Rüya yorum sitemize üye olun, düzenli olarak rüyalarınızı yorumlayalım. Eğer bir tek rüya yorumlatmak istiyorsanız konu ile ilgili başlığın altına yazabilirsiniz.
Lütfen rüyanıza yapılan yorumlardan en iyi seçmeyi unutmayın. Puan toplamak için oy verin, yorum yazın.
+7 oy
98 okuma
Rüya kategorisinde
Doktora gidiyoruz. Benim tedavisi olmayan kanser olduğumu söylüyor. Ve 1 güne kalmaz ölecekmişim .  Ben kanser değilim diyorum. Başka doktora gidelim diyorum. Annemle babam bana inanmiyorlar. İtiraz ediyorum.fazla samimi olmayan ölmüş dayım kızı beni arıyor. Ben bir şey duydum hastaymişsin falan diyor. Evet öyle diyorum. Öleceğim gömeçekler beni. Ağlıyorum falan. Oda üzülme. Falan diyor. Sonra annemin arkadaşı arıyor geçmiş olsun diyo bana. Ben çok üzülüyorum ama öyle böyle değil resmen kahroluyorum. Ölmek hiç istemiyorum İnternetten araştıriyorum kanser nedir diye tedavisi olmayan kanserlerde insanlar 6 haftaya kadar yaşıyorlarmış. Diğer belirtilere bakiyorum hiç biri bende yok. Anneme diyorum kesinlikle ikna edemiyorum onları. Benim vücudumun yarisini denize yakin bir yere gömüyorlar. Ama ben hala yaşıyorum. Annem yakın zamanda diğer yarini gömelim diyor. Ben yine hayir diyorum sonra rutam bir anda bir sonuca bağlanmadan bitiyor. Rutam ne başlangıci var nede sonucu sadece gelişmeden olusuyor.                  
Rüyamda fark ettiyseniz 6 hafta diye bir süreç var. Acaba diyorum ki 6 hafta sonra başıma bir olay mı gelecek? Fazla samimi olmayan kuzenim beni arıyor o da ilginç. Ve rüyamda annem ve babam beni ölmem icin cok ısrar ediyorlar. Olaylar çok gerçekçi sanki uyanmışım ve hayatıma devam ediyormuşum gibiydi. Diğer rüyalarım gibi bulanık değildi. Gördüğüm en farkli ruýaydı.   2 gündür çok etkisindeyim nolur yakın zamanda cevaplarsanız sevinirim.

Yorumunuz

Adınız (isteğe bağlı):
Gizlilik: E-posta adresiniz yalnızca bu bildirimlerin gönderilmesi için kullanılacak.
Spam Koruması:
Gelecekte bu doğrulamadan kurtulmak için, lütfen giriş yapınız veya üye olunuz.

3 Yorum

+7 oy
Rüya Tabircisi (5.6k puan)
haberci bir rüya olduğunu düşünmüyorum. kanser olacağınıza işaret etmiyor. sakladığınız bazı şeyler ortaya çıkabilir. bu konuda dikkatli olmalısınız. Sırrınızı kelime oyunlarıyla ağzınızı arayarak öğrenmeye çalışacak kişilerle karşılaşacaksınız. size anlatılanların etkisiyle heyecana kapılıp sırrınızı bu kişilerle paylaşmamalısınız. öğrendikleri bilgiyi size karşı kullanacaklar eğer sizi konuşturmayı başarabilirlerse.
+4 oy
Rüya Bilgesi (177k puan)
Üstünden epey geçmiş rüyan ama şunu ekleyebilirim ben de iletişim sorunu yaşıyorsun çevrendekilerle ve onları bazı emin olduğun şeylere ikna edemiyorsun. Hatta fikir ayrılıkların o kadar fazla ki bazı konularda hani kültürel olarak, kişisel olarak sanki toplumda ölü fikir sayılabilecek şeyler.

Ama kendine inancın tam. Bu konuda sonuna kadar direniyorsun.
+4 oy
Rüyazede (96 puan)
Rüyanız bir uyanışı haber ediyor.  Alti hafta sonra belki tamamlanacak bir uyanış eskinin kapanmasi yeninin başlaması.

İlgili rüyalar

+10 oy
2 yorum 40 okuma
19 Haziran 2019 Rüya kategorisinde Güll Rüyazede (74 puan) yazdı
+9 oy
1 yorum 31 okuma
27 Ağustos 2019 Rüya kategorisinde Hope Rüyazede (553 puan) yazdı
+4 oy
1 yorum 24 okuma
26 Ekim 2019 Rüya kategorisinde Wolverine Rüyazede (226 puan) yazdı
+3 oy
0 yorum 18 okuma
17 Ekim 2019 Rüya kategorisinde Wolverine Rüyazede (226 puan) yazdı
+4 oy
0 yorum 50 okuma
10 Nisan 2019 Analiz kategorisinde Simge Rüya Kurucu (86.8k puan) yazdı
+3 oy
0 yorum 45 okuma
13 Nisan 2017 Tabir kategorisinde Rüya Tabircisi Lusid Rüyacı (69.4k puan) yazdı
+5 oy
0 yorum 37 okuma
23 Ekim 2019 Rüya kategorisinde Hope Rüyazede (553 puan) yazdı
+6 oy
0 yorum 38 okuma
13 Nisan 2017 Tabir kategorisinde Rüya Tabircisi Lusid Rüyacı (69.4k puan) yazdı
+3 oy
0 yorum 10 okuma
16 Şubat Rüya kategorisinde 65murat Rüyazede (89 puan) yazdı
Rüyada Rüya Yorumu ve Analizi rüyalarınızın bilimsel ve psikolojik açıdan yorumlanmasını ve islami tabiri için bir ortam sağlar. Rüya yorum ve tabirlerine siz de destek olabilir, bilgilerinizi ve sezgilerinizi rüya görenlerle paylaşabilirsiniz.

Rüya günlüğü olan sitemizde kişiye özel rüya analizi, rüya yorumu ve rüya tabiri hizmetleri verilmektedir. Rüyalarınızı yorumlatmak için kimden yorum istediğinizi rüyanın sonuna veya etiket bölümüne ekleyebilirsiniz.

22k rüya

26.8k yorum

17k düş-ünce

3.1k üye

133 Aktif
0 Üye ve 133 misafir
Bugün : 13527
Dün : 23048
Toplam : 13460342
En Aktif Üyeler
Bu hafta:
  1. mustafaharputi - 468 e
  2. Karga - 53 e
  3. Likya - 50 e
  4. Rüya Tabircisi - 49 e
  5. kuzgun - 24 e
  6. Ruya.ci - 19 e
  7. Simge - 17 e
Sayfamızı beğenip, takip ediniz.

Rüya tabiri sözlüğü
Rüya yorumu, rüya tabiri, rüya görüşmeciliği ve rüya analizi gibi kişiye özel bölümlerimiz vardır. Rüyada rüya sitemizde üyelerimize özel mesaj, duvar yazıları gibi sistemler mevcuttur. Ayrıca üye olmadan da yorum ve tabir yazabilirsiniz. Uyarı: Rüya ve yorum içeriklerinden sitemiz sorumlu değildir. Buradaki bilgiler sadece size farklı bir bakış açısı sağlar.
...