Rüya yorumlamak ve rüyanızın yorumlanmasını istiyorsanız doğru yerdesiniz.
0 oy
19 okuma
Rüya kategorisinde
Nerede olduğumu bilmiyorum ama bir sokak arasındayım demirliklerden tutunuyorum.Yanımda kardeşim var.Tutunduğumuz bir balkonun demirliğinden içeri bakıyorum.5-6 yaşlarında ağlayan bir çocuk var ailesi zorla onu balkonda tutmak istiyoru gibilerdi üzerine de uzun demirlerle o köşeden kalkmasını engelliyorlardı.Bu sırada çocuğa doğru siyah böcekler ilerliyordu bunu görünce ben o böcekleri teker teker elimle alıp atıyordum çocuk zarar görmesin diye.18 yaşındayım büyük bir bunalımdayım çok rüya görmem ama bu rüyadan istemsiz çok etkilendim.yorumlarsanız çok sevinirim.

Yorumunuz

Adınız (isteğe bağlı):
Gizlilik: E-posta adresiniz yalnızca bu bildirimlerin gönderilmesi için kullanılacak.
Spam Koruması:
Gelecekte bu doğrulamadan kurtulmak için, lütfen giriş yapınız veya üye olunuz.

İlgili rüyalar

+2 oy
0 yorum 33 okuma
10 Eylül 2018 Rüya kategorisinde Ali ihsan yazdı
0 oy
0 yorum 14 okuma
13 Nisan 2017 Tabir kategorisinde Rüya Tabircisi Rüya Kurucu (136k puan) yazdı
+1 oy
0 yorum 4 okuma
+1 oy
0 yorum 15 okuma
26 Temmuz 2018 Rüya kategorisinde misafir yazdı
0 oy
0 yorum 3 okuma
12 Şubat Rüya kategorisinde Pnarkx Rüyazede (131 puan) yazdı
+2 oy
1 yorum 14 okuma
6 Nisan Rüya kategorisinde Volkan yazdı
0 oy
0 yorum 4 okuma
0 oy
0 yorum 6 okuma
18 Kasım 2018 Rüya kategorisinde Emre Öztaş yazdı
+1 oy
0 yorum 9 okuma
6 Eylül 2018 Rüya kategorisinde misafir yazdı

Rüyada Rüya Yorumu ve Analizi rüyalarınızın bilimsel ve psikolojik açıdan yorumlanmasını ve islami tabiri için bir ortam sağlar. Rüya yorum ve tabirlerine siz de destek olabilir, bilgilerinizi ve sezgilerinizi rüya görenlerle paylaşabilirsiniz.

Rüya günlüğü olan sitemizde kişiye özel rüya analizi, rüya yorumu ve rüya tabiri hizmetleri verilmektedir. Rüyalarınızı yorumlatmak için kimden yorum istediğinizi rüyanın sonuna veya etiket bölümüne ekleyebilirsiniz.
Rüya analizi, rüya görüşmeciliği, rüya tabiri ve rüya yorumu gibi kişiye özel bölümler açılacaktır. Rüyada rüya sitemizde üyelerimize özel mesaj, duvar yazıları gibi sistemler mevcuttur. Ayrıca üye olmadan da rüya , yorum ve tabir yazabilirsiniz. Uyarı: Rüya ve yorum içeriklerinden sitemiz sorumlu değildir. Buradaki bilgiler sadece size farklı bir bakış açısı sağlar.
...