Rüya yorumlamak ve rüyanızın yorumlanmasını istiyorsanız doğru yerdesiniz.
0 oy
8 okuma
Rüya kategorisinde
Dağdan heybetli bir su, çamur süreklenip  geliyor  ama biz sol tarafa çekiliyoruz bizim durduğumuz toprağa bişe olmuyor sağ taraftan gidiyor. Daha önceden ölen bir yakınım telefon ediyor birşey oldumu diye yok yok birşey  iyiyim dedim
Karşıdan bir kız geldi etrafında ateş yanan bir başları varmış bize katıl dünyayı yakıp kavuracağız dedi bende siz bize gelin müslüman olun deyince levenzellehi okumaya başladım  bacaklarımın arasından geçip uzaklaştı gitti.

Yorumunuz

Adınız (isteğe bağlı):
Gizlilik: E-posta adresiniz yalnızca bu bildirimlerin gönderilmesi için kullanılacak.
Spam Koruması:
Gelecekte bu doğrulamadan kurtulmak için, lütfen giriş yapınız veya üye olunuz.

İlgili rüyalar

+2 oy
0 yorum 7 okuma
13 Nisan Rüya kategorisinde Dukan yazdı
0 oy
0 yorum 6 okuma
16 Aralık 2018 Rüya kategorisinde Mücahit yazdı
0 oy
0 yorum 4 okuma
1 Aralık 2018 Rüya kategorisinde Buse M. yazdı
0 oy
0 yorum 6 okuma
0 oy
1 yorum 8 okuma
+1 oy
0 yorum 11 okuma
12 Ağustos 2018 Rüya kategorisinde poyraz yazdı
0 oy
0 yorum 15 okuma
0 oy
0 yorum 63 okuma

Rüyada Rüya Yorumu ve Analizi rüyalarınızın bilimsel ve psikolojik açıdan yorumlanmasını ve islami tabiri için bir ortam sağlar. Rüya yorum ve tabirlerine siz de destek olabilir, bilgilerinizi ve sezgilerinizi rüya görenlerle paylaşabilirsiniz.

Rüya günlüğü olan sitemizde kişiye özel rüya analizi, rüya yorumu ve rüya tabiri hizmetleri verilmektedir. Rüyalarınızı yorumlatmak için kimden yorum istediğinizi rüyanın sonuna veya etiket bölümüne ekleyebilirsiniz.
Rüya analizi, rüya görüşmeciliği, rüya tabiri ve rüya yorumu gibi kişiye özel bölümler açılacaktır. Rüyada rüya sitemizde üyelerimize özel mesaj, duvar yazıları gibi sistemler mevcuttur. Ayrıca üye olmadan da rüya , yorum ve tabir yazabilirsiniz. Uyarı: Rüya ve yorum içeriklerinden sitemiz sorumlu değildir. Buradaki bilgiler sadece size farklı bir bakış açısı sağlar.
...