Rüya yorumlamak ve rüyanızın yorumlanmasını istiyorsanız doğru yerdesiniz.
+1 oy
8 okuma
Rüya kategorisinde
Deniz kenarında kumaalın üstünde baraka gibi bir yer var. Ben birkaç iş arkadasımla birlikte ordayım. İşten ayrılmam ile ilgili konuşuyorduk. Tek katlı baraka yüksekliğinde dalgaların geldiğini görüyorum pecereden ama barakaya geldiğinde sahile vuruyormuş gibi sakinliyordu su. Sonrasında konusurken kapı kapandı birden ve ardından dev dalgalar barakanın boyunu aşıp barakaya vurdu ama barakaya bişey olmadı. Sadece tavandan biraz su damladı. Ardından bir kez daha çok yüksek bir dalga geldi ve barakanın dısını kapladı. Sadece camın üst kısımlarında boşluk vardı ve dışarıyı görebiliyorduk. Bir de hava güneşliydi. İçeriye sadece tavandan su damlıyordu. Barakanın kara tarafında olan insanlar camı kırın yoksa boğulacaksınız diye bağırıyordu. Camı kırdılar. Ben de o sırada allahım ne olur çocuğum yeni oldu.beni ondan ayırma diye yalvararak ağlıyorum. Cam kırıdıktan sonra nefes almaya başladık. sular hemen çekildi ve ben ayakkabılarımı aldım çıktım. Barakanın karada kalan tarafında hiçbir ıslaklık yoktu. Kum resmen kuruydu. Sanki biri barakanın içindekilere şaka yapmış gibiydi. Dışardaki insanlar da gülüyordu. Ben de o korkuyla oradan hemen uzaklaşıp gittim.

Yorumunuz

Adınız (isteğe bağlı):
Gizlilik: E-posta adresiniz yalnızca bu bildirimlerin gönderilmesi için kullanılacak.
Spam Koruması:
Gelecekte bu doğrulamadan kurtulmak için, lütfen giriş yapınız veya üye olunuz.

İlgili rüyalar

0 oy
1 yorum 9 okuma
5 Mart Rüya kategorisinde melo yazdı
+1 oy
0 yorum 12 okuma
18 Nisan 2018 Rüya kategorisinde Oğuzhan yazdı
0 oy
0 yorum 3 okuma
13 Nisan 2017 Tabir kategorisinde Rüya Tabircisi Rüya Kurucu (136k puan) yazdı
+1 oy
0 yorum 4 okuma
4 Nisan Rüya kategorisinde misafir yazdı
0 oy
1 yorum 6 okuma
13 Mart Rüya kategorisinde Serdar yazdı
0 oy
0 yorum 2 okuma
5 Şubat Rüya kategorisinde İbrahim yazdı
0 oy
0 yorum 5 okuma
30 Nisan 2016 Rüya kategorisinde ygmrrr_35 Rüyazede (151 puan) yazdı
0 oy
0 yorum 72 okuma
13 Nisan 2017 Tabir kategorisinde Rüya Tabircisi Rüya Kurucu (136k puan) yazdı

Rüyada Rüya Yorumu ve Analizi rüyalarınızın bilimsel ve psikolojik açıdan yorumlanmasını ve islami tabiri için bir ortam sağlar. Rüya yorum ve tabirlerine siz de destek olabilir, bilgilerinizi ve sezgilerinizi rüya görenlerle paylaşabilirsiniz.

Rüya günlüğü olan sitemizde kişiye özel rüya analizi, rüya yorumu ve rüya tabiri hizmetleri verilmektedir. Rüyalarınızı yorumlatmak için kimden yorum istediğinizi rüyanın sonuna veya etiket bölümüne ekleyebilirsiniz.
Rüya analizi, rüya görüşmeciliği, rüya tabiri ve rüya yorumu gibi kişiye özel bölümler açılacaktır. Rüyada rüya sitemizde üyelerimize özel mesaj, duvar yazıları gibi sistemler mevcuttur. Ayrıca üye olmadan da rüya , yorum ve tabir yazabilirsiniz. Uyarı: Rüya ve yorum içeriklerinden sitemiz sorumlu değildir. Buradaki bilgiler sadece size farklı bir bakış açısı sağlar.
...