Rüya yorum sitemize üye olun, düzenli olarak rüyalarınızı yorumlayalım. Eğer bir tek rüya yorumlatmak istiyorsanız konu ile ilgili başlığın altına yazabilirsiniz.
+2 oy
46 okuma
Rüya kategorisinde
Rüyamda aracımla giderken yolda kanalizasyon kapağının üzerinde ölmüş  olduğunudüşündüğüm hareketsiz yatan birirni görüyorum. Aracımla o yerden gidip tekrar geldiğimde insanların ona hiç dokunmadığını görüyorum.  Etrafındada çocuklar oynuyor. İçimden diyorumki çocuklar nasıl korkmuyorlar ölüden? Neyse Polisi arasammı aramasammı diye düşünürken aracımı kenara çekiyorum telefonu elime aldığım gibi cama öldüğünü sandığım kişi vuruyor. Yanındada ikitane çocuk var. Bir anda o kişinin uzun sütedir görüşmediğim ve pekde haz etmediğim bir arkadaşım olduğunu farkediyorum(bu kişi yalancılığıyla ünlenmiştir). Camı açıyorum abi çocuklara su alacam iki tl verirmisin diyor. Aracın içinde olan paraya bakıyorum 1.75 gibi bişey çıkıyor.  Para yetişmediği için başka yere bakıyorum ve ordan iki tl çıkartıyorum.  Parayı ona verirken 1.75 lira dediğim yere uzanıp o paralarıda aldığını görüyorum ve sinirlenip elinden paraları çekiştiriyorum. Beni aldattın ve yalan söyledin sana para yok diyorum.  Abi çocuklar ne olacak tamam 2 tl ver diyor ben itekleyip gidiyorum ordan.
Eve geldiğimde ise 50 gün önce kaybettiğim annemi ve hayatta olan annanemi görüyorum. Odama giderken bir arkadaşımın geldiğini söylüyorlar bakıyorum bozuk para olayını yaşadığım kişiyi görüyorum ve ondan hesap soruyorum. Tam dövecekken abi affet diyor ilk başta affediyorum ama sonra kötülük ediyor kötü konuşuyor bende elimi kaldırıyorum vurmak için ama resmen enerjim çekiliyor ayaklarım elim tutmuyor ve yere düşüyorum.  Bu o sırada kaçıyor gülerek. Dua okuduktan sonra elim kolum açılıyor ben boşverip işime bakıyorum sonra mutfağa gidiyorum annem tekrar arkadaşımın odamda olduğunu söylüyor. Hiddetlenip odaya gidiyorum ancak annanemin odamda uyuduğunu görüyorum.(annanem notmalde bizle yaşamıyor)  bu çaktırmadan beni yine rahatsız ediyor ben bunu başka odada bulup sinirleniyorum tam vuracam yeniden aynı olay yaşanıyor ve gülerek uzaklaşıyor. Ben tekrar mutfağa gidiyorum ve bu çocuğun mutfağa girdiğini görüyorum annem(rahmetli)  ve ablamın başı açık yanlarında ben çok sinirleniyorum bu adam sizi nasıl bu halde görebilir diye bunlar bişey söylemiyolar veyahut hatırlamıyorum neyse ben bu çocuğu yakasından tuttuğum gibi bir odaya çekiyorum bu sefer öldürücem ama boğazına sarılıyorum abi bi dakka benim için değermi gibi bişey söylüyor bir an düşünüp allahından bul günahıma deymeyecek diyorum ama dövmeye karar veriyorum yine aynı olay oluyor elim ayağım çekiliyor sanki sonra dua okuyup yeniden düzelirken uyanıyorum. Çok uzun ve her detayı yazmaya çalıştım gerçekten çok etkilendim hikmeti nedir acaba? Bu arada rüyayı görmeden önce tek vakit bile kılmamıştım o gün bilerek kazaya bıraktım. Bunuda ilgisi olabilir diyerek sizinle paylaşıyorum.
Şimdiden yardımınız için teşekkürler. Allaha emanet olun.
Rüya Bilgesi (255k puan)
bayağı uzun bir rüya zaman bulduğumda yorumlayacağım
Pekala teşekkürler

Yorumunuz

Adınız (isteğe bağlı):
Gizlilik: E-posta adresiniz yalnızca bu bildirimlerin gönderilmesi için kullanılacak.
Spam Koruması:
Gelecekte bu doğrulamadan kurtulmak için, lütfen giriş yapınız veya üye olunuz.

İlgili rüyalar

+4 oy
1 yorum 25 okuma
24 Mayıs 2017 Rüya kategorisinde misafir yazdı
+5 oy
1 yorum 19 okuma
+4 oy
0 yorum 35 okuma
27 Ağustos 2016 Rüya kategorisinde enver yazdı
+3 oy
0 yorum 20 okuma
+1 oy
0 yorum 6 okuma
23 Eylül 2018 Rüya kategorisinde arda yazdı
+1 oy
1 yorum 16 okuma
9 Mayıs Rüya kategorisinde Lacivert Rüyazede (17 puan) yazdı
+5 oy
2 yorum 20 okuma
14 Haziran Rüya kategorisinde Heavenxx Rüyazede (0 puan) yazdı
+5 oy
2 yorum 93 okuma
14 Nisan Rüya kategorisinde S.A yazdı
+3 oy
0 yorum 20 okuma
Rüyada Rüya Yorumu ve Analizi rüyalarınızın bilimsel ve psikolojik açıdan yorumlanmasını ve islami tabiri için bir ortam sağlar. Rüya yorum ve tabirlerine siz de destek olabilir, bilgilerinizi ve sezgilerinizi rüya görenlerle paylaşabilirsiniz.

Rüya günlüğü olan sitemizde kişiye özel rüya analizi, rüya yorumu ve rüya tabiri hizmetleri verilmektedir. Rüyalarınızı yorumlatmak için kimden yorum istediğinizi rüyanın sonuna veya etiket bölümüne ekleyebilirsiniz.

19.2k rüya

10.3k yorum

7.8k düş-ünce

2k üye

74 Aktif
0 Üye ve 74 misafir
Bugün : 12289
Dün : 23055
Toplam : 9988359
En Aktif Üyeler
Bu hafta:
  1. mustafaharputi - 29 e
  2. kuzgun - 10 e
  3. Eyja - 5 e
  4. Mirac - 4 e
  5. Önay Akın - 4 e
  6. Gül - 4 e
  7. Sefa - 3 e
Sayfamızı beğenip, takip ediniz.

Rüya tabiri sözlüğü
Rüya yorumu, rüya tabiri, rüya görüşmeciliği ve rüya analizi gibi kişiye özel bölümlerimiz vardır. Rüyada rüya sitemizde üyelerimize özel mesaj, duvar yazıları gibi sistemler mevcuttur. Ayrıca üye olmadan da yorum ve tabir yazabilirsiniz. Uyarı: Rüya ve yorum içeriklerinden sitemiz sorumlu değildir. Buradaki bilgiler sadece size farklı bir bakış açısı sağlar.
...