Rüya yorumlamak ve rüyanızın yorumlanmasını istiyorsanız doğru yerdesiniz.
0 oy
10 okuma
Rüya kategorisinde
Bir geminin içindeyiz kıyıya yanaşmış elimde telefon var ve telefonla resim çekiyordum ya da oynuyordum .Birden elimden düştü telefon ve suyun içine gömüldü ama biraz sonra tekrar baktığımda suyun çoğu çekilmiş ve telefonum suyun dibinde gözükmekteydi.Su çok yüksek değidli girsem belime kadar gelirdi yukarıdan bakıyordum tabiki.yanımda annem vardı biraz kızdı suya düşürünce telefonu ama sonradan suyun üstüne çıkınca almaya gittim telefonu.gemiden inip telefonun olduğu bölgede telefonu aramaya başladım ki uzaktan gördüm telefonu .tam yanına gidicem birden telefonun üstünden trenler geçmeye başladı.baya kafamı kaldırdığımda kumlu (su çekilmişti) tren yolu vardı.telefonu görmeme rağmen gidemedim ilk başta yanına trenler üstünden geçti telefonun.arada bir kaybolup geri geliyordu telefon gözden kaçırmamaya çalışıyordum.Daha sonra trenler durdu ve telefon gözükmüyordu ama yerine hakimdim ve kumun içinde telefonu arıyordum bu sırada insanlar(tren bekliyorlardı)bazıları galiba bana bakıyordu.Telefonu buldum kumun içinden çıkarttım ve telefon ortadan ikiye sandalye gibi kıvrılmıştı tam dik bir şekilde ama parçalanmamıştı.ümidim yoktu ki çalışsın ama telefonu açtığımda telefon çalışıyordu.Rüyamın bu kadarını hatırlıyorum.

Yorumunuz

Adınız (isteğe bağlı):
Gizlilik: E-posta adresiniz yalnızca bu bildirimlerin gönderilmesi için kullanılacak.
Spam Koruması:
Gelecekte bu doğrulamadan kurtulmak için, lütfen giriş yapınız veya üye olunuz.

İlgili rüyalar

+1 oy
0 yorum 12 okuma
24 Eylül 2018 Rüya kategorisinde Feyza Nur yazdı
+2 oy
1 yorum 21 okuma
3 gün önce Rüya kategorisinde Snf Rüyakar (1.4k puan) yazdı
+2 oy
1 yorum 45 okuma
+5 oy
1 yorum 59 okuma
14 Haziran 2017 Rüya kategorisinde dimit Rüya Tabircisi (7.7k puan) yazdı
+2 oy
1 yorum 37 okuma
5 Ekim 2017 Rüya kategorisinde Kbrglb Rüyazede (143 puan) yazdı
0 oy
0 yorum 70 okuma
13 Nisan 2017 Tabir kategorisinde Rüya Tabircisi Rüya Kurucu (136k puan) yazdı
+1 oy
1 yorum 15 okuma
21 saat önce Rüya kategorisinde Habibe yazdı
+3 oy
0 yorum 22 okuma
21 Mayıs 2017 Tabir kategorisinde Kahin Rüya Yorumcusu (16k puan) yazdı
0 oy
0 yorum 6 okuma
9 Kasım 2018 Rüya kategorisinde Merve yazdı

Rüyada Rüya Yorumu ve Analizi rüyalarınızın bilimsel ve psikolojik açıdan yorumlanmasını ve islami tabiri için bir ortam sağlar. Rüya yorum ve tabirlerine siz de destek olabilir, bilgilerinizi ve sezgilerinizi rüya görenlerle paylaşabilirsiniz.

Rüya günlüğü olan sitemizde kişiye özel rüya analizi, rüya yorumu ve rüya tabiri hizmetleri verilmektedir. Rüyalarınızı yorumlatmak için kimden yorum istediğinizi rüyanın sonuna veya etiket bölümüne ekleyebilirsiniz.
Rüya analizi, rüya görüşmeciliği, rüya tabiri ve rüya yorumu gibi kişiye özel bölümler açılacaktır. Rüyada rüya sitemizde üyelerimize özel mesaj, duvar yazıları gibi sistemler mevcuttur. Ayrıca üye olmadan da rüya , yorum ve tabir yazabilirsiniz. Uyarı: Rüya ve yorum içeriklerinden sitemiz sorumlu değildir. Buradaki bilgiler sadece size farklı bir bakış açısı sağlar.
...