Rüya yorumlamak ve rüyanızın yorumlanmasını istiyorsanız doğru yerdesiniz.
0 oy
15 okuma
Rüya kategorisinde
Rüyamda kendi evimdeydim ailem yoktu bir adam vardi adam yabancıydı ama ben rüyada taniyormus gibiydim once birseyler yiyorduk sonra hazirlanip cikiyorduk disari ciktigimizda takip ediliyoruz diye bana yuzunu gizle seni gorurlerse bizi öldürürler diyordu her dk bir sekilde yakalanmadan o yolda ilerliyorduk o yolda gercek hayatta evimin yolu zaten sonra bir anda hastanede oluyordum kucagimda cok guzel gozleri kapali esmer bir bebek vardi bebek galiba erkekti emin degilim buna.Agzinin oralari falan kandı ve ölmüştü o adamda yanımdaydı bu sirada sonrasinda uyandım

1 yorum

0 oy
Rüya Tabircisi (3.5k puan)
Bismillah billah
Tamidaniz adam sizin nefsiniz  çocuk ise sizin ruhunuzu sembolize eder öncelikle nefsinizi oldurmeniz için ibadet ve zikir cekmeniz lazim
Zikrin efdali ise lailahe illallah nefsin terbiyesi ancak bu zikirle olur birde tövbe ve selavat inşallah
Ruhun böylece tekrar dirilecek yani canlanacak yucelecek

İlgili rüyalar

+1 oy
0 yorum 14 okuma
0 oy
0 yorum 12 okuma
0 oy
0 yorum 2 okuma
+1 oy
0 yorum 19 okuma
30 Eylül 2018 Rüya kategorisinde misafir yazdı
+1 oy
1 yorum 13 okuma
2 Şubat 2018 Rüya kategorisinde misafir yazdı
+1 oy
0 yorum 10 okuma
0 oy
1 yorum 7 okuma
12 Mart Rüya kategorisinde Mery yazdı
0 oy
0 yorum 8 okuma
13 Temmuz 2018 Rüya kategorisinde zynp yazdı
0 oy
0 yorum 2 okuma

Rüyada Rüya Yorumu ve Analizi rüyalarınızın bilimsel ve psikolojik açıdan yorumlanmasını ve islami tabiri için bir ortam sağlar. Rüya yorum ve tabirlerine siz de destek olabilir, bilgilerinizi ve sezgilerinizi rüya görenlerle paylaşabilirsiniz.

Rüya günlüğü olan sitemizde kişiye özel rüya analizi, rüya yorumu ve rüya tabiri hizmetleri verilmektedir. Rüyalarınızı yorumlatmak için kimden yorum istediğinizi rüyanın sonuna veya etiket bölümüne ekleyebilirsiniz.
Rüya analizi, rüya görüşmeciliği, rüya tabiri ve rüya yorumu gibi kişiye özel bölümler açılacaktır. Rüyada rüya sitemizde üyelerimize özel mesaj, duvar yazıları gibi sistemler mevcuttur. Ayrıca üye olmadan da rüya , yorum ve tabir yazabilirsiniz. Uyarı: Rüya ve yorum içeriklerinden sitemiz sorumlu değildir. Buradaki bilgiler sadece size farklı bir bakış açısı sağlar.
...