Rüya yorumlamak ve rüyanızın yorumlanmasını istiyorsanız doğru yerdesiniz.
0 oy
19 okuma
Rüya kategorisinde
Bilmediğim daha önce hiç gitmediğim bir yerden geçiyoruz arkadaşımla fakat rüyamda o yeri biliyorum neresi olduğunu bir adam geçiyor arabasıyla ve gelmemizi işaret ediyor bende sinirleniyorum ve reddediyorum. Biraz daha ilerledikten sonra diğer insanlara yapmaya başlıyor ve bende seni polise şikayet edeceğim diyip plakasını çekmeye çalıştım adam inip geldi yavaşça biraz korkmuştum döndü ve  bana dediki istediğini yap buralar benim dedi ben umursamadım ve aradım polisi bana pek yardımcı olmadılar sonra okuluma geldiler gerisini hatırlamıyorum.

Yorumunuz

Adınız (isteğe bağlı):
Gizlilik: E-posta adresiniz yalnızca bu bildirimlerin gönderilmesi için kullanılacak.
Spam Koruması:
Gelecekte bu doğrulamadan kurtulmak için, lütfen giriş yapınız veya üye olunuz.

İlgili rüyalar

+1 oy
0 yorum 14 okuma
+1 oy
1 yorum 7 okuma
1 gün önce Rüya kategorisinde misafir yazdı
0 oy
0 yorum 16 okuma
29 Temmuz 2018 Rüya kategorisinde Dilan aka yazdı
0 oy
0 yorum 6 okuma

Rüyada Rüya Yorumu ve Analizi rüyalarınızın bilimsel ve psikolojik açıdan yorumlanmasını ve islami tabiri için bir ortam sağlar. Rüya yorum ve tabirlerine siz de destek olabilir, bilgilerinizi ve sezgilerinizi rüya görenlerle paylaşabilirsiniz.

Rüya günlüğü olan sitemizde kişiye özel rüya analizi, rüya yorumu ve rüya tabiri hizmetleri verilmektedir. Rüyalarınızı yorumlatmak için kimden yorum istediğinizi rüyanın sonuna veya etiket bölümüne ekleyebilirsiniz.
Rüya analizi, rüya görüşmeciliği, rüya tabiri ve rüya yorumu gibi kişiye özel bölümler açılacaktır. Rüyada rüya sitemizde üyelerimize özel mesaj, duvar yazıları gibi sistemler mevcuttur. Ayrıca üye olmadan da rüya , yorum ve tabir yazabilirsiniz. Uyarı: Rüya ve yorum içeriklerinden sitemiz sorumlu değildir. Buradaki bilgiler sadece size farklı bir bakış açısı sağlar.
...