Rüya yorum sitemize üye olun, düzenli olarak rüyalarınızı yorumlayalım. Eğer bir tek rüya yorumlatmak istiyorsanız konu ile ilgili başlığın altına yazabilirsiniz.
Lütfen rüyanıza yapılan yorumlardan en iyi seçmeyi unutmayın. Puan toplamak için oy verin, yorum yazın.
+2 oy
38 okuma
Rüya kategorisinde
Rüyamda üstümde gelinlik vardı ama alt tarafımda siyah etek vardı elimde gelin çiçeği vardı. Benim düğünüm sandım ama bi kaç kişide gelinlik giymişti. Sonra yere düştüm ve burnum kanıyordu kanı görmedim

Yorumunuz

Adınız (isteğe bağlı):
Gizlilik: E-posta adresiniz yalnızca bu bildirimlerin gönderilmesi için kullanılacak.
Spam Koruması:
Gelecekte bu doğrulamadan kurtulmak için, lütfen giriş yapınız veya üye olunuz.

3 Yorum

+1 oy
Rüya Bilgesi (1.3m puan)
gelinlik görmek evlilikle ilgili anlamlara sahiptir. Bekâr bir kızın gelinlik giydiğini görmesi yakın zamanda evleneceğine işarettir. tez zamanda duyulacak hayırlı bir haberdir. Bu nedenle bu rüyayı gören kişi eğer beklediği bir haber varsa yakın zamanda bu haberi alarak oldukça mutlu olur ve hayatını yoluna koyar. Gelinlik rüyaları genellikle iyi ve hayırlı olarak yorulmaktadır. çok iyi anlaştığı kişi ile en kısa sürede evlenip mutlu bir yuvaya karışacağına delalet edilir.ancak etek kısmının bu işin içinde bazı sıkıntılarında olacağına.burnunun kanadığını görürse o kişinin mutlu olacağı, tüm sıkıntılarının biteceği ve dertlerinin unutulacağı olaylar yaşayacağı anlamına gelir. Fakat burnunun haddinden fazla kanadığını görmesi şanssızlık olarak kabul edilir
Rüya Bilgesi (1.3m puan)
kanı görmemeniz  ve kanın çok olmaması rüyanın sonunun iyi olmasını sağlıyor.
+2 oy
Rüyamda dedem ölmemişti belli etmiyorduk  bizden bişeyler istiyodu sonra bir arabadan indim biri beni aldı Cehenneme indik anneannem(hayatta şuan)ve dedem vardı anneannem birine sarıldı ne zaman affediliyo dedim cevabı anlamadım. Sonra 2 havuz vardı iyiler bi tarafta kötü olanlar bi taraftaydı. Bi bebek gördüm onu yıkıyordum ve tertemiz oldu götürdük. Anneannem ise hiç temizlenemedi zebani günahlarını anlatıyordu herkesin ve birisinin kafasını yaktı suyun içinde buhar oldu.
+2 oy
Uzman Yorumcu (28.7k puan)
Merhaba;
Rüyalarda gelinlik murat, siyah ise olumsuz ve kanda rüyayı bozan obje olarak hep yorumlanır. Ancak sizin rüyanız da benim yaptığım analiz bunların çok dışın da.
Öncelikle rüyanız sabah hayrına olsun inşallah.
Maddi konu da yaşadığınız sıkıntılar olduğunu hissediyorum. Ama şartlarınız değişecek iyiye doğru düzelme olacak. Hayatınızda evlilik konularında sürpriz gelişmeler yaşayacaksınız. İkili ilişkilerde emin olmadığınız konulardan uzak durmanızda fayda var. Hayatınızda yaşayacağınız güzellikler artarak devam edecek.
Sevgiler...

İlgili rüyalar

+3 oy
1 yorum 26 okuma
17 Temmuz 2019 Rüya kategorisinde Asl Rüyazede (77 puan) yazdı
+5 oy
1 yorum 43 okuma
5 Ekim 2018 Rüya kategorisinde Üst Selin Yıldırım Rüyazede (103 puan) yazdı
+3 oy
1 yorum 23 okuma
18 Temmuz 2019 Rüya kategorisinde Cevdetank Rüyazede (89 puan) yazdı
+8 oy
1 yorum 23 okuma
16 Ocak Rüya kategorisinde danla Karabasan (-185 puan) yazdı
+6 oy
1 yorum 15 okuma
+9 oy
2 yorum 30 okuma
9 Ocak Rüya kategorisinde Rahime Rüyazede (110 puan) yazdı
+4 oy
1 yorum 22 okuma
22 Aralık 2019 Rüya kategorisinde J Karabasan (-266 puan) yazdı
+5 oy
1 yorum 23 okuma
9 Aralık 2019 Rüya kategorisinde Zübeyde101 Rüyazede (78 puan) yazdı
+5 oy
1 yorum 28 okuma
27 Temmuz 2019 Rüya kategorisinde Burchina Rüyazede (472 puan) yazdı
+5 oy
2 yorum 26 okuma
23 Temmuz 2019 Rüya kategorisinde Sirius Rüyazede (92 puan) yazdı
+4 oy
2 yorum 29 okuma
22 Temmuz 2019 Rüya kategorisinde Likya Rüya Bilgesi (167k puan) yazdı
Rüyada Rüya Yorumu ve Analizi rüyalarınızın bilimsel ve psikolojik açıdan yorumlanmasını ve islami tabiri için bir ortam sağlar. Rüya yorum ve tabirlerine siz de destek olabilir, bilgilerinizi ve sezgilerinizi rüya görenlerle paylaşabilirsiniz.

Rüya günlüğü olan sitemizde kişiye özel rüya analizi, rüya yorumu ve rüya tabiri hizmetleri verilmektedir. Rüyalarınızı yorumlatmak için kimden yorum istediğinizi rüyanın sonuna veya etiket bölümüne ekleyebilirsiniz.

22k rüya

26.7k yorum

16.9k düş-ünce

3.1k üye

122 Aktif
1 Üye ve 121 misafir
Aktif olan üyeler
Bugün : 4372
Dün : 21542
Toplam : 13403900
En Aktif Üyeler
Bu hafta:
  1. mustafaharputi - 61 e
  2. Karga - 15 e
  3. Likya - 14 e
  4. Rüya Tabircisi - 12 e
  5. KARWAN - 9 e
  6. Cansuuüu - 7 e
  7. Simge - 7 e
Sayfamızı beğenip, takip ediniz.

Rüya tabiri sözlüğü
Rüya yorumu, rüya tabiri, rüya görüşmeciliği ve rüya analizi gibi kişiye özel bölümlerimiz vardır. Rüyada rüya sitemizde üyelerimize özel mesaj, duvar yazıları gibi sistemler mevcuttur. Ayrıca üye olmadan da yorum ve tabir yazabilirsiniz. Uyarı: Rüya ve yorum içeriklerinden sitemiz sorumlu değildir. Buradaki bilgiler sadece size farklı bir bakış açısı sağlar.
...