Ücretli rüya yorumcusu olmak ister misiniz? Siteye üye olup puanınız kadar para kazanabilirsiniz.
Takip et @RuyadaRuya
+1 oy
9 okuma
Rüya kategorisinde
Sarışın bir çocuktan (ona anlatırken ‘çocuk’ diycem)hoşlanıyormuşum ve çocuk bana pek yüz vermiyormuş. Ben de her yüz vermediğinde umursamıyormuşum ve artık buna bozulduğumu göstermeye başlamışım. Bu arada çocuk sonunda benden hoşlandığını belli etmeye başlamış. Bu arada da bana daha yakın olmaya başlamış bu çocuk. Ardından benim gerçek hayatta hoşlandığım Emirhan da yeni bizim okula gelmiş ve ben tekrar ondan hoşlanmaya başlamışım (ama hala çocuktan da hoşlanıyorum) ve çocuk biraz kıskanmış. Bu arada ben ana okullarıyla voleybol maçı yapıyomuşum ve çocuk beni desteklemek için gelmiş onu gördüğümde bana göz kırpıyor. Bu arada da fotoğrafçı çocuk ilk kez fotoğrafımı çekiyor ve belki de bu yüzden voleybol maçında spor ayakkabımın tekini kaybediyorum. Maçtan sonra ayakkabımın tekini arayıp bulamayınca da başkasının ayakkabısının tekini giyiyorum. Rüyamdaki arkadaş grubunun toplanma yerine gittiğimde de polisler geliyor. Annem gelip beni alıyor ama arabayı tanımadığım başka bir kadın kullanıyor ve annem yanında otururken bana hiç bakmıyor. Yanımda kardeşim beliriyor ve ben gofret itiyorum diye tutturuyorum. Şok da durunca çikolata reyonunu arayıp bulamıyorum ve şok bir anda ikea’ya Dönüşüyor ve tanımadığım kadın bir adamı görüp yüzünü saklıyor. Alışveriş bitince annem bana aldığı bir çubuğu bana veriyor ve kayboluyor. Bu sırada tanımadığım kadın telefonunu burda açık bıraktığını ama telefonun kapalı bir biçimde sehpada durduğunu görüyoruz. Kadın telefonu açıyor ve google açılıp kadının önceden yanlış yazmış olduğu kelime bir tarafından düzeltilmiş (kelime ‘yane’ ya da ‘yene’) kadının telefonu kayboluyor ve kadın elimdeki çubuğu alıp çubuğun bir yerine
basıyor ve bir bebek ortaya çıkıyor ‘merhaba ben ...’ diyor ve her yerinden kanlar çıkmaya başlıyor kadın kayboluyor ve bebek kendi yansımasını görüp çığlık atıyor. Bebek de yok oluyor. İkea bir villaya dönüşüyor ve chuky ye benzeyen bir çocuk kapıyı zorluyor. Çığlık atmaya  Çalışsam da atamıyorum. Ardından da imdat yardım edin diye  nasıl olduysa bağırabiliyorum. Kapıyı açtığımda bir çocuk bana biri yaralandı yardım edin diyorve sakallı bir adam onu götürüyor ve ben olduğum yerde dururken ve kimseye yardım etmezken uyanıyorum.

Yorumunuz

Adınız (isteğe bağlı):
Gizlilik: E-posta adresiniz yalnızca bu bildirimlerin gönderilmesi için kullanılacak.
Spam Koruması:
Gelecekte bu doğrulamadan kurtulmak için, lütfen giriş yapınız veya üye olunuz.

İlgili rüyalar

+1 oy
0 yorum 11 okuma
0 oy
0 yorum 22 okuma
+1 oy
0 yorum 11 okuma
+1 oy
1 yorum 33 okuma
0 oy
0 yorum 21 okuma
31 Aralık 2018 Rüya kategorisinde Ahmet yazdı
+1 oy
0 yorum 18 okuma
+1 oy
0 yorum 11 okuma
+1 oy
0 yorum 8 okuma
0 oy
0 yorum 10 okuma
9 Temmuz 2018 Rüya kategorisinde şeyma yazdı
+1 oy
1 yorum 7 okuma
+1 oy
0 yorum 10 okuma
Rüyada Rüya Yorumu ve Analizi rüyalarınızın bilimsel ve psikolojik açıdan yorumlanmasını ve islami tabiri için bir ortam sağlar. Rüya yorum ve tabirlerine siz de destek olabilir, bilgilerinizi ve sezgilerinizi rüya görenlerle paylaşabilirsiniz.

Rüya günlüğü olan sitemizde kişiye özel rüya analizi, rüya yorumu ve rüya tabiri hizmetleri verilmektedir. Rüyalarınızı yorumlatmak için kimden yorum istediğinizi rüyanın sonuna veya etiket bölümüne ekleyebilirsiniz.
Reklamları görmemek için üye girişi yapınız.
Rüya analizi, rüya görüşmeciliği, rüya tabiri ve rüya yorumu gibi kişiye özel bölümler açılacaktır. Rüyada rüya sitemizde üyelerimize özel mesaj, duvar yazıları gibi sistemler mevcuttur. Ayrıca üye olmadan da rüya , yorum ve tabir yazabilirsiniz. Uyarı: Rüya ve yorum içeriklerinden sitemiz sorumlu değildir. Buradaki bilgiler sadece size farklı bir bakış açısı sağlar.
...