Ücretli rüya yorumcusu olmak ister misiniz? Siteye üye olup puanınız kadar para kazanabilirsiniz.
Takip et @RuyadaRuya
+1 oy
17 okuma
Rüya kategorisinde
Evimizin aşağı sokağındayım bikaç arkadaşım daha var postacı tarzı bir adam görüyoruz bize bir posta getiriyor önce, sonra da arkasını dönüp dağıtıma devam ediyor. Takip edelim adamı diyorum ben yanımdakilerle talip ediyoruz işte, sonra adam arabasından fotoğraf makinesi çıkarıyor bize olduğumuz yerden çekilmemizi söylüyor oranın fotoğrafını çekiyor, sonra benim yanıma geliyor elinde bir çam dikeni var onu avuçlarına alıp bana bir şeyler soruyor sonra da sana büyü yapılmış diyor hem de bir bağlanma büyüsü olduğunu söyledi. Ve gitmek için hazırlanıyordu "lütfen iki dakika yanınıza geleyim" dedim doğru düzgün konuşalım diye çünkü gerçek hayatımda da bu tarz şeyler oluyor kimin yaptığını öğrenmek istedim ama adam tedirgin oldu buradalar falan dedi daha fazla bir şey söylemeyeceğini söyledi. İkna etmeye falan çalıştım sonra adam giderken kuzenim yanımıza geldi adamı tanıyormuş yürürken şüphelendiğim birkaç kişi olduğununu söyledim. Ve en başta erkek arkadaşımı saydım sonra adam "çok yüksek bir ihtimal olduğunu belirtti" ama yine zar roz bir şeyler söylüyordu, bir anda başka bir odada bulduk kendimizi, birkaç insan daha vardı yanımda bir oğlan vardı adam konuşurken onu dinlememi engelledi kısacası kimin bana büyü yaptığını öğrenemedim lütfen acil bakın :')

Yorumunuz

Adınız (isteğe bağlı):
Gizlilik: E-posta adresiniz yalnızca bu bildirimlerin gönderilmesi için kullanılacak.
Spam Koruması:
Gelecekte bu doğrulamadan kurtulmak için, lütfen giriş yapınız veya üye olunuz.

İlgili rüyalar

0 oy
0 yorum 4 okuma
1 Kasım 2018 Rüya kategorisinde misafir yazdı
+3 oy
2 yorum 22 okuma
3 Mayıs Rüya kategorisinde Svdamm Karabasan (-34 puan) yazdı
+1 oy
1 yorum 8 okuma
+1 oy
0 yorum 28 okuma
16 Nisan 2018 Rüya kategorisinde Şeyma yazdı
+2 oy
0 yorum 21 okuma
23 Ekim 2017 Rüya kategorisinde Selen yazdı
+5 oy
1 yorum 42 okuma
13 Temmuz 2017 Rüya kategorisinde Laputa Rüyakar (2.4k puan) yazdı
+5 oy
1 yorum 29 okuma
6 Temmuz 2017 Rüya kategorisinde Laputa Rüyakar (2.4k puan) yazdı
+6 oy
2 yorum 37 okuma
28 Haziran 2017 Rüya kategorisinde Arkturus Rüya Tabircisi (5.5k puan) yazdı
0 oy
0 yorum 7 okuma
0 oy
0 yorum 11 okuma
13 Nisan 2017 Tabir kategorisinde Rüya Tabircisi Rüya Tabircisi (11k puan) yazdı
Rüyada Rüya Yorumu ve Analizi rüyalarınızın bilimsel ve psikolojik açıdan yorumlanmasını ve islami tabiri için bir ortam sağlar. Rüya yorum ve tabirlerine siz de destek olabilir, bilgilerinizi ve sezgilerinizi rüya görenlerle paylaşabilirsiniz.

Rüya günlüğü olan sitemizde kişiye özel rüya analizi, rüya yorumu ve rüya tabiri hizmetleri verilmektedir. Rüyalarınızı yorumlatmak için kimden yorum istediğinizi rüyanın sonuna veya etiket bölümüne ekleyebilirsiniz.
Reklamları görmemek için üye girişi yapınız.
Rüya analizi, rüya görüşmeciliği, rüya tabiri ve rüya yorumu gibi kişiye özel bölümler açılacaktır. Rüyada rüya sitemizde üyelerimize özel mesaj, duvar yazıları gibi sistemler mevcuttur. Ayrıca üye olmadan da rüya , yorum ve tabir yazabilirsiniz. Uyarı: Rüya ve yorum içeriklerinden sitemiz sorumlu değildir. Buradaki bilgiler sadece size farklı bir bakış açısı sağlar.
...