Rüya yorum sitemize üye olun, düzenli olarak rüyalarınızı yorumlayalım. Eğer bir tek rüya yorumlatmak istiyorsanız konu ile ilgili başlığın altına yazabilirsiniz.
+24 oy
78 okuma
Moonlightbae Durugörü kategorisinde Rüyakar (2.9k puan)  
Onu aylar önce kaybettim ve içimde hep bir his vardı, onun ölümünün hangi gün olabileceğini seziyordum. Yanlış anlaşılma olmasın diye söylüyorum kendisinin yaşı epey ilerlemişti ve herhangi öldürücü, kronik bir hastalığa sahip değildi ölümü normaldi bir kalp krizi olduğu söylendi. Yani ben onun vefat edeceği günü belirleyebilecek herhangi bir bulguya sahip değildim. Içimden bir ses bana şöyle söylüyordu: "Okulların açılmasına yakın bir gün birini kaybedeceksin." Vefat ettiği güne yaklaştıkça bu içimdeki ses yok oluyordu hatta anneannem aklımda bile değildi. Ben de elbette hepimiz ölümlüyüz diyordum, bu içimdeki sesi ciddiye almıyordum. Hatta o güne yaklaştıkça kendimden iyice uzaklaşarak hiç istemediğim şeyleri yaptım. Resmen o içimdeki ses bana bu yaşananları unutturmaya çalışıyordu... Gelelim son güne o gün okulların açılmasından bir gün öncesiydi. O sabah berbat haldeydim yerimden kalkmak istemiyordum. Annem ve babam dışarı gidecekti. Beni de zorla getirmişlerdi yol boyunca huzursuzdum keza annemde öyle bir gariplik vardı. İkimizde farkındayız ama susuyorduk. Kahvaltı yaptıktan sonra parka gittim bir rüzgar esiyor ama öyle böyle değil sanki içimi delerek geçiyordu, bir anda halsizleşmiştim yere düşecektim bugün başıma çok kötü bir şeyler gelecek diyordum aklıma tuhaf tuhaf şeyler geliyordu. Sebepsiz yere gözlerim dolmuştu... Aradan saatler geçmişti biz eve dönüş yaparken arabada kahkahalar atıyorum, eğleniyorum hiçbir şey olmamış gibi... Annem ve babam konuşuyorlar hemen gitmeliyiz çok hastaymış vs. Ben hala olayın farkında değilim hastaneye kadar geldik. Annem arabadan indi bana şöyle sordu: "gelecek misin?" dedi. Hayır demiştim  ve onu  son kez görme şansımı böylelikle kaybetmiştim ama henüz bunu bilmiyorudum sadece bir rahatsızlanma yaşamıştır diyecek kadar hislerimi yok saymış ve aptal davranmıştım.  Eve gelince hala daha başka işler peşindeyim, kendi kendime eğleniyordum(o gün ben, ben değildim)  her şeyi unutmuşum gibi... Sonrasında zil çaldı kapıyı  ablam açmıştı hemen kapıya koştum. Kapıda bir tanıdığım bir şeyler söylemeye zorlanıyor kendini tutamıyor ağlıyor... Bize ölüm haberini veriyor öylece kalıyorum... Haberi aldığımda ikindi vakitleriydi sabaha kadar ağlamışım, dışarıda uyumuşum o gün çok kötü rüyalar gördüm, korktum, bağırdım benim için çok kötü olan bir sürü şey yaşadım o gün yaşadıklarım sadece bunlardan ibaret değildi, fazlasıydı. Yarın benim en mutlu günüm olmalıydı tabii bunları bilmeden önce böyle söylüyordum ama doğum günümde anneannemi toprağa vermiştim. Benim için bundan daha acı verici pek az şey vardı. Pişmanlıklarım diz boyu... Eğer hislerimi dinleseydim son birkez onu görebilirdim zaten aylarca görmemiştim. En son gördüğümde bana öyle bir bakmıştı ki sanki son kez görecekmiş gibi öyle şeyler söyledi ki... Siz siz olun hislerinize önem verin bu yaşadıklarım bana çok şey öğretti. Bu arada bir yakının ölümü ile ilgili bu tarz bir his yaşamış olan var mı?..
Karga Rüya Bilgesi (806k puan)  
Bunu geceye bırakıyorum
Moonlightbae Rüyakar (2.9k puan)  
Pekala karga :)

