Rüya yorumlamak ve rüyanızın yorumlanmasını istiyorsanız doğru yerdesiniz.
+1 oy
8 okuma
Rüya kategorisinde
Bi salaş mekâna gidiyoruz yanımız da kız arkadaşlarım var 2 tane lahmacun yiyorum 2 tane ve 2 tane de ayran içiyorum. Bizim hep oturduğumuz otoparka geçiyoruz orda sevdiğim çocukla bakışıyoruz birbirimize gülümsüyoruz 5 dakika sonra annesi arıyor eve geçmesi gerekiyo geç kalmış annesi kızıyormuş ben de onunla beraber kalktım evlerine gidiyoruz hızlı adımlarla yürüyor bende hem geç kalmasına bahane eariyorum hemde hızlı yürüyorum ikimiz merdiven çıkıyoruz varıyoruz kapı açık oluyo ama ,giriyoruz annesi ablası ablası aslında yok ve bi kaç kadın daha karşı koltukta oturuyolar mehmetcan da sevdiğim cocuk yani ayakkabısını çıkarıyor ben hala konuşuyorum bana kızıyor cok konuştuğum için ben mutfaga geçiyorum su alicam tam eğilirken popom açılıyor kapatmaya çalışırken içeri babasida giriyor ben heyecandan bir şeyler deviriyorum mehmetcan bana bakıyor bende gülerek ona bakıyorum o da bana bana öyle bakıyor yerden kalkıyorum yanından yürüyorum salona geciyoruz karşı koltukta oturuyoruz anneleri de karsimizda ilk ben konuşuyorum kusura bakmayın su icicektim falan yapıyorum annesi de ben getirirdim ya yapıyor küçümseyerek estağfurullah diyorum bi anda koju giyim mağazasından açılıyor bende evet cok guzel diyorum sohbet ediyoruz ve uyanıyorum

Yorumunuz

Adınız (isteğe bağlı):
Gizlilik: E-posta adresiniz yalnızca bu bildirimlerin gönderilmesi için kullanılacak.
Spam Koruması:
Gelecekte bu doğrulamadan kurtulmak için, lütfen giriş yapınız veya üye olunuz.

İlgili rüyalar

+1 oy
1 yorum 29 okuma
0 oy
0 yorum 21 okuma
31 Aralık 2018 Rüya kategorisinde Ahmet yazdı
+1 oy
0 yorum 16 okuma
+1 oy
0 yorum 11 okuma
+1 oy
0 yorum 11 okuma
0 oy
0 yorum 3 okuma
3 Şubat Rüya kategorisinde misafir yazdı
0 oy
0 yorum 3 okuma
25 Ocak Rüya kategorisinde misafir yazdı
0 oy
0 yorum 4 okuma
4 Kasım 2018 Rüya kategorisinde misafir yazdı
+1 oy
0 yorum 15 okuma
11 Şubat 2018 Rüya kategorisinde Ercan yazdı
+3 oy
1 yorum 13 okuma
12 Nisan Rüya kategorisinde Snf Rüyakar (1.4k puan) yazdı

Rüyada Rüya Yorumu ve Analizi rüyalarınızın bilimsel ve psikolojik açıdan yorumlanmasını ve islami tabiri için bir ortam sağlar. Rüya yorum ve tabirlerine siz de destek olabilir, bilgilerinizi ve sezgilerinizi rüya görenlerle paylaşabilirsiniz.

Rüya günlüğü olan sitemizde kişiye özel rüya analizi, rüya yorumu ve rüya tabiri hizmetleri verilmektedir. Rüyalarınızı yorumlatmak için kimden yorum istediğinizi rüyanın sonuna veya etiket bölümüne ekleyebilirsiniz.
Rüya analizi, rüya görüşmeciliği, rüya tabiri ve rüya yorumu gibi kişiye özel bölümler açılacaktır. Rüyada rüya sitemizde üyelerimize özel mesaj, duvar yazıları gibi sistemler mevcuttur. Ayrıca üye olmadan da rüya , yorum ve tabir yazabilirsiniz. Uyarı: Rüya ve yorum içeriklerinden sitemiz sorumlu değildir. Buradaki bilgiler sadece size farklı bir bakış açısı sağlar.
...