Rüya yorumlamak ve rüyanızın yorumlanmasını istiyorsanız doğru yerdesiniz.
+1 oy
6 okuma
Rüya kategorisinde
Bu rüyayı kız arkadaşım görüyor kendisi hemşire bende askerim onun hemşirelik yaptığı yerde tanıştık ve böyle bi rüya görüyor  (Ya akşam vakitleri volkan ve ben varım yalnızca yürüyoruz öyle kışla gibi bir yere geldik sayısızca er var ve tahtadan bir köprü var ben korkuyorum o kadar erkeğin içinden geçmeye Volkan korkma ben yanındayım diyor o sırada bir tane komutan geliyor volkana benim kim olduğumu soruyor Volkan da  geleceğim diyor  ondan sonra yüksek bir merdiven var orayı geçiyoruz çok eski bir ev çıkıyor karşımıza içine giriyoruz o kadar güzel ki içi tarihi evler gibi hayalimdeki ev sonra babam geliyor elinde iki ağaç biri yeşil çok geniş diğeri kurumuş sadece odun gibi bunları bana diyor ki dik bende senle beraber ağaçları alıp dikmeye gidiyoruz o sırada uyanıyorum işte

Yorumunuz

Adınız (isteğe bağlı):
Gizlilik: E-posta adresiniz yalnızca bu bildirimlerin gönderilmesi için kullanılacak.
Spam Koruması:
Gelecekte bu doğrulamadan kurtulmak için, lütfen giriş yapınız veya üye olunuz.

İlgili rüyalar

0 oy
0 yorum 4 okuma
12 Mart Rüya kategorisinde misafir yazdı
+1 oy
0 yorum 13 okuma
12 Eylül 2018 Rüya kategorisinde Merve yazdı
+1 oy
0 yorum 16 okuma
11 Ağustos 2018 Rüya kategorisinde Sude yazdı
0 oy
0 yorum 7 okuma
0 oy
0 yorum 7 okuma
13 Nisan 2017 Tabir kategorisinde Rüya Tabircisi Rüya Kurucu (136k puan) yazdı

Rüyada Rüya Yorumu ve Analizi rüyalarınızın bilimsel ve psikolojik açıdan yorumlanmasını ve islami tabiri için bir ortam sağlar. Rüya yorum ve tabirlerine siz de destek olabilir, bilgilerinizi ve sezgilerinizi rüya görenlerle paylaşabilirsiniz.

Rüya günlüğü olan sitemizde kişiye özel rüya analizi, rüya yorumu ve rüya tabiri hizmetleri verilmektedir. Rüyalarınızı yorumlatmak için kimden yorum istediğinizi rüyanın sonuna veya etiket bölümüne ekleyebilirsiniz.
Rüya analizi, rüya görüşmeciliği, rüya tabiri ve rüya yorumu gibi kişiye özel bölümler açılacaktır. Rüyada rüya sitemizde üyelerimize özel mesaj, duvar yazıları gibi sistemler mevcuttur. Ayrıca üye olmadan da rüya , yorum ve tabir yazabilirsiniz. Uyarı: Rüya ve yorum içeriklerinden sitemiz sorumlu değildir. Buradaki bilgiler sadece size farklı bir bakış açısı sağlar.
...