Rüya yorumlamak ve rüyanızın yorumlanmasını istiyorsanız doğru yerdesiniz. Rüyanızın yorumlanması için sizden tek istediğimiz sadece sitemizi facebook, twitter gibi sosyal bir alanda paylaşmanız.
+1 oy
7 okuma
Rüya kategorisinde
Minibüsteyim yanıma yaşlı kadın oturuyor ben başımı öne doğru eğerek uyumaya baslıyorum ve bellim açılıyor ve orda değişik bir şey oluyor yaşlı kadın onu sıkmaya çalışıyor ben izin veremiyorum sonrasında napıyorsunuz diyorum kedi büyüsünü sökücem ,bozucam diyor ben yapmayın istemıyorum diyorum zorla ordakı belimdeki degişik ben sivilce gibi şeyi sıkmaya çalışıyordu.

Yorumunuz

Adınız (isteğe bağlı):
Gizlilik: E-posta adresiniz yalnızca bu bildirimlerin gönderilmesi için kullanılacak.
Spam Koruması:
Gelecekte bu doğrulamadan kurtulmak için, lütfen giriş yapınız veya üye olunuz.

İlgili rüyalar

+5 oy
1 yorum 28 okuma
6 Temmuz 2017 Rüya kategorisinde Laputa Rüya Tabircisi (5.9k puan) yazdı
+1 oy
0 yorum 6 okuma
0 oy
0 yorum 3 okuma
+1 oy
1 yorum 75 okuma
8 Aralık 2016 Rüya kategorisinde Karga Rüya Görüşmecisi (38.6k puan) yazdı
0 oy
0 yorum 108 okuma
+3 oy
0 yorum 4 okuma
+2 oy
0 yorum 12 okuma
28 Aralık 2017 Rüya kategorisinde halil yazdı
+4 oy
1 yorum 17 okuma
28 Temmuz 2017 Rüya kategorisinde Muharrem yazdı
0 oy
1 yorum 7 okuma

Rüyada Rüya Yorumu ve Analizi rüyalarınızın bilimsel ve psikolojik açıdan yorumlanmasını ve islami tabiri için bir ortam sağlar. Rüya yorum ve tabirlerine siz de destek olabilir, bilgilerinizi ve sezgilerinizi rüya görenlerle paylaşabilirsiniz.

Rüya günlüğü olan sitemizde kişiye özel rüya analizi, rüya yorumu ve rüya tabiri hizmetleri verilmektedir. Rüyalarınızı yorumlatmak için kimden yorum istediğinizi rüyanın sonuna veya etiket bölümüne ekleyebilirsiniz.
Rüya analizi, rüya görüşmeciliği, rüya tabiri ve rüya yorumu gibi kişiye özel bölümler açılacaktır. Rüyada rüya sitemizde üyelerimize özel mesaj, duvar yazıları gibi sistemler mevcuttur. Ayrıca üye olmadan da rüya , yorum ve tabir yazabilirsiniz. Uyarı: Rüya ve yorum içeriklerinden sitemiz sorumlu değildir. Buradaki bilgiler sadece size farklı bir bakış açısı sağlar.
...