Rüya yorumlamak ve rüyanızın yorumlanmasını istiyorsanız doğru yerdesiniz.
+1 oy
13 okuma
Rüya kategorisinde
Konuştuğum kişi ile ben ayrı sehirlerdeyiz. Iki üç gündür aramız biraz bozuk. Ilgisizliginden şikayetçiyim.  Rüyamda bir işim çıkıyor başka bir şehre gitmek durumunda kalıyorum.  Gittiğim yer sevgilimin bulunduğu şehir galiba çünkü onu iş yerinde pencereden görüyorum ilk gördüğüm farklı biri değil o da beni görüyor.  Iceri giriyorum tamamen başka bir kişi fiziksel olarak beni karşılıyor. Ilk bakınca icimden onu beğenmiyorum bu mu o diye söyleniyorum . Disleri cok çirkin bozuk. fiziksel olarak da bacaklarinda şekil bozukluğu var. Yüzün e gözlerine dikkatli baktım önce kötü sonra güzel gözüktü bana o zaman o olduğuna biraz inandım. Is yerinde kadın erkek arkadaşlarını tanıştım.  Yan yana oturduk beni sarmaladı kendine çekti öpmeye sevmeye başladı. O zaman çok rahatsız oldum terledim sıcaklık sıkıntı bastı.  Insanlar var bize bakıyorlar diye uyardım yapma gibi sözler söylüyordum orda uyandim.

Yorumunuz

Adınız (isteğe bağlı):
Gizlilik: E-posta adresiniz yalnızca bu bildirimlerin gönderilmesi için kullanılacak.
Spam Koruması:
Gelecekte bu doğrulamadan kurtulmak için, lütfen giriş yapınız veya üye olunuz.

İlgili rüyalar

0 oy
0 yorum 6 okuma
1 Mart Rüya kategorisinde levent yazdı
+6 oy
2 yorum 941 okuma
17 Mayıs 2017 Analiz kategorisinde Simge Rüya Bilgesi (96.9k puan) yazdı
0 oy
0 yorum 14 okuma
13 Nisan 2017 Tabir kategorisinde Rüya Tabircisi Rüya Kurucu (136k puan) yazdı
0 oy
0 yorum 6 okuma
3 Ağustos 2018 Rüya kategorisinde misafir yazdı
+2 oy
1 yorum 11 okuma
31 Mart Rüya kategorisinde Nuran işler yazdı
+2 oy
0 yorum 17 okuma

Rüyada Rüya Yorumu ve Analizi rüyalarınızın bilimsel ve psikolojik açıdan yorumlanmasını ve islami tabiri için bir ortam sağlar. Rüya yorum ve tabirlerine siz de destek olabilir, bilgilerinizi ve sezgilerinizi rüya görenlerle paylaşabilirsiniz.

Rüya günlüğü olan sitemizde kişiye özel rüya analizi, rüya yorumu ve rüya tabiri hizmetleri verilmektedir. Rüyalarınızı yorumlatmak için kimden yorum istediğinizi rüyanın sonuna veya etiket bölümüne ekleyebilirsiniz.
Rüya analizi, rüya görüşmeciliği, rüya tabiri ve rüya yorumu gibi kişiye özel bölümler açılacaktır. Rüyada rüya sitemizde üyelerimize özel mesaj, duvar yazıları gibi sistemler mevcuttur. Ayrıca üye olmadan da rüya , yorum ve tabir yazabilirsiniz. Uyarı: Rüya ve yorum içeriklerinden sitemiz sorumlu değildir. Buradaki bilgiler sadece size farklı bir bakış açısı sağlar.
...