Rüya yorumlamak ve rüyanızın yorumlanmasını istiyorsanız doğru yerdesiniz. Rüyanızın yorumlanması için sizden tek istediğimiz sadece sitemizi facebook, twitter gibi sosyal bir alanda paylaşmanız.
+1 oy
15 okuma
Rüya kategorisinde
4-5 ay önce bana küsmüştü. Her gün dua ediyordum tekrar barışalım diye. Bu gün rüyamda gördüm.
Okulda dışarı çıktım. Yanıma geldi ilkay dedi ben bir anda sarıldım. Seni çok özledim faln dedim. Sonra bende seni özledim dedi. Konuştuk ama orayı tam olarak hatırlamıyorum. Sonra bir sokakta yürüyorduk elimden tuttu. Birbirimize baktık ve uyandım.

Yorumunuz

Adınız (isteğe bağlı):
Gizlilik: E-posta adresiniz yalnızca bu bildirimlerin gönderilmesi için kullanılacak.
Spam Koruması:
Gelecekte bu doğrulamadan kurtulmak için, lütfen giriş yapınız veya üye olunuz.

İlgili rüyalar

+1 oy
0 yorum 10 okuma
+2 oy
0 yorum 4 okuma
+2 oy
1 yorum 18 okuma
0 oy
0 yorum 23 okuma
27 Haziran 2018 Rüya kategorisinde misafir yazdı
0 oy
0 yorum 8 okuma
0 oy
0 yorum 5 okuma
3 Mayıs 2018 Rüya kategorisinde misafir yazdı
+6 oy
1 yorum 21 okuma
+2 oy
1 yorum 56 okuma
0 oy
0 yorum 31 okuma
+3 oy
1 yorum 21 okuma

Rüyada Rüya Yorumu ve Analizi rüyalarınızın bilimsel ve psikolojik açıdan yorumlanmasını ve islami tabiri için bir ortam sağlar. Rüya yorum ve tabirlerine siz de destek olabilir, bilgilerinizi ve sezgilerinizi rüya görenlerle paylaşabilirsiniz.

Rüya günlüğü olan sitemizde kişiye özel rüya analizi, rüya yorumu ve rüya tabiri hizmetleri verilmektedir. Rüyalarınızı yorumlatmak için kimden yorum istediğinizi rüyanın sonuna veya etiket bölümüne ekleyebilirsiniz.
Rüya analizi, rüya görüşmeciliği, rüya tabiri ve rüya yorumu gibi kişiye özel bölümler açılacaktır. Rüyada rüya sitemizde üyelerimize özel mesaj, duvar yazıları gibi sistemler mevcuttur. Ayrıca üye olmadan da rüya , yorum ve tabir yazabilirsiniz. Uyarı: Rüya ve yorum içeriklerinden sitemiz sorumlu değildir. Buradaki bilgiler sadece size farklı bir bakış açısı sağlar.
...