Ücretli rüya yorumcusu olmak ister misiniz? Siteye üye olup puanınız kadar para kazanabilirsiniz.
Takip et @RuyadaRuya
0 oy
34 okuma
Rüya kategorisinde
Rüyamda bir arkadaşım yerde yatıyordu ve başında da bir kaç insan vardı, ben de ne olduğunu soruyordum bana o arkadaşımın öldüğünü söylüyorlardı ve şoka giriyordum inanamıyordum nasıl ölebilir diyip nabzını kontrol etmek istedim ilk başta başındakiler izin vermedi fakat ısrar ettikten sonra kontrol ettim ve gerçekten de atmıyordu herkes çok üzgündü ve şoka girmişlerdi. Uyandıktan sonra beni çok etkiledi rüyamı yorumlarsanız çok sevinirim:)

1 yorum

0 oy
Rüyakar (1.5k puan)
arkadaşının başına şu sıralar bir kaza yada onu üzecek bir olayın gerçeklemeside olabilir. yada ruhsal çöküntüde olduğuna delalet edebilir. bu arkadaşının sana ihtiyacının olması da göz önünden kaçmamalı. o arkadaşını ara ve konuş yada buluş. o zaman kendi içini rahatlatırsın

İlgili rüyalar

+3 oy
2 yorum 9 okuma
4 gün önce Rüya kategorisinde Berfin yazdı
+1 oy
0 yorum 20 okuma
24 Temmuz 2018 Rüya kategorisinde Nur yazdı
+4 oy
2 yorum 11 okuma
5 Mayıs Rüya kategorisinde 12345 yazdı
0 oy
0 yorum 12 okuma
+1 oy
2 yorum 13 okuma
+1 oy
1 yorum 12 okuma
9 Eylül 2018 Rüya kategorisinde misafir yazdı
+2 oy
0 yorum 41 okuma
+1 oy
0 yorum 8 okuma
31 Ağustos 2018 Rüya kategorisinde misafir yazdı
+2 oy
0 yorum 17 okuma
13 Mart 2018 Rüya kategorisinde zz yazdı
+4 oy
0 yorum 30 okuma
11 Eylül 2017 Rüya kategorisinde Laputa Rüyakar (2.4k puan) yazdı
Rüyada Rüya Yorumu ve Analizi rüyalarınızın bilimsel ve psikolojik açıdan yorumlanmasını ve islami tabiri için bir ortam sağlar. Rüya yorum ve tabirlerine siz de destek olabilir, bilgilerinizi ve sezgilerinizi rüya görenlerle paylaşabilirsiniz.

Rüya günlüğü olan sitemizde kişiye özel rüya analizi, rüya yorumu ve rüya tabiri hizmetleri verilmektedir. Rüyalarınızı yorumlatmak için kimden yorum istediğinizi rüyanın sonuna veya etiket bölümüne ekleyebilirsiniz.
Reklamları görmemek için üye girişi yapınız.
Rüya analizi, rüya görüşmeciliği, rüya tabiri ve rüya yorumu gibi kişiye özel bölümler açılacaktır. Rüyada rüya sitemizde üyelerimize özel mesaj, duvar yazıları gibi sistemler mevcuttur. Ayrıca üye olmadan da rüya , yorum ve tabir yazabilirsiniz. Uyarı: Rüya ve yorum içeriklerinden sitemiz sorumlu değildir. Buradaki bilgiler sadece size farklı bir bakış açısı sağlar.
...