Rüya yorumlamak ve rüyanızın yorumlanmasını istiyorsanız doğru yerdesiniz.
0 oy
9 okuma
Rüya kategorisinde
Ayni isyerinde calistigim kız arkadasim 2 ay önce kapanmisti. Ruyamda bu kizi tesetturu biraktigini başını actigini yani eski haline döndüğünü gördüm. 1 hafta once de degisik bir ruya daha gördüm. Bizim psikolojisi bozuk bir kadin komsumuzu gördüm. Bu kadin benle olmak istiyor. Ruyamda ayni odada kaldigimizi ama ayri yataklarda yatıyoruz. Bende icten içe bu kadinla olmak istiyorum ama bu kadina guvenmedigim icin korkuyorum kaçıyorum. Beraber olursak iftira atacak diye onu taciz ettigimi soyleyecek diye hissediyorum. Bu kadinin adi pinar askinda böyle bir komsumuzda yok.

Yorumunuz

Adınız (isteğe bağlı):
Gizlilik: E-posta adresiniz yalnızca bu bildirimlerin gönderilmesi için kullanılacak.
Spam Koruması:
Gelecekte bu doğrulamadan kurtulmak için, lütfen giriş yapınız veya üye olunuz.

İlgili rüyalar

0 oy
1 yorum 12 okuma
0 oy
0 yorum 5 okuma
30 Nisan 2016 Rüya kategorisinde Misafir Rüya Tabircisi (8.9k puan) yazdı
+1 oy
0 yorum 6 okuma
22 Eylül 2018 Rüya kategorisinde Senbelirle yazdı
0 oy
0 yorum 16 okuma
17 Mart 2018 Rüya kategorisinde dimple35 Rüyakar (981 puan) yazdı
+2 oy
2 yorum 19 okuma
2 Nisan Rüya kategorisinde Esmaa yazdı
0 oy
0 yorum 2 okuma
21 Şubat Rüya kategorisinde Bilinmiyen yazdı
0 oy
0 yorum 3 okuma
20 Şubat Rüya kategorisinde Kamuran yazdı
0 oy
0 yorum 3 okuma
19 Şubat Rüya kategorisinde bernur yazdı

Rüyada Rüya Yorumu ve Analizi rüyalarınızın bilimsel ve psikolojik açıdan yorumlanmasını ve islami tabiri için bir ortam sağlar. Rüya yorum ve tabirlerine siz de destek olabilir, bilgilerinizi ve sezgilerinizi rüya görenlerle paylaşabilirsiniz.

Rüya günlüğü olan sitemizde kişiye özel rüya analizi, rüya yorumu ve rüya tabiri hizmetleri verilmektedir. Rüyalarınızı yorumlatmak için kimden yorum istediğinizi rüyanın sonuna veya etiket bölümüne ekleyebilirsiniz.
Rüya analizi, rüya görüşmeciliği, rüya tabiri ve rüya yorumu gibi kişiye özel bölümler açılacaktır. Rüyada rüya sitemizde üyelerimize özel mesaj, duvar yazıları gibi sistemler mevcuttur. Ayrıca üye olmadan da rüya , yorum ve tabir yazabilirsiniz. Uyarı: Rüya ve yorum içeriklerinden sitemiz sorumlu değildir. Buradaki bilgiler sadece size farklı bir bakış açısı sağlar.
...