Rüya yorumlamak ve rüyanızın yorumlanmasını istiyorsanız doğru yerdesiniz.
+1 oy
15 okuma
Rüya kategorisinde Rüyazede (136 puan)
düzenledi
Kendimi sınıfta bir kızın benle çok ilgilendigini fakat birinin bizi gözetledigini hiseder gibiydim biraz zaman gecti bir siyah arabaya bindik yanımda o kız ve bir cocuk vardı kız hem tanıdık geliyor, hemde yuzu yabanciydi  kız direksiyona gecti hız yapmaya başladı bir müddet gittikten sonra kalabalikla karsilastik yerde göğsünden vurulmus uniformasi giyinik ve tufegi yaninda olan birini ve basinda aglayan bir cocuk vardı sehidin yaninda buyuk yolcu otobüsüne zorla bindirilen bir adam vardı yüzünden pişmanlık akıyordu resmen sanki onu o vurmus gibiydi  ( gercek hayatta cevremdekilere ölümü şaka yoluylada olsa hatırlatan biriyimdir ) azicik ilerledik ve ilk okulumun kapısının onüne geldik yanımda aynı kız ama o arabada olan erkek yoktu ben bir anda olaylara uzulup ağlamaya basladim sonra dondum ve arkaya baktim kimse kalmamis yerde sadece sehidin kanı vardı okulun kapisindan bir kız geldi ve söyle dedi ölum hepimiz için gibisinden bir seyler soyledi ićimden benim onlara soyledigim kelimeleri bana söylemeleri ne kadar tuaf bir sey diye icimden gecirdim bir muddet sonra siyah arabaya binmis buldum kendimi giderkene yola
 balon ve zarf atıyordum  .

Yorumunuz

Adınız (isteğe bağlı):
Gizlilik: E-posta adresiniz yalnızca bu bildirimlerin gönderilmesi için kullanılacak.
Spam Koruması:
Gelecekte bu doğrulamadan kurtulmak için, lütfen giriş yapınız veya üye olunuz.

İlgili rüyalar

0 oy
0 yorum 3 okuma
27 Aralık 2018 Rüya kategorisinde Emre başal yazdı
0 oy
0 yorum 7 okuma
0 oy
0 yorum 4 okuma
16 Ocak Rüya kategorisinde Sona Rüyazede (131 puan) yazdı
+3 oy
0 yorum 37 okuma
30 Nisan 2016 Rüya kategorisinde Misafir Rüya Tabircisi (8.9k puan) yazdı
+1 oy
0 yorum 10 okuma
+2 oy
0 yorum 19 okuma
7 Nisan Rüya kategorisinde misafir yazdı
+1 oy
0 yorum 10 okuma
1 Ekim 2018 Rüya kategorisinde misafir yazdı
+1 oy
0 yorum 22 okuma
30 Nisan 2016 Rüya kategorisinde Misafir Rüya Tabircisi (8.9k puan) yazdı
0 oy
0 yorum 3 okuma
4 Eylül 2018 Rüya kategorisinde misafir yazdı
+2 oy
0 yorum 24 okuma

Rüyada Rüya Yorumu ve Analizi rüyalarınızın bilimsel ve psikolojik açıdan yorumlanmasını ve islami tabiri için bir ortam sağlar. Rüya yorum ve tabirlerine siz de destek olabilir, bilgilerinizi ve sezgilerinizi rüya görenlerle paylaşabilirsiniz.

Rüya günlüğü olan sitemizde kişiye özel rüya analizi, rüya yorumu ve rüya tabiri hizmetleri verilmektedir. Rüyalarınızı yorumlatmak için kimden yorum istediğinizi rüyanın sonuna veya etiket bölümüne ekleyebilirsiniz.
Rüya analizi, rüya görüşmeciliği, rüya tabiri ve rüya yorumu gibi kişiye özel bölümler açılacaktır. Rüyada rüya sitemizde üyelerimize özel mesaj, duvar yazıları gibi sistemler mevcuttur. Ayrıca üye olmadan da rüya , yorum ve tabir yazabilirsiniz. Uyarı: Rüya ve yorum içeriklerinden sitemiz sorumlu değildir. Buradaki bilgiler sadece size farklı bir bakış açısı sağlar.
...