Rüyanızı yazın, sitemizi takip edin, yorumunu okuyun.
Rüyalarınızı anlamlı, imla kurallarına uygun yazınız. Rüyalara ve yorumlara oy veriniz. Rüyanıza yorum yapıldıysa mutlaka geri dönüş yapınız.
+3 oy
3 okuma
Rüya kategorisinde
Rüyamda sabah kalkıyordum ve bana annemin öldüğünü söylüyorlardı. Yatağı hala seriliydi ve yastığında sarı lekeler vardı. Annemin göğüsle ilgili(sanırım kanser gibi bir şey) bir hastalığı olduğunu, sarı damarlar olduğunu söylediler. Kafayı yememe az kalmıştı rüyamda. Bir türlü öldüğünü kabullenemiyordum. Akşam işten gelecekmiş gibi bekliyordum. Yerde eşyalarını görüp ağlıyordum. Ama etrafımdaki kimsenin umrunda değildi annemin ölmüş olması, abimgilin bile. Orada oturmuş öylece video oyunu oynuyorlardı. Onlara benim de kendimi öldüreceğimi söyledim ve umursamadılar. Sürekli neden anneme daha iyi davranmadım diye yakınıyordum, ağlıyordum. Babam gerçekte de hayatta değil ve rüyamda annemde gitti kimsesiz kaldım diyordum. Sonra mutfağa gittim ve bıçakla sol bileğimi kestim, kan fışkırmaya başladı. Sonra kan kaybından öleceğimi fark ettim ve abimgilin yanına gittiğimde kan su rengine döndü ve onlar yine umursamadılar. Yanlarından ayrıldım banyoya gittim ve kanama durmuştu. Akşam oldu, annemin işten gelme vaktiydi ve bir anda zil çaldı. Kapıyı açtım ve annemi gördüm içeri geldi oturdu ve sarılıp ağlıyordum öldüğünü sandım diyerek. Göğüsü ile boynu arasında bir yara bandı ya da sargıya benzer bir şey vardı. Sonra uyandım ve gerçekten de ağladım...

Yorumunuz

Adınız (isteğe bağlı):
Gizlilik: E-posta adresiniz yalnızca bu bildirimlerin gönderilmesi için kullanılacak.
Spam Koruması:
Gelecekte bu doğrulamadan kurtulmak için, lütfen giriş yapınız veya üye olunuz.

İlgili rüyalar

+2 oy
0 yorum 20 okuma
16 Temmuz 2018 Rüya kategorisinde Fazlı yazdı
+2 oy
0 yorum 13 okuma
16 Temmuz 2018 Rüya kategorisinde Fazlı yazdı
+2 oy
0 yorum 10 okuma
16 Temmuz 2018 Rüya kategorisinde Fazlı yazdı
+2 oy
0 yorum 8 okuma
1 Ağustos 2018 Rüya kategorisinde Masal13 Rüyazede (140 puan) yazdı
+2 oy
0 yorum 8 okuma
+2 oy
1 yorum 19 okuma
+1 oy
0 yorum 16 okuma
31 Ekim 2018 Rüya kategorisinde Enes zabun yazdı
+1 oy
0 yorum 5 okuma
30 Ekim 2018 Rüya kategorisinde Aslı yazdı
+4 oy
1 yorum 34 okuma
0 oy
1 yorum 8 okuma
Rüyada Rüya Yorumu ve Analizi rüyalarınızın bilimsel ve psikolojik açıdan yorumlanmasını ve islami tabiri için bir ortam sağlar. Rüya yorum ve tabirlerine siz de destek olabilir, bilgilerinizi ve sezgilerinizi rüya görenlerle paylaşabilirsiniz.

Rüya günlüğü olan sitemizde kişiye özel rüya analizi, rüya yorumu ve rüya tabiri hizmetleri verilmektedir. Rüyalarınızı yorumlatmak için kimden yorum istediğinizi rüyanın sonuna veya etiket bölümüne ekleyebilirsiniz.

17.2k rüya

4.1k yorum

2.4k düş-ünce

1.5k üye

75 Aktif
3 Üye ve 72 misafir
Bugün : 8823
Dün : 21145
Toplam : 8209819
En Aktif Üyeler
Bu hafta:
  1. Likya - 92 e
  2. mustafaharputi - 64 e
  3. Karga - 61 e
  4. sonsuz - 26 e
  5. Simge - 22 e
  6. ahnet - 21 e
  7. Kiddo Beatrix - 18 e
Sayfamızı beğenip, takip ediniz.
Rüya yorumu, rüya tabiri, rüya görüşmeciliği ve rüya analizi gibi kişiye özel bölümlerimiz vardır. Rüyada rüya sitemizde üyelerimize özel mesaj, duvar yazıları gibi sistemler mevcuttur. Ayrıca üye olmadan da yorum ve tabir yazabilirsiniz. Uyarı: Rüya ve yorum içeriklerinden sitemiz sorumlu değildir. Buradaki bilgiler sadece size farklı bir bakış açısı sağlar.
...