Rüya yorum sitemize üye olun, düzenli olarak rüyalarınızı yorumlayalım. Eğer bir tek rüya yorumlatmak istiyorsanız konu ile ilgili başlığın altına yazabilirsiniz.
+3 oy
27 okuma
Rüya kategorisinde  
saçım göğsümün üstünde 2 kulak modeliydi baya kilo almistim müdürün odasindaydik kankamla saçı acıktı baya kilo vermisti kankasiyla o da geldi sonra odadan çıkınca konusmamiz gerektiğini söyledi Aslı özür dilerim okuzluk ettim öyle yapmak istememiştim bir olay olmuştu sinirliydim kimseye cevap vermek istemedim o gece heyecandan uyuyamadim seni anlattım dedi peki neden bana bir daha yazmasın diyip te umut verdin bi de üstüne yaparım sanane demissin sinirliydim dedi numaranı ver akşam konuşalım dedi lütfen çok pişmanım insta açmışsın gördüm ama mesaj atmak istemedim  dedi sarıldı bana bende kabul ettim kankam eğer asliyi üzersen seni oyarım dedi numarasini aldım akşam konuştuk falan

Yorumunuz

Adınız (isteğe bağlı):
Gizlilik: E-posta adresiniz yalnızca bu bildirimlerin gönderilmesi için kullanılacak.
Spam Koruması:
gece ne renktir?
Gelecekte bu doğrulamadan kurtulmak için, lütfen giriş yapınız veya üye olunuz.

İlgili rüyalar

+2 oy
1 yorum 84 okuma
21 Nisan 2019 Rüya kategorisinde Demet   1 yazdı
+5 oy
1 yorum 225 okuma
4 Temmuz 2019 Rüya kategorisinde Adams Rüyakar (2.3k puan)   yazdı
+4 oy
0 yorum 26 okuma
+9 oy
1 yorum 51 okuma
+5 oy
2 yorum 31 okuma
20 Mayıs 2019 Tabir kategorisinde Muhammed   2 yazdı
+4 oy
0 yorum 40 okuma
20 Mart 2019 Rüya kategorisinde Edebiyatçı   yazdı
+4 oy
1 yorum 39 okuma
2 Kasım 2019 Rüya kategorisinde Sonsuzugagidenbiri Karabasan (453 puan)   yazdı
+3 oy
0 yorum 25 okuma
28 Nisan 2019 Rüya kategorisinde neslihan   yazdı
+6 oy
2 yorum 57 okuma
+2 oy
0 yorum 12 okuma
28 Nisan Tabir kategorisinde ....y Rüyazede (500 puan)   yazdı
+2 oy
0 yorum 11 okuma
+4 oy
1 yorum 29 okuma
1 Nisan Rüya kategorisinde yok Rüyazede (956 puan)   yazdı
Rüyada Rüya Yorumu ve Analizi rüyalarınızın bilimsel ve psikolojik açıdan yorumlanmasını ve islami tabiri için bir ortam sağlar. Rüya yorum ve tabirlerine siz de destek olabilir, bilgilerinizi ve sezgilerinizi rüya görenlerle paylaşabilirsiniz.

Rüya günlüğü olan sitemizde kişiye özel rüya analizi, rüya yorumu ve rüya tabiri hizmetleri verilmektedir. Rüyalarınızı yorumlatmak için kimden yorum istediğinizi rüyanın sonuna veya etiket bölümüne ekleyebilirsiniz.
Rüya tabiri sözlüğü
Rüya yorumu, rüya tabiri, rüya görüşmeciliği ve rüya analizi gibi kişiye özel bölümlerimiz vardır. Rüyada rüya sitemizde üyelerimize özel mesaj, duvar yazıları gibi sistemler mevcuttur. Ayrıca üye olmadan da yorum ve tabir yazabilirsiniz. Uyarı: Rüya ve yorum içeriklerinden sitemiz sorumlu değildir. Buradaki bilgiler size sadece farklı bir bakış açısı sağlar.
...