Rüya yorum sitemize üye olun, düzenli olarak rüyalarınızı yorumlayalım. Eğer bir tek rüya yorumlatmak istiyorsanız konu ile ilgili başlığın altına yazabilirsiniz.
+3 oy
37 okuma
Rüya kategorisinde
İlk önce bir savaş alanı gibi biryerdeydim, bana bir ok atıldı ama beni ıskalayıp arkamda ki kapı geçidine saplandı, ve sonra tam ortasından patladı, ardından sadece birsürü balta gördüğümü hatırlamıyorum. Sonra tanımadığım bir evinde arkadaşımın bebek kardeşinin bana emanet edildiğini gördüm, annesi be babası ordan ayrıldı ve ben bebeği uyuttum, hemen sonrasında kendi odamdaydım. Odamda yere oturmuş, karşımda eski sevgilim vardı ve eski sevgilim gözlerimi çıkarttı yalnız bu hiç canımı yakmadı ve gözlerim olmadığı halde hâlâ görebiliyordum. Hatta, eski sevgilim bana ‘hâlâ görebiliyor musun?’ diye sordu. Sonra, gözlerimi 3 parçaya kesti, ve gözlerim sim siyah oldu. Tekrar bir araya koyunca, gözlerimin üstünde yeşil be mavi bir tavuskuşu tüyü vardı. Yerden kalkıp lavaboya gidip aynaya baktım, ve kendimi gözlerim olmadan gördüm. Sonra odama dönüp eski sevgilime ‘senin için gözlerimi feda ettim, daha ne yapmamı istiyorsun?’ Dedim. Sonrasında uyandım.

Yorumunuz

Adınız (isteğe bağlı):
Gizlilik: E-posta adresiniz yalnızca bu bildirimlerin gönderilmesi için kullanılacak.
Spam Koruması:
Gelecekte bu doğrulamadan kurtulmak için, lütfen giriş yapınız veya üye olunuz.

1 yorum

+1 oy
Rüya Bilgesi (269k puan)
sağlık sorunları ve maddi sorunlar yaşayacaksınız. Dinen zayıflığa işaret eder.  olaylara tek yönlü baktığınıza, beklentilerinizin tek yönlü olduğuna işaret eder. kötülüklere bilinçli olarak göz yummaya ve sessiz kalmaya işaret eder..daha doğrusu haddinden fazla fedakarlık yaptığınıza yorumluyorum.
Rüya Bilgesi (269k puan)
belki de eski sevgilinizin size olayları farklı ilettiğine yani sizi yanılttığına ve sizin de bunun farkında olduğunuza da yorumlayabilirim.

İlgili rüyalar

+1 oy
1 yorum 12 okuma
6 Şubat Rüya kategorisinde Arya yazdı
+3 oy
1 yorum 18 okuma
20 Temmuz Rüya kategorisinde Nurmer Rüyazede (0 puan) yazdı
+1 oy
0 yorum 12 okuma
+4 oy
0 yorum 14 okuma
9 Nisan Rüya kategorisinde misafir yazdı
+3 oy
1 yorum 25 okuma
6 Nisan Rüya kategorisinde misafir yazdı
+1 oy
0 yorum 14 okuma
13 Nisan 2017 Tabir kategorisinde Rüya Tabircisi Rüyakar (1.2k puan) yazdı
+4 oy
0 yorum 55 okuma
+7 oy
2 yorum 66 okuma
30 Nisan 2016 Rüya kategorisinde Arşiv Rüyakar (676 puan) yazdı
+8 oy
7 yorum 32 okuma
16 Ağustos Analiz kategorisinde Arkturus Rüya Tabircisi (4k puan) yazdı
+2 oy
1 yorum 26 okuma
13 Nisan 2017 Tabir kategorisinde Rüya Tabircisi Rüyakar (1.2k puan) yazdı
+2 oy
0 yorum 16 okuma
13 Nisan 2017 Tabir kategorisinde Rüya Tabircisi Rüyakar (1.2k puan) yazdı
Rüyada Rüya Yorumu ve Analizi rüyalarınızın bilimsel ve psikolojik açıdan yorumlanmasını ve islami tabiri için bir ortam sağlar. Rüya yorum ve tabirlerine siz de destek olabilir, bilgilerinizi ve sezgilerinizi rüya görenlerle paylaşabilirsiniz.

Rüya günlüğü olan sitemizde kişiye özel rüya analizi, rüya yorumu ve rüya tabiri hizmetleri verilmektedir. Rüyalarınızı yorumlatmak için kimden yorum istediğinizi rüyanın sonuna veya etiket bölümüne ekleyebilirsiniz.

19.3k rüya

10.5k yorum

7.8k düş-ünce

2k üye

59 Aktif
1 Üye ve 58 misafir
Aktif olan üyeler
Bugün : 2770
Dün : 18521
Toplam : 10017903
En Aktif Üyeler
Bu hafta:
  1. mustafaharputi - 374 e
  2. Mirac - 149 e
  3. seli - 52 e
  4. Prenses789 - 27 e
  5. Eyja - 24 e
  6. Likya - 21 e
  7. kuzgun - 14 e
Sayfamızı beğenip, takip ediniz.

Rüya tabiri sözlüğü
Rüya yorumu, rüya tabiri, rüya görüşmeciliği ve rüya analizi gibi kişiye özel bölümlerimiz vardır. Rüyada rüya sitemizde üyelerimize özel mesaj, duvar yazıları gibi sistemler mevcuttur. Ayrıca üye olmadan da yorum ve tabir yazabilirsiniz. Uyarı: Rüya ve yorum içeriklerinden sitemiz sorumlu değildir. Buradaki bilgiler sadece size farklı bir bakış açısı sağlar.
...