Ücretli rüya yorumcusu olmak ister misiniz? Siteye üye olup puanınız kadar para kazanabilirsiniz.
Takip et @RuyadaRuya
0 oy
6 okuma
Rüya kategorisinde
Rüyamda arkadaşım (2 yıl önce sevgiliydik) ziline basıyordum ve beni görünce çok sevindi ve beni çok sevdiğini söyleyip dışarı çıkıyordu gerçekte asosyal biridir. Beraber sahilde oturuyorduk. Daha sonra annem, kız kardeşim ve ben kedimizle dışarı çıkıyorduk. Annen kediyi arabada bırakıp gideceğini söylüyodu. Ben ‘güneşin altında kalırsa bayılır, ölür’ dedim. Annem burda güneş yok diyerek bi yere parketti. Ben internetten hava durumuna bakıp güneşi takip etmeye çalışıyordum. Kardeşimle annemin sorumsuz olduğuyla ilgili bişeyler söyledik. Ben çok sinirlenip elimdeki anahtarlığı yere fırlattım ve anahtar parçalandı. Üstünde bir sürü anahtar olan bir anahtarlıktı ve her anahtar yerinden çıkarak yere dağıldı. Bi tanesi siyah bi sıvı salgıladı. Sonra aşık olduğum erkeğin evinde kız kardeşiyle beraber oturuyordum. Aşık olduğum erkek benden uzakta, başka bi odada oturuyordu ve onun hakkında konuşuyorduk.

Yorumunuz

Adınız (isteğe bağlı):
Gizlilik: E-posta adresiniz yalnızca bu bildirimlerin gönderilmesi için kullanılacak.
Spam Koruması:
Gelecekte bu doğrulamadan kurtulmak için, lütfen giriş yapınız veya üye olunuz.

İlgili rüyalar

0 oy
0 yorum 8 okuma
4 Mayıs 2018 Rüya kategorisinde misafir yazdı
+4 oy
1 yorum 30 okuma
29 Mayıs 2017 Rüya kategorisinde X yazdı
0 oy
0 yorum 18 okuma
13 Nisan 2017 Tabir kategorisinde Rüya Tabircisi Rüya Yorumcusu (11.3k puan) yazdı
0 oy
0 yorum 29 okuma
13 Nisan 2017 Tabir kategorisinde Rüya Tabircisi Rüya Yorumcusu (11.3k puan) yazdı
+4 oy
0 yorum 16 okuma
9 Haziran 2017 Rüya kategorisinde Karga Rüya Görüşmecisi (43.4k puan) yazdı
+2 oy
1 yorum 22 okuma
14 Nisan Rüya kategorisinde Leyla yazdı
0 oy
0 yorum 11 okuma
2 Kasım 2018 Rüya kategorisinde Yasin yazdı
+2 oy
0 yorum 25 okuma
18 Eylül 2018 Rüya kategorisinde misafir yazdı
0 oy
0 yorum 9 okuma
25 Haziran 2018 Rüya kategorisinde Cevat yazdı
Rüyada Rüya Yorumu ve Analizi rüyalarınızın bilimsel ve psikolojik açıdan yorumlanmasını ve islami tabiri için bir ortam sağlar. Rüya yorum ve tabirlerine siz de destek olabilir, bilgilerinizi ve sezgilerinizi rüya görenlerle paylaşabilirsiniz.

Rüya günlüğü olan sitemizde kişiye özel rüya analizi, rüya yorumu ve rüya tabiri hizmetleri verilmektedir. Rüyalarınızı yorumlatmak için kimden yorum istediğinizi rüyanın sonuna veya etiket bölümüne ekleyebilirsiniz.
Reklamları görmemek için üye girişi yapınız.
Rüya analizi, rüya görüşmeciliği, rüya tabiri ve rüya yorumu gibi kişiye özel bölümler açılacaktır. Rüyada rüya sitemizde üyelerimize özel mesaj, duvar yazıları gibi sistemler mevcuttur. Ayrıca üye olmadan da rüya , yorum ve tabir yazabilirsiniz. Uyarı: Rüya ve yorum içeriklerinden sitemiz sorumlu değildir. Buradaki bilgiler sadece size farklı bir bakış açısı sağlar.
...