Rüya yorumlamak ve rüyanızın yorumlanmasını istiyorsanız doğru yerdesiniz. Rüyanızın yorumlanması için sizden tek istediğimiz sadece sitemizi facebook, twitter gibi sosyal bir alanda paylaşmanız.
+1 oy
31 okuma
Rüya kategorisinde
Rüyamda tanımadığım birinin elini tutuyorum , elini okşuyorum ve kendimi çok huzurlu hissettiğimi görüyorum. Aslında yüzü yok. Yüzünü görmüyorum belki de bakmıyorum ama o beni çok mutlu ediyor. O sanki beni çok seviyor da ben ondan uzak kalıyorum gibi. Arabadayız arka koltukta ben ona yaslanmış bir şekilde onun elini avuçlarımın arasına almış okşuyorum ve benim bu hareketim çok hoşuma gidiyor. Bu rüya ne anlama gelmektedir tabirini yapar mısınız ?

Yorumunuz

Adınız (isteğe bağlı):
Gizlilik: E-posta adresiniz yalnızca bu bildirimlerin gönderilmesi için kullanılacak.
Spam Koruması:
Gelecekte bu doğrulamadan kurtulmak için, lütfen giriş yapınız veya üye olunuz.

İlgili rüyalar

+1 oy
1 yorum 24 okuma
0 oy
0 yorum 1 okuma
5 Mart Rüya kategorisinde Deniz (Kız,21) yazdı
+1 oy
0 yorum 7 okuma
31 Mart 2018 Rüya kategorisinde Özgür yazdı
+2 oy
0 yorum 5 okuma
0 oy
0 yorum 6 okuma
16 Aralık 2018 Rüya kategorisinde Mücahit yazdı
0 oy
0 yorum 19 okuma
+3 oy
1 yorum 19 okuma
+1 oy
0 yorum 19 okuma
15 Eylül 2018 Rüya kategorisinde misafir yazdı
0 oy
0 yorum 9 okuma
13 Nisan 2017 Tabir kategorisinde Rüya Tabircisi Rüya Kurucu (136k puan) yazdı

Rüyada Rüya Yorumu ve Analizi rüyalarınızın bilimsel ve psikolojik açıdan yorumlanmasını ve islami tabiri için bir ortam sağlar. Rüya yorum ve tabirlerine siz de destek olabilir, bilgilerinizi ve sezgilerinizi rüya görenlerle paylaşabilirsiniz.

Rüya günlüğü olan sitemizde kişiye özel rüya analizi, rüya yorumu ve rüya tabiri hizmetleri verilmektedir. Rüyalarınızı yorumlatmak için kimden yorum istediğinizi rüyanın sonuna veya etiket bölümüne ekleyebilirsiniz.
Rüya analizi, rüya görüşmeciliği, rüya tabiri ve rüya yorumu gibi kişiye özel bölümler açılacaktır. Rüyada rüya sitemizde üyelerimize özel mesaj, duvar yazıları gibi sistemler mevcuttur. Ayrıca üye olmadan da rüya , yorum ve tabir yazabilirsiniz. Uyarı: Rüya ve yorum içeriklerinden sitemiz sorumlu değildir. Buradaki bilgiler sadece size farklı bir bakış açısı sağlar.
...