Rüya yorumlamak ve rüyanızın yorumlanmasını istiyorsanız doğru yerdesiniz.
0 oy
7 okuma
Rüya kategorisinde
saçım göğsümün üstünde 2 kulak modeliydi baya kilo almistim müdürün odasindaydik kankamla saçı acıktı baya kilo vermisti kankasiyla o da geldi sonra odadan çıkınca konusmamiz gerektiğini söyledi Aslı özür dilerim okuzluk ettim öyle yapmak istememiştim bir olay olmuştu sinirliydim kimseye cevap vermek istemedim o gece heyecandan uyuyamadim seni anlattım dedi peki neden bana bir daha yazmasın diyip te umut verdin bi de üstüne yaparım sanane demissin sinirliydim dedi numaranı ver akşam konuşalım dedi lütfen çok pişmanım insta açmışsın gördüm ama mesaj atmak istemedim  dedi sarıldı bana bende kabul ettim kankam eğer asliyi üzersen seni oyarım dedi numarasini aldım akşam konuştuk falan

Yorumunuz

Adınız (isteğe bağlı):
Gizlilik: E-posta adresiniz yalnızca bu bildirimlerin gönderilmesi için kullanılacak.
Spam Koruması:
Gelecekte bu doğrulamadan kurtulmak için, lütfen giriş yapınız veya üye olunuz.

İlgili rüyalar

+1 oy
0 yorum 4 okuma
26 Temmuz 2018 Rüya kategorisinde misafir yazdı
0 oy
1 yorum 7 okuma
16 saat önce Rüya kategorisinde Demet yazdı
+1 oy
0 yorum 11 okuma
0 oy
0 yorum 7 okuma
0 oy
0 yorum 8 okuma
6 Ocak Rüya kategorisinde Murat mert yazdı
0 oy
0 yorum 4 okuma
16 Ocak Rüya kategorisinde Sona Rüyazede (131 puan) yazdı
0 oy
0 yorum 3 okuma
27 Aralık 2018 Rüya kategorisinde Emre başal yazdı
+1 oy
0 yorum 16 okuma
+1 oy
0 yorum 15 okuma
0 oy
0 yorum 25 okuma
13 Nisan 2017 Tabir kategorisinde Rüya Tabircisi Rüya Kurucu (136k puan) yazdı

Rüyada Rüya Yorumu ve Analizi rüyalarınızın bilimsel ve psikolojik açıdan yorumlanmasını ve islami tabiri için bir ortam sağlar. Rüya yorum ve tabirlerine siz de destek olabilir, bilgilerinizi ve sezgilerinizi rüya görenlerle paylaşabilirsiniz.

Rüya günlüğü olan sitemizde kişiye özel rüya analizi, rüya yorumu ve rüya tabiri hizmetleri verilmektedir. Rüyalarınızı yorumlatmak için kimden yorum istediğinizi rüyanın sonuna veya etiket bölümüne ekleyebilirsiniz.
Rüya analizi, rüya görüşmeciliği, rüya tabiri ve rüya yorumu gibi kişiye özel bölümler açılacaktır. Rüyada rüya sitemizde üyelerimize özel mesaj, duvar yazıları gibi sistemler mevcuttur. Ayrıca üye olmadan da rüya , yorum ve tabir yazabilirsiniz. Uyarı: Rüya ve yorum içeriklerinden sitemiz sorumlu değildir. Buradaki bilgiler sadece size farklı bir bakış açısı sağlar.
...