Ücretli rüya yorumcusu olmak ister misiniz? Siteye üye olup puanınız kadar para kazanabilirsiniz.
Takip et @RuyadaRuya
+2 oy
21 okuma
Rüya kategorisinde
rüyamda 5 yıl önce kaybettiğim rahmetli biraderimi gördüm. Rüyada eşimin beni aldattıgını söylüyordu bana bende telefonunda baska birinden. smsler gördüm eşime sordum mahcubiyet içinde itiraf etti. sadece mesajlaştık dedi. sonra adamın kim oldugunu bulmaya çalıştım nafile bir ara rüyam karardı sonra bir anda babamla atatürk havalimanında istanbuldan ankaraya giden uçaga binmek için gece (biletin üstündeki saat 01.30) gelmişiz ama uçak öglen 13.30da babam bir çorba içelim yada beni eve bırak diyo ben gelirim diyor. bende burada çorba içeriz diyorum sonra üstümde atlet var böyle olmaz diyorum bir tişört alayım diyorum. orada bir stanta gidip tişört için pazarlıga tutuşuyorum sonra  ödemeyi kredi kartı ile yapıp ayrılıyorum. sonrasında uyandım hayrolsun nedir acaba bu rüyamın tabiri

1 yorum

+1 oy
Rüyakar (2.1k puan)
Sipirutuel gibi şeylerle uğraşıyorsun

Enerji şifa gibi ruhsal ve şeyler ile eşiniz yada siz
 Uğraşıyorsunuz yada medyum gibi şeyler bunlara para kaptirmayin ve inanmayın inşallah gözünüzün önünde olan bazı görünmeyen varlıklar size nokta gibi gözünüzün önünüzde uçuşuyor olabilir

İlgili rüyalar

0 oy
0 yorum 4 okuma
22 Ağustos 2018 Rüya kategorisinde Alişşş yazdı
+2 oy
0 yorum 52 okuma
31 Aralık 2017 Rüya kategorisinde Şule yazdı
0 oy
0 yorum 89 okuma
30 Nisan 2016 Rüya kategorisinde Jyotish Rüyazede (320 puan) yazdı
+2 oy
1 yorum 86 okuma
30 Nisan 2016 Rüya kategorisinde Jyotish Rüyazede (320 puan) yazdı
+2 oy
1 yorum 23 okuma
0 oy
0 yorum 7 okuma
1 Aralık 2018 Rüya kategorisinde Gülay yazdı
0 oy
0 yorum 10 okuma
13 Kasım 2018 Rüya kategorisinde misafir yazdı
+1 oy
0 yorum 18 okuma
30 Ağustos 2018 Rüya kategorisinde Burak yazdı
+1 oy
0 yorum 59 okuma
30 Nisan 2016 Rüya kategorisinde Arşiv Rüya Tabircisi (9.8k puan) yazdı
0 oy
0 yorum 7 okuma
Rüyada Rüya Yorumu ve Analizi rüyalarınızın bilimsel ve psikolojik açıdan yorumlanmasını ve islami tabiri için bir ortam sağlar. Rüya yorum ve tabirlerine siz de destek olabilir, bilgilerinizi ve sezgilerinizi rüya görenlerle paylaşabilirsiniz.

Rüya günlüğü olan sitemizde kişiye özel rüya analizi, rüya yorumu ve rüya tabiri hizmetleri verilmektedir. Rüyalarınızı yorumlatmak için kimden yorum istediğinizi rüyanın sonuna veya etiket bölümüne ekleyebilirsiniz.
Reklamları görmemek için üye girişi yapınız.
Rüya analizi, rüya görüşmeciliği, rüya tabiri ve rüya yorumu gibi kişiye özel bölümler açılacaktır. Rüyada rüya sitemizde üyelerimize özel mesaj, duvar yazıları gibi sistemler mevcuttur. Ayrıca üye olmadan da rüya , yorum ve tabir yazabilirsiniz. Uyarı: Rüya ve yorum içeriklerinden sitemiz sorumlu değildir. Buradaki bilgiler sadece size farklı bir bakış açısı sağlar.
...