Ücretli rüya yorumcusu olmak ister misiniz? Siteye üye olup puanınız kadar para kazanabilirsiniz.
Takip et @RuyadaRuya
0 oy
17 okuma
Rüya kategorisinde
Söyle bir rüya gördüm,
Rüyamda eşimi işe götürmek için uyanıyorum,Saate bakıyorum
Gece Saat 1.30 gibi ,balkona cıkıyorum sigara içip az daha uyuyabilirim diye düşünüyorum,balkona bir cıkıyorum gece Olması gerekirken Gündüz,  güneş var Gökyüzü cok güzel bir mavi cok değisik güzel bir hava ,sanki başka bir dünya ciçek kokusu heryer kuşlar uçuyor   , ama düşünüyorum olamaz gece gündüz olmuş ,Sonra balkonun yan penceresinde  komsu bakıyor ona diyorum ki ,Kız Baksana Gece aslında ama gündüz olmuş Kıyamet alameti olmasın bu falan diyorum sonra   gökyüzüne bakıyoruz beraber birden hızlıca güneş batıyor gece oluyor çok kısa bir  süre sonra tekrar güneş doğuyor ,Korku sarıyor içimi kıyamet alameti diyorum ,komuşuya soruyorum sen gördünmü tersmi doğdu yoksa güneş diyorum ters doğduysa cok kötü birşey  diyorum ama bana cevap vermiyor.
Sonra eşimi kaldırıyorum bak saat daha gece  1.30 diyorum ama gece gündüz olmuş diyorum tekrar cıkıyoruz balkona güneş tekrar batıyor aynı anda geri  doğuyor ,yani Gece Sürekli güne Doğuyor hızlı bir şekilde hiç karanlık olmuyor aynı anda mavi gökyüzünde ayı ,güneşi ve başka bir gezegen daha görüyoruz gökyüzünde cok korkuyorum kıyamet kopacak diyorum ve oyle derken gökyüzünden sesler geliyor  bır bayram havası var  müzık gibi alkış gibi sesler  Şehitler bayram yapıyormuş  ,öyle biliyoruz kimse söylemiyor ama öyleymiş ,diyorum ki neyin kutlamasını yapıyorlar acaba soruyorum kendi kendime ,Sonra tekrar gökyüzüne  bakıyorum bulutlardan beyaz devasa ay ve bir yıldız ,olusuyor
sonra Birde büyük  bir Türkbayraği geriliyor  gökyüzüne ,ama Sehitlerimiz geriyormuş görmüyoruz ama biliyoruz  gözümden yaş geliyor eşime diyorum bak nekadar   güzel gökyüzünde bayrağimizi Gösteriyorlar bize  diyorum,neyi kutluyorlar acaba  diye düşünerek öylelikle uyandım bu rüya neye yorumlanır  acaba .

Yorumunuz

Adınız (isteğe bağlı):
Gizlilik: E-posta adresiniz yalnızca bu bildirimlerin gönderilmesi için kullanılacak.
Spam Koruması:
Gelecekte bu doğrulamadan kurtulmak için, lütfen giriş yapınız veya üye olunuz.

İlgili rüyalar

+3 oy
1 yorum 4 okuma
13 saat önce Rüya kategorisinde Tolga yazdı
0 oy
0 yorum 8 okuma
13 Nisan 2017 Tabir kategorisinde Rüya Tabircisi Rüya Yorumcusu (11.2k puan) yazdı
0 oy
0 yorum 25 okuma
13 Nisan 2017 Tabir kategorisinde Rüya Tabircisi Rüya Yorumcusu (11.2k puan) yazdı
+4 oy
2 yorum 42 okuma
9 Mayıs Rüya kategorisinde Kimbilir yazdı
+2 oy
0 yorum 20 okuma
17 Şubat 2018 Rüya kategorisinde Arya yazdı
+1 oy
0 yorum 54 okuma
23 Eylül 2017 Rüya kategorisinde marsinkizi Rüyazede (196 puan) yazdı
+3 oy
1 yorum 20 okuma
1 Eylül 2016 Rüya kategorisinde dimit Rüyakar (998 puan) yazdı
+1 oy
1 yorum 20 okuma
30 Nisan 2016 Rüya kategorisinde Arşiv Rüya Tabircisi (9.8k puan) yazdı
+5 oy
0 yorum 16 okuma
4 gün önce Bilgi kategorisinde Aydaki Kedi Rüyazede (262 puan) yazdı
+2 oy
0 yorum 16 okuma
Rüyada Rüya Yorumu ve Analizi rüyalarınızın bilimsel ve psikolojik açıdan yorumlanmasını ve islami tabiri için bir ortam sağlar. Rüya yorum ve tabirlerine siz de destek olabilir, bilgilerinizi ve sezgilerinizi rüya görenlerle paylaşabilirsiniz.

Rüya günlüğü olan sitemizde kişiye özel rüya analizi, rüya yorumu ve rüya tabiri hizmetleri verilmektedir. Rüyalarınızı yorumlatmak için kimden yorum istediğinizi rüyanın sonuna veya etiket bölümüne ekleyebilirsiniz.
Reklamları görmemek için üye girişi yapınız.
Rüya analizi, rüya görüşmeciliği, rüya tabiri ve rüya yorumu gibi kişiye özel bölümler açılacaktır. Rüyada rüya sitemizde üyelerimize özel mesaj, duvar yazıları gibi sistemler mevcuttur. Ayrıca üye olmadan da rüya , yorum ve tabir yazabilirsiniz. Uyarı: Rüya ve yorum içeriklerinden sitemiz sorumlu değildir. Buradaki bilgiler sadece size farklı bir bakış açısı sağlar.
...