Rüya yorum sitemize üye olun, düzenli olarak rüyalarınızı yorumlayalım. Eğer bir tek rüya yorumlatmak istiyorsanız konu ile ilgili başlığın altına yazabilirsiniz.
+6 oy
47 okuma
Rüya kategorisinde  
Sarışın bir çocuktan (ona anlatırken ‘çocuk’ diycem)hoşlanıyormuşum ve çocuk bana pek yüz vermiyormuş. Ben de her yüz vermediğinde umursamıyormuşum ve artık buna bozulduğumu göstermeye başlamışım. Bu arada çocuk sonunda benden hoşlandığını belli etmeye başlamış. Bu arada da bana daha yakın olmaya başlamış bu çocuk. Ardından benim gerçek hayatta hoşlandığım Emirhan da yeni bizim okula gelmiş ve ben tekrar ondan hoşlanmaya başlamışım (ama hala çocuktan da hoşlanıyorum) ve çocuk biraz kıskanmış. Bu arada ben ana okullarıyla voleybol maçı yapıyomuşum ve çocuk beni desteklemek için gelmiş onu gördüğümde bana göz kırpıyor. Bu arada da fotoğrafçı çocuk ilk kez fotoğrafımı çekiyor ve belki de bu yüzden voleybol maçında spor ayakkabımın tekini kaybediyorum. Maçtan sonra ayakkabımın tekini arayıp bulamayınca da başkasının ayakkabısının tekini giyiyorum. Rüyamdaki arkadaş grubunun toplanma yerine gittiğimde de polisler geliyor. Annem gelip beni alıyor ama arabayı tanımadığım başka bir kadın kullanıyor ve annem yanında otururken bana hiç bakmıyor. Yanımda kardeşim beliriyor ve ben gofret itiyorum diye tutturuyorum. Şok da durunca çikolata reyonunu arayıp bulamıyorum ve şok bir anda ikea’ya Dönüşüyor ve tanımadığım kadın bir adamı görüp yüzünü saklıyor. Alışveriş bitince annem bana aldığı bir çubuğu bana veriyor ve kayboluyor. Bu sırada tanımadığım kadın telefonunu burda açık bıraktığını ama telefonun kapalı bir biçimde sehpada durduğunu görüyoruz. Kadın telefonu açıyor ve google açılıp kadının önceden yanlış yazmış olduğu kelime bir tarafından düzeltilmiş (kelime ‘yane’ ya da ‘yene’) kadının telefonu kayboluyor ve kadın elimdeki çubuğu alıp çubuğun bir yerine
basıyor ve bir bebek ortaya çıkıyor ‘merhaba ben ...’ diyor ve her yerinden kanlar çıkmaya başlıyor kadın kayboluyor ve bebek kendi yansımasını görüp çığlık atıyor. Bebek de yok oluyor. İkea bir villaya dönüşüyor ve chuky ye benzeyen bir çocuk kapıyı zorluyor. Çığlık atmaya  Çalışsam da atamıyorum. Ardından da imdat yardım edin diye  nasıl olduysa bağırabiliyorum. Kapıyı açtığımda bir çocuk bana biri yaralandı yardım edin diyorve sakallı bir adam onu götürüyor ve ben olduğum yerde dururken ve kimseye yardım etmezken uyanıyorum.

Yorumunuz

Adınız (isteğe bağlı):
Gizlilik: E-posta adresiniz yalnızca bu bildirimlerin gönderilmesi için kullanılacak.
Spam Koruması:
gece ne renktir?
Gelecekte bu doğrulamadan kurtulmak için, lütfen giriş yapınız veya üye olunuz.

1 yorum

0 oy
Üstat_Simuy_Alaca Rüya Bilgesi (204k puan)  
Hayrolsun rüyanız islami açıdan çok fazla simge var , ve simgeler çok yorum alıyor tam anlamda tabir edilmesi biraz zor olur gibi .

İlgili rüyalar

+3 oy
2 yorum 58 okuma
+8 oy
2 yorum 121 okuma
Sjsjsj 5 Temmuz 2019 Rüya kategorisinde Sjsjsj Rüyazede (1.1k puan)   yazdı
+4 oy
4 yorum 75 okuma
Asiye Nur Sayar 18 Ekim 2020 Rüya kategorisinde Asiye Nur Sayar Rüyazede (1.1k puan)   yazdı
+7 oy
2 yorum 57 okuma
Rüyacı123 7 Mayıs 2020 Rüya kategorisinde Rüyacı123 Karabasan (828 puan)   yazdı
+5 oy
1 yorum 38 okuma
Zumrut 1 Mayıs 2020 Rüya kategorisinde Zumrut Karabasan (802 puan)   yazdı
+3 oy
1 yorum 43 okuma
Koray0303 29 Mart 2020 Rüya kategorisinde Koray0303 Rüyazede (1.1k puan)   yazdı
+9 oy
2 yorum 42 okuma
Rabiahh091 23 Mart 2020 Rüya kategorisinde Rabiahh091 Karabasan (805 puan)   yazdı
+5 oy
1 yorum 58 okuma
Emrah Fatih 4 Şubat 2020 Tabir kategorisinde Emrah Fatih Rüyazede (1.1k puan)   yazdı
+6 oy
1 yorum 38 okuma
Betül yegin 5 Ocak 2020 Tabir kategorisinde Betül yegin Karabasan (804 puan)   yazdı
+5 oy
3 yorum 80 okuma
Utku 23 Temmuz 2019 Rüya kategorisinde Utku Rüyazede (1.1k puan)   yazdı
+6 oy
3 yorum 98 okuma


Rüyada Rüya Yorumu ve Analizi rüyalarınızın bilimsel ve psikolojik açıdan yorumlanmasını ve islami tabiri için bir ortam sağlar. Rüya yorum ve tabirlerine siz de destek olabilir, bilgilerinizi ve sezgilerinizi rüya görenlerle paylaşabilirsiniz.

Rüya günlüğü olan sitemizde kişiye özel rüya analizi, rüya yorumu ve rüya tabiri hizmetleri verilmektedir. Rüyalarınızı yorumlatmak için kimden yorum istediğinizi rüyanın sonuna veya etiket bölümüne ekleyebilirsiniz.
Rüya tabiri sözlüğü

Puan Tablosu

Rüya yazmak : -1000
Yorum yazmak: +120
Düşünce yazmak: +12
Rüya oylamak: +2
Yorum oylamak: +4
Rüyanıza en iyi yorum seçmek: +150
Yorumunuzun en iyi seçilmesi: +350
Yorumunuzun her artı oyu: +10
Rüyanızın her artı oyu: +5
Rüyanızın her okunması: +1
Rüya yorumu, rüya tabiri, rüya görüşmeciliği ve rüya analizi gibi kişiye özel bölümlerimiz vardır. Rüyada rüya sitemizde üyelerimize özel mesaj, duvar yazıları gibi sistemler mevcuttur. Ayrıca üye olmadan da yorum ve tabir yazabilirsiniz. Uyarı: Rüya ve yorum içeriklerinden sitemiz sorumlu değildir. Buradaki bilgiler size sadece farklı bir bakış açısı sağlar.
...