Rüya yorumlamak ve rüyanızın yorumlanmasını istiyorsanız doğru yerdesiniz.
+1 oy
17 okuma
Rüya kategorisinde
Geleceğinden haberim vardı diye hatırlıyorum okula hazırlanıyordum arkamı bir döndüm eski sevgilim tam arkamda yatağımda oturuyor. Bide gülerek alaycı bir tavırla. Benim ilk aşkımdı çok sevmiştim ama ondan sonra iğreniyodum hep. Çıkar mısın dedim hiç oralıda olmadım git dedim istemiyorum dedim beni oyalamaya devam etti çantamı falan toparlarken hemde pazartesi günüydü telefondan bakıp pazartesi günki dersimi hatırlayıp of çok geç kaldım dedim saat 13.00 dı tam. Sürekli orda durdu dolabıma gittim hemen peşimde yatağımageldim hemen peşimdeydi. Çok sevdim çok aşık olmuştum ama üstünden tam 3 yıl geçti ve şu an güzel bir ilişkim vardı. Sabah kalktığımdan beri çok sinirliyim gerginim nerden girdi bu benim rüyama 3 yıl öncesinde son ayrılırken bu gelip sürekli arkamdan bi yerden çıkıp bana seslenip barışmak istiyodu zaten şimdide aynı paronaya oldum resmen napacağımı bilmiyorum of çok kötüyüm. Ulaşıp konuşabileceğimde hiç bir yer yok

Yorumunuz

Adınız (isteğe bağlı):
Gizlilik: E-posta adresiniz yalnızca bu bildirimlerin gönderilmesi için kullanılacak.
Spam Koruması:
Gelecekte bu doğrulamadan kurtulmak için, lütfen giriş yapınız veya üye olunuz.

İlgili rüyalar

+8 oy
1 yorum 50 okuma
30 Ocak 2017 Rüya kategorisinde leyla17 Rüyazede (136 puan) yazdı
0 oy
0 yorum 6 okuma
28 Ekim 2018 Rüya kategorisinde misafir yazdı
+3 oy
1 yorum 22 okuma
4 Nisan Rüya kategorisinde dimit Rüya Tabircisi (7.7k puan) yazdı
0 oy
0 yorum 1 okuma
14 Temmuz 2016 Rüya kategorisinde misafir yazdı
0 oy
0 yorum 12 okuma
16 Mart 2018 Rüya kategorisinde misafir yazdı
0 oy
0 yorum 2 okuma
25 Şubat Rüya kategorisinde Ece Rüyazede (131 puan) yazdı
+1 oy
0 yorum 10 okuma
+1 oy
0 yorum 12 okuma
11 Mart 2018 Rüya kategorisinde misafir yazdı

Rüyada Rüya Yorumu ve Analizi rüyalarınızın bilimsel ve psikolojik açıdan yorumlanmasını ve islami tabiri için bir ortam sağlar. Rüya yorum ve tabirlerine siz de destek olabilir, bilgilerinizi ve sezgilerinizi rüya görenlerle paylaşabilirsiniz.

Rüya günlüğü olan sitemizde kişiye özel rüya analizi, rüya yorumu ve rüya tabiri hizmetleri verilmektedir. Rüyalarınızı yorumlatmak için kimden yorum istediğinizi rüyanın sonuna veya etiket bölümüne ekleyebilirsiniz.
Rüya analizi, rüya görüşmeciliği, rüya tabiri ve rüya yorumu gibi kişiye özel bölümler açılacaktır. Rüyada rüya sitemizde üyelerimize özel mesaj, duvar yazıları gibi sistemler mevcuttur. Ayrıca üye olmadan da rüya , yorum ve tabir yazabilirsiniz. Uyarı: Rüya ve yorum içeriklerinden sitemiz sorumlu değildir. Buradaki bilgiler sadece size farklı bir bakış açısı sağlar.
...