Rüya yorumlamak ve rüyanızın yorumlanmasını istiyorsanız doğru yerdesiniz.
0 oy
10 okuma
Rüya kategorisinde
Çok sevdiğim bir abimle bir köprüden geçmeye çalışıyoruz ama üç harfliler peşimizde beni almaya çalışıyorlar. Dokuz tanesinden kurtuluyorum ama onuncusu beni tutuyor. Abim beni kolumdan tutuyordu fakat malum yaratık benim önüme geçiyordu. Bu rüyayı arefeyi bayrama bağlayan gece gördüm

Yorumunuz

Adınız (isteğe bağlı):
Gizlilik: E-posta adresiniz yalnızca bu bildirimlerin gönderilmesi için kullanılacak.
Spam Koruması:
Gelecekte bu doğrulamadan kurtulmak için, lütfen giriş yapınız veya üye olunuz.

İlgili rüyalar

+2 oy
0 yorum 7 okuma
11 Nisan Rüya kategorisinde Mrv yazdı
+1 oy
1 yorum 21 okuma
0 oy
0 yorum 1 okuma
+1 oy
1 yorum 12 okuma
+1 oy
1 yorum 24 okuma
0 oy
0 yorum 15 okuma
+1 oy
0 yorum 11 okuma
+2 oy
0 yorum 25 okuma
+2 oy
1 yorum 13 okuma
5 gün önce Rüya kategorisinde misafir yazdı
+2 oy
0 yorum 5 okuma

Rüyada Rüya Yorumu ve Analizi rüyalarınızın bilimsel ve psikolojik açıdan yorumlanmasını ve islami tabiri için bir ortam sağlar. Rüya yorum ve tabirlerine siz de destek olabilir, bilgilerinizi ve sezgilerinizi rüya görenlerle paylaşabilirsiniz.

Rüya günlüğü olan sitemizde kişiye özel rüya analizi, rüya yorumu ve rüya tabiri hizmetleri verilmektedir. Rüyalarınızı yorumlatmak için kimden yorum istediğinizi rüyanın sonuna veya etiket bölümüne ekleyebilirsiniz.
Rüya analizi, rüya görüşmeciliği, rüya tabiri ve rüya yorumu gibi kişiye özel bölümler açılacaktır. Rüyada rüya sitemizde üyelerimize özel mesaj, duvar yazıları gibi sistemler mevcuttur. Ayrıca üye olmadan da rüya , yorum ve tabir yazabilirsiniz. Uyarı: Rüya ve yorum içeriklerinden sitemiz sorumlu değildir. Buradaki bilgiler sadece size farklı bir bakış açısı sağlar.
...