Yorumunuz

Adınız (isteğe bağlı):
Gizlilik: E-posta adresiniz yalnızca bu bildirimlerin gönderilmesi için kullanılacak.
Spam Koruması:
gece ne renktir?
Gelecekte bu doğrulamadan kurtulmak için, lütfen giriş yapınız veya üye olunuz.

6 Yorum

+5 oy
Karga Rüya Bilgesi (806k puan)  
seçti
 
En İyi Yorum
Öncelikle bu güzel paylaşım için teşekkür ederiz tüm site adına.

Gerçekten sezgilerin güçlüymüş, işaretleri yakalamışsın ama bi o kadar da bastırmışsın. Umarım sezgilerinle uyum içinde yaşamaya başlar ve bu konuda daha çok gelişirsin.

Ben de bundan epey önce annemin vefatını sezmiş ve tıpkı senin yaptığın gibi bunu görmek istememiştim ve kendimi uzak tutmaya çalışmıştım. Ama sonra pişmanlıklarımı da sezdim ve o son adımları doğru atmıştım. Ama yine de bazı şeylerin eksikliğini yaşadım hep.

Konu ölüm olduğunda sezgilerimizi bastırmaya çalışıyoruz ve hatalara yöneltiyor bizi.

Başın sağolsun bu arada sabır dilerim. Ama geçmiş bizim ders almamız açısından en önemli deneyim kaynağımız.
Karga Rüya Bilgesi (806k puan)  
İyi geceler
+1 oy
Moonlightbae Rüyakar (2.9k puan)  
Biraz uzun bir yazı oldu. Bu arada imla hataları olabilir çünkü elimden geldikçe hızlı yazmaya çalıştım. Yazımı okumanız, yorumlarınızı ve düşüncelerinizi belirtmeniz benim için çok önemli. ◕‿◕✿
+5 oy
Moonlightbae Rüyakar (2.9k puan)  
Ne demek ben teşekkür ederim. Bu arada bunu yaşayan tek kişi olduğumu sanıyordum anlattıklarınızı duyunca şaşırdım birkaç kere okudum.
Evet bugünlerde geçmişimi, hatalarımı kabullenmeye  çalışıyorum hatta şimdi de siz söylediniz şu an bir daha aklıma geldi.
+5 oy
Moonlightbae Rüyakar (2.9k puan)  
Bu arada sizin de başınız sağ olsun. İnanın çok üzüldüm. Anne olmayınca insan kendini hep yarım hissediyor derler. Gerçi bu her kim olursa olsun insanda bir eksiklik bırakır ama annenin yeri başka. Kendi annemden biliyorum asla mutlu değil bazen sadece mutluymuş gibi davransada gözlerine baktığımda acılar içinde birini görüyorum. :(
+5 oy
Moonlightbae Rüyakar (2.9k puan)  
Dediklerinizi dikkate alacağım zaten sezgilerimle hareket etmeyi severim ama ölüm konusuna gelince insan bazen sadece hiç konuşmak istemiyor. Düşünmesi bile tufaken kendi kendinize ben ne saçmalıyorum "ne yani, onun ölmesini mi istiyorum?.." gibisinden cümleler söyleyebiliyorsunuz...
Karga Rüya Bilgesi (806k puan)  
Evet haklısın. Bu arada uzun olan her yazıyı yorum olarak yaz.
Moonlightbae Rüyakar (2.9k puan)  
Bu arada yoruma çevirmeyi unutmuşum biraz dalgınım kusura bakmayın ◕‿◕✿
+1 oy
Moonlightbae Rüyakar (2.9k puan)  
Bu arada tekrar teşekkür ederek, sağlıklı ve huzurlu kalmanızı temenni ediyorum. İyi geceler. ✾

