Ücretli rüya yorumcusu olmak ister misiniz? Siteye üye olup puanınız kadar para kazanabilirsiniz.
Takip et @RuyadaRuya
+1 oy
4 okuma
Rüya kategorisinde
Eski okulumda sınıfımdaydım sonra arkadaşlarımla lavaboya gittim bi’ arkadaşım hocanın geleceğini söyledi o sırada küpelerimi takıyordum.(kulağımda 10 delik var) aceleyle ağzıma koydum ve derse girdim tanımadığım biri hocaydı ve bana neden geç kaldığımı sordu(kızarak) “hocam lavabodaydım hatta arkadaşlarımlaydım.” dedim bi daha olmasın dedi ders içinde yanlışıkla küpe ve klipslerimi yuttum ve bi’ anda karnım guruldadı. Ders bitiminde koşa koşa dışarı çıktım ve elime küpelerimi ve klipslerimi kustum.

Yorumunuz

Adınız (isteğe bağlı):
Gizlilik: E-posta adresiniz yalnızca bu bildirimlerin gönderilmesi için kullanılacak.
Spam Koruması:
Gelecekte bu doğrulamadan kurtulmak için, lütfen giriş yapınız veya üye olunuz.

İlgili rüyalar

0 oy
0 yorum 7 okuma
+4 oy
0 yorum 24 okuma
9 Haziran 2016 Rüya kategorisinde zelüccc yazdı
0 oy
0 yorum 7 okuma
+1 oy
2 yorum 7 okuma
0 oy
0 yorum 10 okuma
31 Aralık 2018 Rüya kategorisinde Melek yazdı
0 oy
0 yorum 6 okuma
0 oy
0 yorum 4 okuma
0 oy
0 yorum 8 okuma
8 Mayıs 2018 Rüya kategorisinde misafir yazdı
+3 oy
0 yorum 23 okuma
1 Temmuz 2016 Rüya kategorisinde Seda yazdı
+2 oy
0 yorum 13 okuma
14 Nisan Tabir kategorisinde misafir yazdı
Rüyada Rüya Yorumu ve Analizi rüyalarınızın bilimsel ve psikolojik açıdan yorumlanmasını ve islami tabiri için bir ortam sağlar. Rüya yorum ve tabirlerine siz de destek olabilir, bilgilerinizi ve sezgilerinizi rüya görenlerle paylaşabilirsiniz.

Rüya günlüğü olan sitemizde kişiye özel rüya analizi, rüya yorumu ve rüya tabiri hizmetleri verilmektedir. Rüyalarınızı yorumlatmak için kimden yorum istediğinizi rüyanın sonuna veya etiket bölümüne ekleyebilirsiniz.
Reklamları görmemek için üye girişi yapınız.
Rüya analizi, rüya görüşmeciliği, rüya tabiri ve rüya yorumu gibi kişiye özel bölümler açılacaktır. Rüyada rüya sitemizde üyelerimize özel mesaj, duvar yazıları gibi sistemler mevcuttur. Ayrıca üye olmadan da rüya , yorum ve tabir yazabilirsiniz. Uyarı: Rüya ve yorum içeriklerinden sitemiz sorumlu değildir. Buradaki bilgiler sadece size farklı bir bakış açısı sağlar.
...