Rüyanızı yazın, sitemizi takip edin, yorumunu okuyun.
Rüyalarınızı anlamlı, imla kurallarına uygun yazınız. Rüyalara ve yorumlara oy veriniz. Rüyanıza yorum yapıldıysa mutlaka geri dönüş yapınız.
+3 oy
25 okuma
Rüya kategorisinde
rüyamda büyü gibi bir şey yapılıyordu ve birden yanımda iki tane kadın beliriyordu ikisinin koluna girmiştim  her ikisinin elinde de eşit şekilde uzun halatlar ve üstlerinde semboller vardı birden bir siyah tabut gördüm bir yere gidiyorduk galiba tabutun olduğu yere sonra kocaman bir ağaç çıktı bir sorun vardı ben kadınlardan ayrılıp ağacın olduğu yere gittim uzakta siyah uzun saçlı beyaz tenli uzun elbisesi olan bir kadın vardı elbisesi mavi siyah renkliydi kadın beni izliyordu sonra diğer iki kadının yanına gittim siyah bir kapının önünde durduk ellerindeki halatları alıyordum aldığım sırada elleri ölü eli gibi oluyordu ve bir damga oluşuyordu canları acıyordu sonra tabuta doğru yaklaşırken siyah saçlı kadın geldi bize bakıyordu ben yanımdakilere sürekli bizi takip ediyor deyince büyüyle ilgili bir şeyler dediler kadının üstüne doğru  koştuk kadın birden denize atladı ve yok oldu o denize atlayınca kumsaldaki kumlar birden yükseldi uçurum kenarı gibi yamaç oluşturdu ve bizde hemen kapıya doğru koştuk sonra uyandım ama felçli gibiydim gözümü tam açamadım kafamı kıpırdatmaya çalışıntım olmadı tüm vücudum kas katı kesilmişti o siyah saçlı kadın yanımdaymış gibi çok yoğun bir his yaşadım diğer iki kadının koluna olduğu gibi kolumda acı bir his hissettim ve kafamı zorla odaya doğru dönderince birden geçti lütfen yorumlayın çok merak ediyorum

Yorumunuz

Adınız (isteğe bağlı):
Gizlilik: E-posta adresiniz yalnızca bu bildirimlerin gönderilmesi için kullanılacak.
Spam Koruması:
Gelecekte bu doğrulamadan kurtulmak için, lütfen giriş yapınız veya üye olunuz.

İlgili rüyalar

+2 oy
1 yorum 24 okuma
23 Haziran Tabir kategorisinde Meryem yazdı
+2 oy
2 yorum 23 okuma
20 Haziran Rüya kategorisinde Mirac Karabasan (-77 puan) yazdı
+2 oy
0 yorum 16 okuma
17 Mayıs 2018 Rüya kategorisinde Mm yazdı
+3 oy
1 yorum 24 okuma
10 Haziran Tabir kategorisinde mustafaharputi Lusid Rüyacı (76.9k puan) yazdı
+5 oy
3 yorum 82 okuma
0 oy
0 yorum 24 okuma
16 Mart 2018 Rüya kategorisinde Muhammed yazdı
+2 oy
0 yorum 24 okuma
24 Şubat 2018 Rüya kategorisinde Celil yazdı
+5 oy
2 yorum 11 okuma
12 Haziran Tabir kategorisinde Mlkkk Karabasan (-16 puan) yazdı
+4 oy
2 yorum 18 okuma
27 Mayıs Rüya kategorisinde misafir yazdı
+2 oy
1 yorum 12 okuma
26 Mayıs Rüya kategorisinde Gül yazdı
+2 oy
1 yorum 10 okuma
30 Nisan Rüya kategorisinde Özde yazdı
Rüyada Rüya Yorumu ve Analizi rüyalarınızın bilimsel ve psikolojik açıdan yorumlanmasını ve islami tabiri için bir ortam sağlar. Rüya yorum ve tabirlerine siz de destek olabilir, bilgilerinizi ve sezgilerinizi rüya görenlerle paylaşabilirsiniz.

Rüya günlüğü olan sitemizde kişiye özel rüya analizi, rüya yorumu ve rüya tabiri hizmetleri verilmektedir. Rüyalarınızı yorumlatmak için kimden yorum istediğinizi rüyanın sonuna veya etiket bölümüne ekleyebilirsiniz.

17.9k rüya

5.7k yorum

3.9k düş-ünce

1.6k üye

56 Aktif
3 Üye ve 53 misafir
Aktif olan üyeler
Bugün : 3852
Dün : 19880
Toplam : 8831667
En Aktif Üyeler
Bu hafta:
  1. mustafaharputi - 136 e
  2. Rüya Tabircisi - 45 e
  3. sonsuz - 30 e
  4. Liz - 25 e
  5. Asude Makbule Uysal - 17 e
  6. Simge - 14 e
  7. Karga - 14 e
Sayfamızı beğenip, takip ediniz.

Rüya tabiri
Rüya yorumu, rüya tabiri, rüya görüşmeciliği ve rüya analizi gibi kişiye özel bölümlerimiz vardır. