Rüya yorumlamak ve rüyanızın yorumlanmasını istiyorsanız doğru yerdesiniz.
0 oy
12 okuma
Rüya kategorisinde
Eski sevgilim benim evimin yakınında ve onun anneannnesinin evinin yakınında bir kokoreççide yemek yiyordu. Bende yanındaki fırında merdivenin tepesinde onu görüyorum yanında bir teyze var ona ağda yapmam lazım diyor. Sonra kalkıyo peşinden gidiyorum yakalıyorum yanına gidince ağlamaya başlıyor bana 3. kulağım çıkıyor diyo kafasını tutuyo bakıyorum ki bi kulak var gerçekten sonra boyu kısalmaya başlıyor 50-60 cm kadar boyu kalıyor bana sarılıyor ve ağlıyor

Yorumunuz

Adınız (isteğe bağlı):
Gizlilik: E-posta adresiniz yalnızca bu bildirimlerin gönderilmesi için kullanılacak.
Spam Koruması:
Gelecekte bu doğrulamadan kurtulmak için, lütfen giriş yapınız veya üye olunuz.

İlgili rüyalar

+1 oy
1 yorum 13 okuma
3 gün önce Rüya kategorisinde Emre Dere Rüyazede (130 puan) yazdı
+2 oy
0 yorum 3 okuma
0 oy
0 yorum 8 okuma
0 oy
0 yorum 7 okuma
10 Şubat Rüya kategorisinde damla yazdı
0 oy
0 yorum 4 okuma
+2 oy
0 yorum 17 okuma
+2 oy
0 yorum 11 okuma
18 Ocak 2018 Rüya kategorisinde Selin yazdı
0 oy
0 yorum 11 okuma
29 Ekim 2018 Rüya kategorisinde misafir yazdı

Rüyada Rüya Yorumu ve Analizi rüyalarınızın bilimsel ve psikolojik açıdan yorumlanmasını ve islami tabiri için bir ortam sağlar. Rüya yorum ve tabirlerine siz de destek olabilir, bilgilerinizi ve sezgilerinizi rüya görenlerle paylaşabilirsiniz.

Rüya günlüğü olan sitemizde kişiye özel rüya analizi, rüya yorumu ve rüya tabiri hizmetleri verilmektedir. Rüyalarınızı yorumlatmak için kimden yorum istediğinizi rüyanın sonuna veya etiket bölümüne ekleyebilirsiniz.
Rüya analizi, rüya görüşmeciliği, rüya tabiri ve rüya yorumu gibi kişiye özel bölümler açılacaktır. Rüyada rüya sitemizde üyelerimize özel mesaj, duvar yazıları gibi sistemler mevcuttur. Ayrıca üye olmadan da rüya , yorum ve tabir yazabilirsiniz. Uyarı: Rüya ve yorum içeriklerinden sitemiz sorumlu değildir. Buradaki bilgiler sadece size farklı bir bakış açısı sağlar.
...