Ücretli rüya yorumcusu olmak ister misiniz? Siteye üye olup puanınız kadar para kazanabilirsiniz.
Takip et @RuyadaRuya
0 oy
23 okuma
Rüya kategorisinde
Merhabalar ben şimal, 16 yaşındayım vs rüyamı anlatayım. Yaklaşık 3-4 gündür aynı rüyayı görüyorum ben. Bu yüzden biraz garip hissettim. Ormanlık gibi bir alanın içerisibdeyim. Gündüz mü gece mi çok belli olmuyor akşam üstü gibi. Kalabalık bir alan var nedensizce koşuyorum. Ama bir iş yapıyor muyum orayı göremiyorum. Koşuyorum her tarafta, sonra sandalyede oturan takım elbiseli adamlar var. Onların yanına gidiyorum " istedikleriniz yapılmıştır emret komutanım" diyorum. Adamın yüzü gri beyaz kirli sakallı saçları seyrek renkli gözlü. Gülümsüyor sonra bayılıyorum sanırım. Toprağın üzerine düşüyorum, belki etkisinde kaldığımdan öyle geliyor ama toprağın kokusunu hissettim. Acaba yorumlar mısınız rüyayı? Bu kadar sık görmemde bir terslik var gibi :((

Yorumunuz

Adınız (isteğe bağlı):
Gizlilik: E-posta adresiniz yalnızca bu bildirimlerin gönderilmesi için kullanılacak.
Spam Koruması:
Gelecekte bu doğrulamadan kurtulmak için, lütfen giriş yapınız veya üye olunuz.

İlgili rüyalar

0 oy
0 yorum 12 okuma
+3 oy
1 yorum 21 okuma
+2 oy
0 yorum 13 okuma
31 Mart Rüya kategorisinde misafir yazdı
0 oy
0 yorum 10 okuma
0 oy
0 yorum 3 okuma
30 Nisan 2016 Rüya kategorisinde Arşiv Rüya Tabircisi (9.8k puan) yazdı
0 oy
0 yorum 14 okuma
13 Nisan 2017 Tabir kategorisinde Rüya Tabircisi Rüya Tabircisi (11k puan) yazdı
+1 oy
0 yorum 16 okuma
+2 oy
0 yorum 92 okuma
30 Nisan 2016 Rüya kategorisinde Misafir Rüya Tabircisi (8.6k puan) yazdı
+3 oy
1 yorum 17 okuma
23 Mayıs 2017 Tabir kategorisinde Kahin Rüya Tabircisi (9.9k puan) yazdı
0 oy
0 yorum 11 okuma
29 Eylül 2018 Rüya kategorisinde misafir yazdı
Rüyada Rüya Yorumu ve Analizi rüyalarınızın bilimsel ve psikolojik açıdan yorumlanmasını ve islami tabiri için bir ortam sağlar. Rüya yorum ve tabirlerine siz de destek olabilir, bilgilerinizi ve sezgilerinizi rüya görenlerle paylaşabilirsiniz.

Rüya günlüğü olan sitemizde kişiye özel rüya analizi, rüya yorumu ve rüya tabiri hizmetleri verilmektedir. Rüyalarınızı yorumlatmak için kimden yorum istediğinizi rüyanın sonuna veya etiket bölümüne ekleyebilirsiniz.
Reklamları görmemek için üye girişi yapınız.
Rüya analizi, rüya görüşmeciliği, rüya tabiri ve rüya yorumu gibi kişiye özel bölümler açılacaktır. Rüyada rüya sitemizde üyelerimize özel mesaj, duvar yazıları gibi sistemler mevcuttur. Ayrıca üye olmadan da rüya , yorum ve tabir yazabilirsiniz. Uyarı: Rüya ve yorum içeriklerinden sitemiz sorumlu değildir. Buradaki bilgiler sadece size farklı bir bakış açısı sağlar.
...