Rüya yorumlamak ve rüyanızın yorumlanmasını istiyorsanız doğru yerdesiniz.
0 oy
17 okuma
Rüya kategorisinde
Rüyamda birinden kaçıyor gibiydim biri gelip beni yakalamasın diye taksiye biniyorum taksiye nereye gideceğimi soylemedigim halde taksi beni bir yere götürüyor yemyeşil kocaman bir bahçede iki tane beyaz bina vardı taksiden inince en yakın arkadaşım beyazlar içinde bir binadan çıkıp yanıma geldi ona sarılıp başıma gelenleri anlatacagim zaman süs şimdi değil sonra anlatırsın dedi sonra gel seni bir yere goturucem diyip diğer binaya götürdü burası neresi dediğim de karşı bina benim bu bina da senin bekleyenin diyor. Binanın içi de bembeyaz herşey beyaz. Bir kapı çalıyor bir kadın kapıyı açıyor arkadaşım beklediğiniz geldi diyor kadın sarılıyor arkadaşım içeri gel korkma çok mutlu olacaksın diyor içeri geçince de seni bekledi çok bekledi ama sen gelmedin diyorlar. Kim bekledi diyorum bana beyaz bir albüm veriyorlar içinde fotoğraflarım var. Arkadaşıma ne oluyor kim bekliyor dediğim de sabret o çok bekledi hep bekledi şimdi sen de sabret diyor sonra uyanıyorum

Yorumunuz

Adınız (isteğe bağlı):
Gizlilik: E-posta adresiniz yalnızca bu bildirimlerin gönderilmesi için kullanılacak.
Spam Koruması:
Gelecekte bu doğrulamadan kurtulmak için, lütfen giriş yapınız veya üye olunuz.

İlgili rüyalar

0 oy
0 yorum 4 okuma
0 oy
0 yorum 7 okuma
+6 oy
2 yorum 47 okuma
11 Eylül 2016 İstihare kategorisinde Dilek Rüyazede (476 puan) yazdı
+3 oy
1 yorum 14 okuma
13 Nisan Rüya kategorisinde Aysu yazdı
+4 oy
1 yorum 76 okuma
0 oy
0 yorum 8 okuma
6 Ocak Rüya kategorisinde Murat mert yazdı
0 oy
0 yorum 8 okuma
4 Mayıs 2018 Rüya kategorisinde misafir yazdı

Rüyada Rüya Yorumu ve Analizi rüyalarınızın bilimsel ve psikolojik açıdan yorumlanmasını ve islami tabiri için bir ortam sağlar. Rüya yorum ve tabirlerine siz de destek olabilir, bilgilerinizi ve sezgilerinizi rüya görenlerle paylaşabilirsiniz.

Rüya günlüğü olan sitemizde kişiye özel rüya analizi, rüya yorumu ve rüya tabiri hizmetleri verilmektedir. Rüyalarınızı yorumlatmak için kimden yorum istediğinizi rüyanın sonuna veya etiket bölümüne ekleyebilirsiniz.
Rüya analizi, rüya görüşmeciliği, rüya tabiri ve rüya yorumu gibi kişiye özel bölümler açılacaktır. Rüyada rüya sitemizde üyelerimize özel mesaj, duvar yazıları gibi sistemler mevcuttur. Ayrıca üye olmadan da rüya , yorum ve tabir yazabilirsiniz. Uyarı: Rüya ve yorum içeriklerinden sitemiz sorumlu değildir. Buradaki bilgiler sadece size farklı bir bakış açısı sağlar.
...