Rüya yorumlamak ve rüyanızın yorumlanmasını istiyorsanız doğru yerdesiniz.
+1 oy
13 okuma
Rüya kategorisinde
Tuhaf bi rüya. Nedense zor durumda kalmışım sanırım evim de yok bilmiyorum neden o kadar zor bi durumdayım. Onun iş yerinde duş almak zorundayım ve hissettiklerime bakılırsa onun yüzünden buna mecburum. Duş almam gereken yer karanlık ve beton. Hoş değil. Büyük borular dışında bi şey olmayan büyük bi oda. Duş alıp çıkmışım. Karşımda onu görüyorum. Saçlarını kestirmiş ne uzun ne çok kısa. Neden burdasın gibi bi soru soruyor. O sırada senin yüzünden biliyorsun hoşlanmadın mı burda olmamdan diyorum yanlış hatırlamıyorsam. Ve hemen kapının yanında duran aynaya bi bakış atabiliyorum. Banyodan çıkmış saçları ıslak ve salaş bi banyo havlusu göğüslerinin üzerinde salaş bi şekilde duran bi ben. Ona dönüyorum yine aynı ruh haline sokmuş beni yine dokunsa ağlıcam. Ama hissettirmemeye çalışıyorum. Tepki veremiyorum canım yanıyor eziliyorum karşısında. Sağ omzumda su damlalarının üzerine parmaklarını koyup omzumdan aşağı indiriyor elini. Hayır hoşlanmadım diyor. Sanki canimi yakmak istiyor. Biraz kızgın sanki orada duş almama. mecburum biliyorsun gidicem hemen diyorum. Bende giricem duşa diyor önce gidip orayı yıkıyorum nedense.

Yorumunuz

Adınız (isteğe bağlı):
Gizlilik: E-posta adresiniz yalnızca bu bildirimlerin gönderilmesi için kullanılacak.
Spam Koruması:
Gelecekte bu doğrulamadan kurtulmak için, lütfen giriş yapınız veya üye olunuz.

İlgili rüyalar

0 oy
0 yorum 3 okuma
+2 oy
0 yorum 24 okuma
0 oy
0 yorum 8 okuma
0 oy
0 yorum 7 okuma
10 Şubat Rüya kategorisinde damla yazdı
+2 oy
0 yorum 17 okuma
0 oy
0 yorum 7 okuma
+2 oy
0 yorum 24 okuma
17 Eylül 2018 Rüya kategorisinde misafir yazdı
0 oy
1 yorum 12 okuma
+1 oy
0 yorum 11 okuma
+1 oy
0 yorum 7 okuma
24 Mart 2018 Rüya kategorisinde şule yazdı

Rüyada Rüya Yorumu ve Analizi rüyalarınızın bilimsel ve psikolojik açıdan yorumlanmasını ve islami tabiri için bir ortam sağlar. Rüya yorum ve tabirlerine siz de destek olabilir, bilgilerinizi ve sezgilerinizi rüya görenlerle paylaşabilirsiniz.

Rüya günlüğü olan sitemizde kişiye özel rüya analizi, rüya yorumu ve rüya tabiri hizmetleri verilmektedir. Rüyalarınızı yorumlatmak için kimden yorum istediğinizi rüyanın sonuna veya etiket bölümüne ekleyebilirsiniz.
Rüya analizi, rüya görüşmeciliği, rüya tabiri ve rüya yorumu gibi kişiye özel bölümler açılacaktır. Rüyada rüya sitemizde üyelerimize özel mesaj, duvar yazıları gibi sistemler mevcuttur. Ayrıca üye olmadan da rüya , yorum ve tabir yazabilirsiniz. Uyarı: Rüya ve yorum içeriklerinden sitemiz sorumlu değildir. Buradaki bilgiler sadece size farklı bir bakış açısı sağlar.
...