Ücretli rüya yorumcusu olmak ister misiniz? Siteye üye olup puanınız kadar para kazanabilirsiniz.
Takip et @RuyadaRuya
+1 oy
14 okuma
Rüya kategorisinde
düzenledi
Rüyamda yabancı bir yerdeydim bir adam bana gel diyordu evine kadar onu takip ediyordtm evi tek odalı tuvaletinın bile kapısı yok harabe bir yer sonra sevişmeye başlıyoduk yarı çıplak bir halde iken yaşlı kadının biri geliyordu ben çok utanıp yüzümü saklıyordum  ama kadın görüyor ve hiç umursamiyordu kadın gidince ben yerimden kalkmak istemiyordum ama devam ediyorduk sonra ben igrenıyordum ve  kusmaya başlıyordum adam bana yemek hazırlamaya gidiyordu o rüyadan uyandım sonra uyuduğmda devam aynı rüyada  buldum kendimi o adamla çocuk olmasını gerektirecek kadar yakınlasmadigimix halde adamdan cocugum olmuş rüyada evlidim gerçek hayata sözluyum kocam o çocuğu kabul ediyordu ama ben diğer adama gizlice seni görmem lazım diyordu o da sen bilirsin diyordu

Yorumunuz

Adınız (isteğe bağlı):
Gizlilik: E-posta adresiniz yalnızca bu bildirimlerin gönderilmesi için kullanılacak.
Spam Koruması:
Gelecekte bu doğrulamadan kurtulmak için, lütfen giriş yapınız veya üye olunuz.

İlgili rüyalar

0 oy
1 yorum 15 okuma
+1 oy
0 yorum 6 okuma
29 Eylül 2018 Rüya kategorisinde Hatice yazdı
+1 oy
1 yorum 7 okuma
21 Nisan Rüya kategorisinde misafir yazdı
+1 oy
0 yorum 15 okuma
0 oy
0 yorum 8 okuma
26 Haziran 2018 Rüya kategorisinde misafir yazdı
+1 oy
1 yorum 8 okuma
6 gün önce Rüya kategorisinde veysel yazdı
Rüyada Rüya Yorumu ve Analizi rüyalarınızın bilimsel ve psikolojik açıdan yorumlanmasını ve islami tabiri için bir ortam sağlar. Rüya yorum ve tabirlerine siz de destek olabilir, bilgilerinizi ve sezgilerinizi rüya görenlerle paylaşabilirsiniz.

Rüya günlüğü olan sitemizde kişiye özel rüya analizi, rüya yorumu ve rüya tabiri hizmetleri verilmektedir. Rüyalarınızı yorumlatmak için kimden yorum istediğinizi rüyanın sonuna veya etiket bölümüne ekleyebilirsiniz.
Reklamları görmemek için üye girişi yapınız.
Rüya analizi, rüya görüşmeciliği, rüya tabiri ve rüya yorumu gibi kişiye özel bölümler açılacaktır. Rüyada rüya sitemizde üyelerimize özel mesaj, duvar yazıları gibi sistemler mevcuttur. Ayrıca üye olmadan da rüya , yorum ve tabir yazabilirsiniz. Uyarı: Rüya ve yorum içeriklerinden sitemiz sorumlu değildir. Buradaki bilgiler sadece size farklı bir bakış açısı sağlar.
...