İlgili rüyalar

+6 oy
8 yorum 61 okuma
+7 oy
4 yorum 65 okuma
Rüyalandım 7 Mart Paranormal kategorisinde Rüyalandım Karabasan (380 puan)   yazdı
+6 oy
11 yorum 77 okuma
mustafaharputi 30 Temmuz 2020 Durugörü kategorisinde mustafaharputi Rüya Bilgesi (16.1m puan)   yazdı
+2 oy
5 yorum 36 okuma
mustafaharputi 28 Temmuz 2020 Durugörü kategorisinde mustafaharputi Rüya Bilgesi (16.1m puan)   yazdı
+12 oy
16 yorum 194 okuma
yok 27 Temmuz 2019 Durugörü kategorisinde yok Rüyakar (3.5k puan)   yazdı
+14 oy
3 yorum 77 okuma
Üstat_Simuy_Alaca 24 Eylül 2020 Durugörü kategorisinde Üstat_Simuy_Alaca Rüya Bilgesi (204k puan)   yazdı
+7 oy
12 yorum 89 okuma
Sonbahar 26 Mayıs 2020 Durugörü kategorisinde Sonbahar Rüya Bilgesi (292k puan)   yazdı
+4 oy
3 yorum 69 okuma
mustafaharputi 2 Şubat 2020 Durugörü kategorisinde mustafaharputi Rüya Bilgesi (16.1m puan)   yazdı
+7 oy
1 yorum 57 okuma
Üstat_Simuy_Alaca 11 Kasım 2019 Durugörü kategorisinde Üstat_Simuy_Alaca Rüya Bilgesi (204k puan)   yazdı
+6 oy
3 yorum 92 okuma
Eyja 9 Kasım 2019 Durugörü kategorisinde Eyja Rüyazede (1.9k puan)   yazdı
+7 oy
2 yorum 80 okuma
Üstat_Simuy_Alaca 2 Eylül 2019 Durugörü kategorisinde Üstat_Simuy_Alaca Rüya Bilgesi (204k puan)   yazdı
+13 oy
7 yorum 241 okuma
jeandark34 30 Ağustos 2019 Durugörü kategorisinde jeandark34 Karabasan (981 puan)   yazdı


Rüyada Rüya Yorumu ve Analizi rüyalarınızın bilimsel ve psikolojik açıdan yorumlanmasını ve islami tabiri için bir ortam sağlar. Rüya yorum ve tabirlerine siz de destek olabilir, bilgilerinizi ve sezgilerinizi rüya görenlerle paylaşabilirsiniz.

Rüya günlüğü olan sitemizde kişiye özel rüya analizi, rüya yorumu ve rüya tabiri hizmetleri verilmektedir. Rüyalarınızı yorumlatmak için kimden yorum istediğinizi rüyanın sonuna veya etiket bölümüne ekleyebilirsiniz.
Rüya tabiri sözlüğü

Puan Tablosu

Rüya yazmak : -1000
Yorum yazmak: +120
Düşünce yazmak: +12
Rüya oylamak: +2
Yorum oylamak: +4
Rüyanıza en iyi yorum seçmek: +150
Yorumunuzun en iyi seçilmesi: +350
Yorumunuzun her artı oyu: +10
Rüyanızın her artı oyu: +5
Rüyanızın her okunması: +1
Rüya yorumu, rüya tabiri, rüya görüşmeciliği ve rüya analizi gibi kişiye özel bölümlerimiz vardır. Rüyada rüya sitemizde üyelerimize özel mesaj, duvar yazıları gibi sistemler mevcuttur. Ayrıca üye olmadan da yorum ve tabir yazabilirsiniz. Uyarı: Rüya ve yorum içeriklerinden sitemiz sorumlu değildir. Buradaki bilgiler size sadece farklı bir bakış açısı sağlar.
...