Rüya yorumlamak ve rüyanızın yorumlanmasını istiyorsanız doğru yerdesiniz.
0 oy
10 okuma
Rüya kategorisinde
ben yakın kız arkadaşım bir de erkek arkadaşım yürüyoruz ikisi de benim okuldan arkadaşım akşam olacak gibi evlere geçelim diye düşünüyoruz. bu arada erkek arkadaş gay ama ben kızım onunla öpüştük ve bu çok normalmişl gbi sokak ortasında sonra kız arkadaşı evine bıraktık . sonra erkek arkadaş kayboldu . ben eve gitmek için bazı sokaklara giridim karanlık çökmüştü . bir sürü yavru kurt gördüm uzaktalardı normalde hayvanlarla aram iyi ama bunlar bildiğiniz üüzerime doğru koşuyorlardı . ben de koştum astım hastasıyım zar zor bir garip bir yere girdim ama o sokakta gerçekte öyle bir yer yok . ama rüyamda oranın varlığından emindim . bu girdiğim yer de üst üste 5-6 kapı vardı hepsini örttüm son kapı büyüktü onu da örttüm tüm kapılar camdandı . girdiğim yerde birsürü insan vardı onlar hiç paniklemedi korkmadı güya oranın sahibiymiş adam bana dedi ki onlar seni istiyor bize bir şey yapmazlar . sonra o kurtlar insana dönüşştü ben bir şey anlamadım . ve kapıları teker teker kırıp bana ilerliyorlardı son kapıya gelmişlerdi bilmiyorum kapıya doğru bir hamlede bulumdum sanırım mekanın sahibi bana seni koruyacaktım sen istedin bunu cezanı çekeceksin falan dedi bende koruyacak olsan şimdi korurdun dedim . adam dedi ki seninle göz göze gelsinler gidecekler dedi karşımdaki kapının önünde duran kızla göz göze geldim gözleri kıpkırmızı damar damar oldu ben gözümü geri çektim . bu sefer kapıya daha sert geldiler devamını hatırlamıyorum . ama mekanda süslü kadınlar vardı .  sanırım ellerinde şampanya kadehleri vardı şarap da olabilir şuanda kafamda ikisi de canlandı ve tablolar vardı üst kata çıkan bir de merdiven vardı   .

Yorumunuz

Adınız (isteğe bağlı):
Gizlilik: E-posta adresiniz yalnızca bu bildirimlerin gönderilmesi için kullanılacak.
Spam Koruması:
Gelecekte bu doğrulamadan kurtulmak için, lütfen giriş yapınız veya üye olunuz.

İlgili rüyalar

0 oy
0 yorum 3 okuma
0 oy
0 yorum 3 okuma
+2 oy
0 yorum 18 okuma
25 Mart 2018 Rüya kategorisinde Berina yazdı
+2 oy
0 yorum 9 okuma
4 gün önce Rüya kategorisinde Isa yazdı
0 oy
0 yorum 5 okuma
12 Temmuz 2018 Rüya kategorisinde misafir yazdı
0 oy
0 yorum 11 okuma
24 Mayıs 2018 Rüya kategorisinde ali yazdı
0 oy
0 yorum 13 okuma
6 Mayıs 2018 Rüya kategorisinde misafir yazdı
+4 oy
1 yorum 24 okuma
8 Haziran 2017 Rüya kategorisinde oz yazdı

Rüyada Rüya Yorumu ve Analizi rüyalarınızın bilimsel ve psikolojik açıdan yorumlanmasını ve islami tabiri için bir ortam sağlar. Rüya yorum ve tabirlerine siz de destek olabilir, bilgilerinizi ve sezgilerinizi rüya görenlerle paylaşabilirsiniz.

Rüya günlüğü olan sitemizde kişiye özel rüya analizi, rüya yorumu ve rüya tabiri hizmetleri verilmektedir. Rüyalarınızı yorumlatmak için kimden yorum istediğinizi rüyanın sonuna veya etiket bölümüne ekleyebilirsiniz.
Rüya analizi, rüya görüşmeciliği, rüya tabiri ve rüya yorumu gibi kişiye özel bölümler açılacaktır. Rüyada rüya sitemizde üyelerimize özel mesaj, duvar yazıları gibi sistemler mevcuttur. Ayrıca üye olmadan da rüya , yorum ve tabir yazabilirsiniz. Uyarı: Rüya ve yorum içeriklerinden sitemiz sorumlu değildir. Buradaki bilgiler sadece size farklı bir bakış açısı sağlar.
...