Rüya yorumlamak ve rüyanızın yorumlanmasını istiyorsanız doğru yerdesiniz.
0 oy
11 okuma
Rüya kategorisinde
Ruyamda isyerindeyim patronum, karisi, cocugu diger is arkadaslarim.Patronum kafasi tamamen kel olmus ve halka seklinde piercing takmıştı.Karısı çocugu ile ilgileniyordu.Uzaktan gelen bir toz bulutu görüyorum bu ne? diye soruyorum. İnancına bağlı olan bir is arkadaşım bana gelen toz bulutunun bir alimin ruhu olduğunu söylüyor. Cok korkuyor ve kacmaya başlıyorum.Labirent gibi bir yer koşarak kaçıyor bir odanın icine giriyorum.Kapıyı kilitlemeye çalıyorum ama kilitlenmiyor cunku alarm sistemi var saat 17:00 olmadan kapıların kilitlenmesine izin verilmiyor. Ben kapıyı kapatıp altından girmesin diye bisey sıkıştırmaya çalıyorum. Kapıya yaslandım korku icinde uyandım.Yorumunu cok merak ediyorum.Şimdiden Tşk ederim.Sevgiler

Yorumunuz

Adınız (isteğe bağlı):
Gizlilik: E-posta adresiniz yalnızca bu bildirimlerin gönderilmesi için kullanılacak.
Spam Koruması:
Gelecekte bu doğrulamadan kurtulmak için, lütfen giriş yapınız veya üye olunuz.

İlgili rüyalar

0 oy
0 yorum 6 okuma
0 oy
0 yorum 8 okuma
6 Ocak Rüya kategorisinde Murat mert yazdı
+3 oy
1 yorum 30 okuma
27 Ağustos 2016 Rüya kategorisinde Papatyam yazdı
0 oy
0 yorum 5 okuma
1 gün önce Rüya kategorisinde misafir yazdı
+1 oy
1 yorum 16 okuma
4 gün önce Rüya kategorisinde Yasemin yazdı
+2 oy
1 yorum 28 okuma
5 gün önce Rüya kategorisinde Snf Rüyakar (1.1k puan) yazdı
+3 oy
2 yorum 45 okuma
14 Nisan Rüya kategorisinde Burcu yazdı
+2 oy
0 yorum 7 okuma
13 Nisan Rüya kategorisinde misafir yazdı
+2 oy
1 yorum 12 okuma
+2 oy
0 yorum 6 okuma
11 Nisan Rüya kategorisinde Ismail yazdı

Rüyada Rüya Yorumu ve Analizi rüyalarınızın bilimsel ve psikolojik açıdan yorumlanmasını ve islami tabiri için bir ortam sağlar. Rüya yorum ve tabirlerine siz de destek olabilir, bilgilerinizi ve sezgilerinizi rüya görenlerle paylaşabilirsiniz.

Rüya günlüğü olan sitemizde kişiye özel rüya analizi, rüya yorumu ve rüya tabiri hizmetleri verilmektedir. Rüyalarınızı yorumlatmak için kimden yorum istediğinizi rüyanın sonuna veya etiket bölümüne ekleyebilirsiniz.
Rüya analizi, rüya görüşmeciliği, rüya tabiri ve rüya yorumu gibi kişiye özel bölümler açılacaktır. Rüyada rüya sitemizde üyelerimize özel mesaj, duvar yazıları gibi sistemler mevcuttur. Ayrıca üye olmadan da rüya , yorum ve tabir yazabilirsiniz. Uyarı: Rüya ve yorum içeriklerinden sitemiz sorumlu değildir. Buradaki bilgiler sadece size farklı bir bakış açısı sağlar.
...