Rüyanızı yazın, sitemizi takip edin, yorumunu okuyun.
Rüyalarınızı anlamlı, imla kurallarına uygun yazınız. Rüyalara ve yorumlara oy veriniz. Rüyanıza yorum yapıldıysa mutlaka geri dönüş yapınız.
+2 oy
43 okuma
Rüya kategorisinde
bir hayır yemeği olduğunu öğreniyorum ve gidip ben de o yemek için birşey almak istiyorum hatta bir kaç kişi daha para veriyor ve 75 - 80 tl ile bakkala gidip çekirdek almak istediğimi söylüyorum  ben dışarda beklerken bir avuç çekirdeği biri getiriyor ben de o kadar parayla bu kadar çekirdek mi geldi deyip tekrar dan bakkala giriyor kadına söylüyorum ve paramı geri vermesini söylüyorum kadın paramı vermiyor ve bana sarı bir elma uzatıp bunu da al diyor ben de hayır ben paramı istiyorum diyorum kadın birden bana saldırıyor ve beni öldürmek istiyor ben kadını engelliyorum ve yere yatırıyorum o sıra tanıdığım bir erkek içeri giriyor polis olduğunu söylüyor kadını ve beni alıp karakola götüreceği sıra da kadın büyük bir cam parçası ile bana saldırıyor beni öldürmek için ama ben onu engelliyor ve elinde ki camı alıp atıyorum o cam parçası kırılıyor hatta kırık ama büyük ayna parçası gibi sonra kadın tekrar dan büyük bir kırık ayna parçası ile tekrar beni öldürmek için saldırıyor bu defa o tanıdığım erkek engelliyor

Yorumunuz

Adınız (isteğe bağlı):
Gizlilik: E-posta adresiniz yalnızca bu bildirimlerin gönderilmesi için kullanılacak.
Spam Koruması:
Gelecekte bu doğrulamadan kurtulmak için, lütfen giriş yapınız veya üye olunuz.

İlgili rüyalar

+5 oy
4 yorum 36 okuma
+1 oy
0 yorum 7 okuma
+2 oy
0 yorum 28 okuma
30 Nisan 2016 Rüya kategorisinde Arşiv Rüya Yorumcusu (15.1k puan) yazdı
+5 oy
3 yorum 47 okuma
9 Temmuz Rüya kategorisinde Cansulku Rüyazede (180 puan) yazdı
+2 oy
2 yorum 16 okuma
19 Haziran Durugörü kategorisinde Yaren Karabasan (-141 puan) yazdı
+4 oy
0 yorum 10 okuma
3 Haziran Rüya kategorisinde Serhatbeyy Rüyazede (140 puan) yazdı
+1 oy
1 yorum 15 okuma
2 Haziran Rüya kategorisinde Oğuz yazdı
+2 oy
1 yorum 15 okuma
27 Mayıs Tabir kategorisinde Murat yazdı
+3 oy
1 yorum 13 okuma
25 Mayıs Rüya kategorisinde şule Karabasan (-61 puan) yazdı
Rüyada Rüya Yorumu ve Analizi rüyalarınızın bilimsel ve psikolojik açıdan yorumlanmasını ve islami tabiri için bir ortam sağlar. Rüya yorum ve tabirlerine siz de destek olabilir, bilgilerinizi ve sezgilerinizi rüya görenlerle paylaşabilirsiniz.

Rüya günlüğü olan sitemizde kişiye özel rüya analizi, rüya yorumu ve rüya tabiri hizmetleri verilmektedir. Rüyalarınızı yorumlatmak için kimden yorum istediğinizi rüyanın sonuna veya etiket bölümüne ekleyebilirsiniz.

17.9k rüya

5.7k yorum

3.9k düş-ünce

1.6k üye

68 Aktif
3 Üye ve 65 misafir
Aktif olan üyeler
Bugün : 9880
Dün : 19880
Toplam : 8837695
En Aktif Üyeler
Bu hafta:
  1. mustafaharputi - 178 e
  2. Karga - 69 e
  3. Likya - 61 e
  4. Rüya Tabircisi - 52 e
  5. sonsuz - 32 e
  6. Liz - 26 e
  7. Asude Makbule Uysal - 17 e
Sayfamızı beğenip, takip ediniz.

Rüya tabiri
Rüya yorumu, rüya tabiri, rüya görüşmeciliği ve rüya analizi gibi kişiye özel bölümlerimiz vardır. Rüyada rüya sitemizde üyelerimize özel mesaj, duvar yazıları gibi sistemler mevcuttur. Ayrıca üye olmadan da yorum ve tabir yazabilirsiniz. Uyarı: Rüya ve yorum içeriklerinden sitemiz sorumlu değildir. Buradaki bilgiler sadece size farklı bir bakış açısı sağlar.
...