Rüya yorumlamak ve rüyanızın yorumlanmasını istiyorsanız doğru yerdesiniz. Rüyanızın yorumlanması için sizden tek istediğimiz sadece sitemizi facebook, twitter gibi sosyal bir alanda paylaşmanız.
0 oy
14 okuma
Rüya kategorisinde
Rüyamda konuştuğum bir kıza mesaj atıyordum. Cevap vermiyordu. Buna üzülüyordum. Sonra onu takip ediyordum. Önümde yürüyordu.Yürürken telefonla uğraşıyordu.Neden bana mesaj atmıyorsun diye sordum.Bana ekran görüntüsü attı.Yürüdüğü yolun fotoğrafı vardı.Bu iş yerine gidiyordu.Orada insanlar o kız başkası ile konuşuyor gir bak takip et diyorlardı. Yapmıyordum. Teyzemin kızı ile tanıştırıyordum kızı. Televizyon izliyorlardı. Bende gizlice kıza bakıyordum. Sonra bir hareket oldu. Bende hareket ettim buna doğru. Teyzemin kızına hayranlarım bana böyle yapıyor her hareketimi takip ediyorlar diyor ve gülüyordu. Sonra sığ ve temiz bir suyun içinde ayakta duruyorum ben. Annem sol tarafımda suda oturuyordu.Göz ucu ile görebildim. Babamda sağ tarafımda suda çömelmiş bana eli ile dil balığı yakalıyordu. Yakaladığı balığı bana verdi. Ben istedim bende yiyeceğim diye. Al oğlum dedi verdi. Sonra onu bıraktım sanırım. Başka bir dil balığı daha verdi. Yine balık tutmaya gitti babam. Anlamı nedir bu rüyanın

Yorumunuz

Adınız (isteğe bağlı):
Gizlilik: E-posta adresiniz yalnızca bu bildirimlerin gönderilmesi için kullanılacak.
Spam Koruması:
Gelecekte bu doğrulamadan kurtulmak için, lütfen giriş yapınız veya üye olunuz.

İlgili rüyalar

+4 oy
1 yorum 40 okuma
+3 oy
0 yorum 34 okuma
+1 oy
3 yorum 64 okuma
4 Ağustos 2016 Rüya kategorisinde dimit Rüya Tabircisi (7.7k puan) yazdı
+3 oy
1 yorum 48 okuma
9 Ağustos 2017 Rüya kategorisinde Ashaf. yazdı
+3 oy
0 yorum 134 okuma
15 Ekim 2017 Rüya kategorisinde Arkturus Rüya Yorumcusu (14.4k puan) yazdı
+5 oy
0 yorum 134 okuma
29 Mayıs 2017 Rüya kategorisinde Tubi yazdı
+1 oy
0 yorum 11 okuma
13 Nisan 2017 Tabir kategorisinde Rüya Tabircisi Rüya Kurucu (136k puan) yazdı
+1 oy
0 yorum 2 okuma
10 Haziran 2017 Rüya kategorisinde Laputa Rüya Tabircisi (5.9k puan) yazdı
+5 oy
3 yorum 30 okuma
10 Haziran 2017 Rüya kategorisinde Laputa Rüya Tabircisi (5.9k puan) yazdı
+2 oy
1 yorum 32 okuma
12 Ekim 2016 Rüya kategorisinde dimit Rüya Tabircisi (7.7k puan) yazdı
+1 oy
0 yorum 58 okuma
30 Nisan 2016 Rüya kategorisinde Arşiv Rüya Görüşmecisi (35.2k puan) yazdı

Rüyada Rüya Yorumu ve Analizi rüyalarınızın bilimsel ve psikolojik açıdan yorumlanmasını ve islami tabiri için bir ortam sağlar. Rüya yorum ve tabirlerine siz de destek olabilir, bilgilerinizi ve sezgilerinizi rüya görenlerle paylaşabilirsiniz.

Rüya günlüğü olan sitemizde kişiye özel rüya analizi, rüya yorumu ve rüya tabiri hizmetleri verilmektedir. Rüyalarınızı yorumlatmak için kimden yorum istediğinizi rüyanın sonuna veya etiket bölümüne ekleyebilirsiniz.
Rüya analizi, rüya görüşmeciliği, rüya tabiri ve rüya yorumu gibi kişiye özel bölümler açılacaktır. Rüyada rüya sitemizde üyelerimize özel mesaj, duvar yazıları gibi sistemler mevcuttur. Ayrıca üye olmadan da rüya , yorum ve tabir yazabilirsiniz. Uyarı: Rüya ve yorum içeriklerinden sitemiz sorumlu değildir. Buradaki bilgiler sadece size farklı bir bakış açısı sağlar.
...