Ücretli rüya yorumcusu olmak ister misiniz? Siteye üye olup puanınız kadar para kazanabilirsiniz.
Takip et @RuyadaRuya
+1 oy
11 okuma
Rüya kategorisinde
Aslında bu rüya bana ait değil ama benimle alakalı. Yakın iki kız arkadaşım rüyalarında sık sık beni ve hoşlandığım çocuğu görüyorlar. Hatta hoşlandığım kişinin arkadaşlarını da görüyorlar mesela bir rüyasında birlikte masada oturuyormuşuz sohbet ediyormuşuz, bir rüyada bana mektup yolluyormuş gibi rüyalar var ama hoşlandığım kişiyle tanışmıyoruz sadece mecburen bir iki kere konuştuk. Bunun anlamı ve hikmeti ne olabilir verilen mesaj bana mı yoksa arkadaşlarıma mı açıklarsanız sevinirim

Yorumunuz

Adınız (isteğe bağlı):
Gizlilik: E-posta adresiniz yalnızca bu bildirimlerin gönderilmesi için kullanılacak.
Spam Koruması:
Gelecekte bu doğrulamadan kurtulmak için, lütfen giriş yapınız veya üye olunuz.

İlgili rüyalar

+1 oy
1 yorum 33 okuma
0 oy
0 yorum 21 okuma
31 Aralık 2018 Rüya kategorisinde Ahmet yazdı
+1 oy
0 yorum 18 okuma
+1 oy
0 yorum 11 okuma
+1 oy
0 yorum 8 okuma
+2 oy
1 yorum 22 okuma
23 Nisan Rüya kategorisinde dimit Rüyakar (998 puan) yazdı
0 oy
0 yorum 15 okuma
0 oy
0 yorum 2 okuma
0 oy
0 yorum 9 okuma
+2 oy
0 yorum 25 okuma
18 Eylül 2018 Rüya kategorisinde misafir yazdı
Rüyada Rüya Yorumu ve Analizi rüyalarınızın bilimsel ve psikolojik açıdan yorumlanmasını ve islami tabiri için bir ortam sağlar. Rüya yorum ve tabirlerine siz de destek olabilir, bilgilerinizi ve sezgilerinizi rüya görenlerle paylaşabilirsiniz.

Rüya günlüğü olan sitemizde kişiye özel rüya analizi, rüya yorumu ve rüya tabiri hizmetleri verilmektedir. Rüyalarınızı yorumlatmak için kimden yorum istediğinizi rüyanın sonuna veya etiket bölümüne ekleyebilirsiniz.
Reklamları görmemek için üye girişi yapınız.
Rüya analizi, rüya görüşmeciliği, rüya tabiri ve rüya yorumu gibi kişiye özel bölümler açılacaktır. Rüyada rüya sitemizde üyelerimize özel mesaj, duvar yazıları gibi sistemler mevcuttur. Ayrıca üye olmadan da rüya , yorum ve tabir yazabilirsiniz. Uyarı: Rüya ve yorum içeriklerinden sitemiz sorumlu değildir. Buradaki bilgiler sadece size farklı bir bakış açısı sağlar.
...