Rüya yorum sitemize üye olun, düzenli olarak rüyalarınızı yorumlayalım. Eğer bir tek rüya yorumlatmak istiyorsanız konu ile ilgili başlığın altına yazabilirsiniz.
+2 oy
30 okuma
Rüya kategorisinde
Rüyamda bir kadın kovalıyor beni arabayla kadın duygusuz korkutucu bir surata sahip robot gibi arabadan inince silahla bana ateş ediyor benim elimde de silah varmış ben de ona ateş ediyorum ama mermim bitiyor vuruluyor kadın ama ölmüyor.Labirenti andıran süper market gibi bir yerde kadından kaçıp saklanıyorum yanımda birileri var benimle birlikte onlarda kaçıyor ve kadının ölmesini istiyolar, markette gördüğüm sivri uçlu bir şemsiyeyi alıyorum.Kadın beni arıyor bulunca şemsiyeyle kadına saldırıyorum şemsiyeyi mızrak gibi kadına saplıyorum hamile olduğunu fark edip acaba öldürmesem mi diyorum ama kadın benim peşimden gelmeye devam ediyor şemsiyeyi yine saplıyorum sonra bir bakıyorum o kişi anneme dönüşüyor ben ağlıyorum anne kalk hastaneye gidelim çok geç değil naptım ben diyorum annem bana bir şey olmaz diyor gülümsüyor yüzümü avuçluyor ama şemsiyenin kanlı izleri var vücudunda ve sanki her an ölücek gibi hissediyorum hastaneye gitmek için yalvarıyorum anneme ama tepki vermiyor gülümseyerek bana bakıyor ağlayarak uyanıyorum bu rüya beni çok etkiledi dünya da en çok değer verdiğim insan annemdir rüyada gerçekten onu kaybettim sanıp büyük bir korkuya kapıldım rüyamı yorumlarsanız sevinirim

Yorumunuz

Adınız (isteğe bağlı):
Gizlilik: E-posta adresiniz yalnızca bu bildirimlerin gönderilmesi için kullanılacak.
Spam Koruması:
Gelecekte bu doğrulamadan kurtulmak için, lütfen giriş yapınız veya üye olunuz.

İlgili rüyalar

+3 oy
1 yorum 28 okuma
27 Temmuz Rüya kategorisinde ncsedef Rüyazede (100 puan) yazdı
+4 oy
1 yorum 9 okuma
1 Ağustos Tabir kategorisinde Sato8585 Rüyazede (220 puan) yazdı
+5 oy
1 yorum 34 okuma
19 Haziran Rüya kategorisinde Yulaf Rüyazede (200 puan) yazdı
+4 oy
3 yorum 60 okuma
19 Temmuz 2018 Rüya kategorisinde Ceren yazdı
+2 oy
1 yorum 12 okuma
24 Ocak Rüya kategorisinde Yaren yazdı
+2 oy
0 yorum 14 okuma
+2 oy
0 yorum 15 okuma
+3 oy
0 yorum 20 okuma
27 Ocak Rüya kategorisinde Kardelen yazdı
+6 oy
2 yorum 24 okuma
13 Ağustos Rüya kategorisinde saysomething Rüyazede (120 puan) yazdı
+2 oy
1 yorum 31 okuma
Rüyada Rüya Yorumu ve Analizi rüyalarınızın bilimsel ve psikolojik açıdan yorumlanmasını ve islami tabiri için bir ortam sağlar. Rüya yorum ve tabirlerine siz de destek olabilir, bilgilerinizi ve sezgilerinizi rüya görenlerle paylaşabilirsiniz.

Rüya günlüğü olan sitemizde kişiye özel rüya analizi, rüya yorumu ve rüya tabiri hizmetleri verilmektedir. Rüyalarınızı yorumlatmak için kimden yorum istediğinizi rüyanın sonuna veya etiket bölümüne ekleyebilirsiniz.

18.7k rüya

7.9k yorum

6.5k düş-ünce

1.9k üye

75 Aktif
2 Üye ve 73 misafir
Aktif olan üyeler
Bugün : 19280
Dün : 17747
Toplam : 9515782
En Aktif Üyeler
Bu hafta:
  1. mustafaharputi - 81 e
  2. Likya - 78 e
  3. kuzgun - 24 e
  4. sonsuz - 17 e
  5. Ayşegül keskin - 14 e
  6. rumuzz3 - 14 e
  7. Sibel Atasoy - 14 e
Sayfamızı beğenip, takip ediniz.

Rüya tabiri sözlüğü
Rüya yorumu, rüya tabiri, rüya görüşmeciliği ve rüya analizi gibi kişiye özel bölümlerimiz vardır. Rüyada rüya sitemizde üyelerimize özel mesaj, duvar yazıları gibi sistemler mevcuttur. Ayrıca üye olmadan da yorum ve tabir yazabilirsiniz. Uyarı: Rüya ve yorum içeriklerinden sitemiz sorumlu değildir. Buradaki bilgiler sadece size farklı bir bakış açısı sağlar.
...