Ücretli rüya yorumcusu olmak ister misiniz? Siteye üye olup puanınız kadar para kazanabilirsiniz.
Takip et @RuyadaRuya
+1 oy
11 okuma
Rüya kategorisinde
düzenledi
rüyamda bir kafe vardı bide bim vardı ben bimde çalışıyordum galiba yada arkadaşlarım ordaydı o kafede bitane kızla tanışıyordum sevgili oluyorduk sonra bi gün bimde bir soygun oluyor 15 kişi peşine gidiyoruz ben kendimi zorlasamda çok yavaş gidiyorum sonra yorulmasam bile galiba rüyadayım diyip böyle ellerimi tutuyorum yanlız o kafenin önündeyiz kızın bi  arkadaşı var sonra bayılıyorum böyle çok uyuşukluk hissediyorum sonra bir boşlukta gibi oluyorum gözümü açtığımdada herşey bulanık heyyy diye biri bağırıyor uyanıyorum istanbulda odamda tüh ya diyorum falan rüyaymış işte babam var evde falan ben baya kiloluyum sağ gösümde işte delik var hep kanlı oluyorduya ağır yaşamlarda öyle oluyor sonra arkdaşım geliyor bizim eve yatak odasındaki yatakta 3 ümüz oturuyoruz bişiler tartışıp konuşuyoruz sonra elimde telefon varken gerçekten uyanıyorum şaşırıyorum tabi bide uyandığımda elime baktığımda elim dümdüz sanki telefon tutuyormuşum gibi sonra zor çabayla dalıyorum bir tane oyun fuarı gibi bir yere gidiyorum ama gerisini hatırlamıyorum

Yorumunuz

Adınız (isteğe bağlı):
Gizlilik: E-posta adresiniz yalnızca bu bildirimlerin gönderilmesi için kullanılacak.
Spam Koruması:
Gelecekte bu doğrulamadan kurtulmak için, lütfen giriş yapınız veya üye olunuz.

İlgili rüyalar

0 oy
0 yorum 13 okuma
+2 oy
0 yorum 34 okuma
20 Şubat 2018 Rüya kategorisinde misakichann Rüyazede (130 puan) yazdı
+6 oy
1 yorum 30 okuma
+5 oy
3 yorum 35 okuma
21 Haziran 2016 Rüya kategorisinde misafir yazdı
+1 oy
0 yorum 11 okuma
+2 oy
0 yorum 11 okuma
31 Aralık 2017 Rüya kategorisinde ÖzAy yazdı
+2 oy
1 yorum 12 okuma
0 oy
1 yorum 13 okuma
27 Mart Rüya kategorisinde Fatmaaa koccc yazdı
0 oy
0 yorum 11 okuma
20 Aralık 2018 Rüya kategorisinde Dilara yazdı
+2 oy
1 yorum 108 okuma
14 Ekim 2016 Rüya kategorisinde misafir yazdı
0 oy
0 yorum 8 okuma
30 Nisan 2016 Rüya kategorisinde esra Rüyazede (120 puan) yazdı
Rüyada Rüya Yorumu ve Analizi rüyalarınızın bilimsel ve psikolojik açıdan yorumlanmasını ve islami tabiri için bir ortam sağlar. Rüya yorum ve tabirlerine siz de destek olabilir, bilgilerinizi ve sezgilerinizi rüya görenlerle paylaşabilirsiniz.

Rüya günlüğü olan sitemizde kişiye özel rüya analizi, rüya yorumu ve rüya tabiri hizmetleri verilmektedir. Rüyalarınızı yorumlatmak için kimden yorum istediğinizi rüyanın sonuna veya etiket bölümüne ekleyebilirsiniz.
Reklamları görmemek için üye girişi yapınız.
Rüya analizi, rüya görüşmeciliği, rüya tabiri ve rüya yorumu gibi kişiye özel bölümler açılacaktır. Rüyada rüya sitemizde üyelerimize özel mesaj, duvar yazıları gibi sistemler mevcuttur. Ayrıca üye olmadan da rüya , yorum ve tabir yazabilirsiniz. Uyarı: Rüya ve yorum içeriklerinden sitemiz sorumlu değildir. Buradaki bilgiler sadece size farklı bir bakış açısı sağlar.
...