Rüya yorumlamak ve rüyanızın yorumlanmasını istiyorsanız doğru yerdesiniz. Rüyanızın yorumlanması için sizden tek istediğimiz sadece sitemizi facebook, twitter gibi sosyal bir alanda paylaşmanız.
0 oy
31 okuma
Rüya kategorisinde
Rüyamda ayrıldığım ama sevdiğim kişiyi gördüm.Bizim evde yatılı misafirdi.Ailemden korkumdan o kişiyle hiç konuşmuyordum.Sonra annemlerle oturuyoruz annem biranda ben çocuğu çok sevdim temiz,ahlaklı,Yusuf yüzlü biri diyor.(normalde bu işin olmasını istemiyordu).Sonraki birgün Türk kahvesi yapıyorum yakın bir arkadaşımla içeceğiz.Her tarafı kahve kokusu sarmış.Çocugun canı çeker onada yapayim dimi diye soruyorum.İstemeye gelmiş gibi yanlış anlamaz inşallah utaniyorum diyorum.Cocukla zaten konusmadın bir sor nasıl kahve ister hem muhabbet edersiniz diyor.O sırada kahve taşıyor bende çocuk farkedecek diye ortalığı topluyorum tekrar kahve yapacaktım. Sonra uyandim

Yorumunuz

Adınız (isteğe bağlı):
Gizlilik: E-posta adresiniz yalnızca bu bildirimlerin gönderilmesi için kullanılacak.
Spam Koruması:
Gelecekte bu doğrulamadan kurtulmak için, lütfen giriş yapınız veya üye olunuz.

İlgili rüyalar

+1 oy
0 yorum 15 okuma
16 Ağustos 2018 Rüya kategorisinde İlkay Karatepe yazdı
+1 oy
0 yorum 10 okuma
+3 oy
1 yorum 21 okuma
0 oy
0 yorum 6 okuma
10 Şubat İstihare kategorisinde Yasin Baran yazdı
0 oy
0 yorum 3 okuma
0 oy
0 yorum 27 okuma
+1 oy
0 yorum 16 okuma
19 Temmuz 2018 Rüya kategorisinde Semih yazdı
+2 oy
0 yorum 4 okuma
0 oy
0 yorum 6 okuma
11 Şubat Rüya kategorisinde misafir yazdı
0 oy
0 yorum 29 okuma
28 Ağustos 2018 Rüya kategorisinde Evrim yazdı

Rüyada Rüya Yorumu ve Analizi rüyalarınızın bilimsel ve psikolojik açıdan yorumlanmasını ve islami tabiri için bir ortam sağlar. Rüya yorum ve tabirlerine siz de destek olabilir, bilgilerinizi ve sezgilerinizi rüya görenlerle paylaşabilirsiniz.

Rüya günlüğü olan sitemizde kişiye özel rüya analizi, rüya yorumu ve rüya tabiri hizmetleri verilmektedir. Rüyalarınızı yorumlatmak için kimden yorum istediğinizi rüyanın sonuna veya etiket bölümüne ekleyebilirsiniz.
Rüya analizi, rüya görüşmeciliği, rüya tabiri ve rüya yorumu gibi kişiye özel bölümler açılacaktır. Rüyada rüya sitemizde üyelerimize özel mesaj, duvar yazıları gibi sistemler mevcuttur. Ayrıca üye olmadan da rüya , yorum ve tabir yazabilirsiniz. Uyarı: Rüya ve yorum içeriklerinden sitemiz sorumlu değildir. Buradaki bilgiler sadece size farklı bir bakış açısı sağlar.
...