Rüya yorumlamak ve rüyanızın yorumlanmasını istiyorsanız doğru yerdesiniz.
0 oy
3 okuma
Rüya kategorisinde
Mesleğim askerlik .doğuda görev yapıyorum . Çarşıda biyerde araba ile ezilerek ölüyorum ama öldürenler pkk lı . Daha sonra insanlar içinde yürüyorum geziniyorum öldüğümün farkında değilim ama insanlara konuşuyorum onlarında benimle konuştuğunu zannediyorum . Bilmiyorum ne alaka ama ahmet kayayı görüyorum habercilere açıklama yapıyor kelimesi kelimesine hatırlamıyorum ama diyorki . Kürt halkı ile uğraşmanın sonu böyle hüzün ile biter felan .. daha sonra öldüğümün farkına varıyorum beni alıp yıkamaya götürüyorlar annemi ablamı görüyorum. Kafam bi anda dank ediyor kaçmaya çalışıyorum mezara girmek istemiyorum yalvarıyorum yaratıcıya beni tekrar gönder diye çok ganahım olduğunu biliyorum diyorum kendi kendime her ölen ihtiyar mı şu gencecik yaşımda öldüm diyorum .ölmeseydim hep ibadet ederdim diyorum . Kendimi sakinleştirmeye çalışıyorum diyorum iyiki şimdi ölmüşüm ölmesem belki gazi sayılıp para alcaktım o para ile daha fazla günah işliyecektim diyorum . Sonra nasıl hesap verecem kaygısına düşüyorum bilincim yavaş yavaş gidiyor gözlerim kapanıyo .. morgda yatıyorum ama yan yatmışım sağ tarafıma solumdada bir mum yanıyor mumun diğer tarafındada ablam uyumuş kalmış diyorum herhalde bana üzüntüsünde ağlayıp uyudu kaldı orda. Daha sonra sırt üstü yatmak istedim bilincim iyice gitmiş çok zorlandım sırt üstü hale geldim yatağımdada sırt üstü hale gelip birden uyandım .. Not: Normal şartlarda şehit oluyorum ama rüyam böyleydi

Yorumunuz

Adınız (isteğe bağlı):
Gizlilik: E-posta adresiniz yalnızca bu bildirimlerin gönderilmesi için kullanılacak.
Spam Koruması:
Gelecekte bu doğrulamadan kurtulmak için, lütfen giriş yapınız veya üye olunuz.

İlgili rüyalar

0 oy
0 yorum 15 okuma
13 Mart Rüya kategorisinde Ferit Kaplanoğlu yazdı
0 oy
0 yorum 9 okuma
17 Aralık 2018 Rüya kategorisinde misafir yazdı

Rüyada Rüya Yorumu ve Analizi rüyalarınızın bilimsel ve psikolojik açıdan yorumlanmasını ve islami tabiri için bir ortam sağlar. Rüya yorum ve tabirlerine siz de destek olabilir, bilgilerinizi ve sezgilerinizi rüya görenlerle paylaşabilirsiniz.

Rüya günlüğü olan sitemizde kişiye özel rüya analizi, rüya yorumu ve rüya tabiri hizmetleri verilmektedir. Rüyalarınızı yorumlatmak için kimden yorum istediğinizi rüyanın sonuna veya etiket bölümüne ekleyebilirsiniz.
Rüya analizi, rüya görüşmeciliği, rüya tabiri ve rüya yorumu gibi kişiye özel bölümler açılacaktır. Rüyada rüya sitemizde üyelerimize özel mesaj, duvar yazıları gibi sistemler mevcuttur. Ayrıca üye olmadan da rüya , yorum ve tabir yazabilirsiniz. Uyarı: Rüya ve yorum içeriklerinden sitemiz sorumlu değildir. Buradaki bilgiler sadece size farklı bir bakış açısı sağlar.
...