Ücretli rüya yorumcusu olmak ister misiniz? Siteye üye olup puanınız kadar para kazanabilirsiniz.
Takip et @RuyadaRuya
0 oy
28 okuma
Rüya kategorisinde
bir hayır yemeği olduğunu öğreniyorum ve gidip ben de o yemek için birşey almak istiyorum hatta bir kaç kişi daha para veriyor ve 75 - 80 tl ile bakkala gidip çekirdek almak istediğimi söylüyorum  ben dışarda beklerken bir avuç çekirdeği biri getiriyor ben de o kadar parayla bu kadar çekirdek mi geldi deyip tekrar dan bakkala giriyor kadına söylüyorum ve paramı geri vermesini söylüyorum kadın paramı vermiyor ve bana sarı bir elma uzatıp bunu da al diyor ben de hayır ben paramı istiyorum diyorum kadın birden bana saldırıyor ve beni öldürmek istiyor ben kadını engelliyorum ve yere yatırıyorum o sıra tanıdığım bir erkek içeri giriyor polis olduğunu söylüyor kadını ve beni alıp karakola götüreceği sıra da kadın büyük bir cam parçası ile bana saldırıyor beni öldürmek için ama ben onu engelliyor ve elinde ki camı alıp atıyorum o cam parçası kırılıyor hatta kırık ama büyük ayna parçası gibi sonra kadın tekrar dan büyük bir kırık ayna parçası ile tekrar beni öldürmek için saldırıyor bu defa o tanıdığım erkek engelliyor

Yorumunuz

Adınız (isteğe bağlı):
Gizlilik: E-posta adresiniz yalnızca bu bildirimlerin gönderilmesi için kullanılacak.
Spam Koruması:
Gelecekte bu doğrulamadan kurtulmak için, lütfen giriş yapınız veya üye olunuz.

İlgili rüyalar

+1 oy
0 yorum 7 okuma
+6 oy
3 yorum 22 okuma
2 gün önce Rüya kategorisinde Mücobaba yazdı
+3 oy
2 yorum 12 okuma
6 gün önce Rüya kategorisinde Ebru Dönmez Rüyazede (130 puan) yazdı
+2 oy
1 yorum 23 okuma
12 Mayıs Rüya kategorisinde Busek Rüyazede (60 puan) yazdı
+1 oy
1 yorum 14 okuma
9 Mayıs Rüya kategorisinde Lacivert Rüyakar (652 puan) yazdı
0 oy
0 yorum 24 okuma
28 Aralık 2018 Rüya kategorisinde Elşad yazdı
0 oy
0 yorum 17 okuma
25 Ekim 2018 Rüya kategorisinde Aygül yazdı
0 oy
0 yorum 19 okuma
3 Ağustos 2018 Rüya kategorisinde kanan yazdı
0 oy
0 yorum 22 okuma
16 Mart 2018 Rüya kategorisinde Muhammed yazdı
Rüyada Rüya Yorumu ve Analizi rüyalarınızın bilimsel ve psikolojik açıdan yorumlanmasını ve islami tabiri için bir ortam sağlar. Rüya yorum ve tabirlerine siz de destek olabilir, bilgilerinizi ve sezgilerinizi rüya görenlerle paylaşabilirsiniz.

Rüya günlüğü olan sitemizde kişiye özel rüya analizi, rüya yorumu ve rüya tabiri hizmetleri verilmektedir. Rüyalarınızı yorumlatmak için kimden yorum istediğinizi rüyanın sonuna veya etiket bölümüne ekleyebilirsiniz.
Reklamları görmemek için üye girişi yapınız.
Rüya analizi, rüya görüşmeciliği, rüya tabiri ve rüya yorumu gibi kişiye özel bölümler açılacaktır. Rüyada rüya sitemizde üyelerimize özel mesaj, duvar yazıları gibi sistemler mevcuttur. Ayrıca üye olmadan da rüya , yorum ve tabir yazabilirsiniz. Uyarı: Rüya ve yorum içeriklerinden sitemiz sorumlu değildir. Buradaki bilgiler sadece size farklı bir bakış açısı sağlar.
...