Ücretli rüya yorumcusu olmak ister misiniz? Siteye üye olup puanınız kadar para kazanabilirsiniz.
Takip et @RuyadaRuya
0 oy
6 okuma
Rüya kategorisinde
Lise ankadaşımı görmem özel harekat olarak
O gelinciğin ölmesi sebepten gelmişlerdi o polis veya askerlerRüyüdü sansar yada gelincik ikisinden birini gördüm asansör kuyusunda gördüm bu hayvahı beyaz siyahtı büyük ihtimal gelincik sonra bir kişi onu kediye öldürtür gibi oyun oynuyorlardı sonra kendimi evde buldum bizim ev deildi ama sanki bizim evmiş gibiydi bir odada askermi polis özel harekatmı ne varda jöhde olabilir sonra kapının deliğinden baktım bitanesi lise arkadaşım çıktı benle konuştu şimdi güçlendim filan diye sonra uyandım

Yorumunuz

Adınız (isteğe bağlı):
Gizlilik: E-posta adresiniz yalnızca bu bildirimlerin gönderilmesi için kullanılacak.
Spam Koruması:
Gelecekte bu doğrulamadan kurtulmak için, lütfen giriş yapınız veya üye olunuz.

İlgili rüyalar

+2 oy
0 yorum 7 okuma
0 oy
0 yorum 9 okuma
1 Ağustos 2018 Rüya kategorisinde misafir yazdı
0 oy
0 yorum 13 okuma
0 oy
0 yorum 5 okuma
8 Ocak Rüya kategorisinde misafir yazdı
+2 oy
0 yorum 40 okuma
+2 oy
0 yorum 13 okuma
27 Kasım 2017 Rüya kategorisinde misafir yazdı
0 oy
0 yorum 49 okuma
13 Nisan 2017 Tabir kategorisinde Rüya Tabircisi Rüya Tabircisi (11k puan) yazdı
Rüyada Rüya Yorumu ve Analizi rüyalarınızın bilimsel ve psikolojik açıdan yorumlanmasını ve islami tabiri için bir ortam sağlar. Rüya yorum ve tabirlerine siz de destek olabilir, bilgilerinizi ve sezgilerinizi rüya görenlerle paylaşabilirsiniz.

Rüya günlüğü olan sitemizde kişiye özel rüya analizi, rüya yorumu ve rüya tabiri hizmetleri verilmektedir. Rüyalarınızı yorumlatmak için kimden yorum istediğinizi rüyanın sonuna veya etiket bölümüne ekleyebilirsiniz.
Reklamları görmemek için üye girişi yapınız.
Rüya analizi, rüya görüşmeciliği, rüya tabiri ve rüya yorumu gibi kişiye özel bölümler açılacaktır. Rüyada rüya sitemizde üyelerimize özel mesaj, duvar yazıları gibi sistemler mevcuttur. Ayrıca üye olmadan da rüya , yorum ve tabir yazabilirsiniz. Uyarı: Rüya ve yorum içeriklerinden sitemiz sorumlu değildir. Buradaki bilgiler sadece size farklı bir bakış açısı sağlar.
...