Rüya yorum sitemize üye olun, düzenli olarak rüyalarınızı yorumlayalım. Eğer bir tek rüya yorumlatmak istiyorsanız konu ile ilgili başlığın altına yazabilirsiniz.
Lütfen rüyalarınıza yapılan yorumlardan en iyi seçmeyi unutmayınız. Puan toplamak için oy veriniz, yorum yazınız.
+2 oy
6 okuma
Rüya kategorisinde Rüya Tabircisi (10.1k puan)
1.Bölüm   Rüyamda cep telefonum çalıyordu daha sonra önümde bir koli belirdi,orta büyüklükte,kolinin üzerinde beni arayan numaranın rakamları yazıyorsu büyükçe,+180 li bir numara,gelen telefonu cevaplayınca bir ses ‘merhaba’ dedi,Bende ‘Efendim’ dedim sesin sahibini tanımak istercesine ‘Tanımadın mı Beni?’ diye bir cevap geldi ve ses eski sevgilimin sesine dönüştü tam bişeyler konuşacakken telefon kesildi,eşime koliyi verip ‘Bu telefon numarasını aramamız gerek yarıda kaldı konuşmam’dedim oda ptt gibi bi yere girdi sonra telefon tekrar çaldı o sırada eski sevgilimin sesi ‘Çok pişmanım lütfen geri dön bana,Öldür eşini’dedi bende hüngür hüngür ağlamaya başladım sonra bir anda kendimi bir caddede buldum,Tanıdığım tüm insanlar o caddeden gelip geçiyordu içlerinde yabancı kimse yoku,sonra caddenin ortasına bayıldım,arabaların ortasına,olan biteni dışardan izliyorum o sırada kimsenin umrunda

Yorumunuz

Adınız (isteğe bağlı):
Gizlilik: E-posta adresiniz yalnızca bu bildirimlerin gönderilmesi için kullanılacak.
Spam Koruması:
Gelecekte bu doğrulamadan kurtulmak için, lütfen giriş yapınız veya üye olunuz.

İlgili bir rüya bulunamadı

Rüyada Rüya Yorumu ve Analizi rüyalarınızın bilimsel ve psikolojik açıdan yorumlanmasını ve islami tabiri için bir ortam sağlar. Rüya yorum ve tabirlerine siz de destek olabilir, bilgilerinizi ve sezgilerinizi rüya görenlerle paylaşabilirsiniz.

Rüya günlüğü olan sitemizde kişiye özel rüya analizi, rüya yorumu ve rüya tabiri hizmetleri verilmektedir. Rüyalarınızı yorumlatmak için kimden yorum istediğinizi rüyanın sonuna veya etiket bölümüne ekleyebilirsiniz.

20.2k rüya

20.2k yorum

12k düş-ünce

2.4k üye

69 Aktif
2 Üye ve 67 misafir
Aktif olan üyeler
Bugün : 55475
Dün : 16746
Toplam : 11108964
En Aktif Üyeler
Bu hafta:
  1. mustafaharputi - 1254 e
  2. Karga - 80 e
  3. Yaren1989 - 35 e
  4. yok - 27 e
  5. Rüyazede - 19 e
  6. kuzgun - 19 e
  7. Zeynep_gl - 18 e
Sayfamızı beğenip, takip ediniz.

Rüya tabiri sözlüğü
Rüya yorumu, rüya tabiri, rüya görüşmeciliği ve rüya analizi gibi kişiye özel bölümlerimiz vardır. Rüyada rüya sitemizde üyelerimize özel mesaj, duvar yazıları gibi sistemler mevcuttur. Ayrıca üye olmadan da yorum ve tabir yazabilirsiniz. Uyarı: Rüya ve yorum içeriklerinden sitemiz sorumlu değildir. Buradaki bilgiler sadece size farklı bir bakış açısı sağlar.
...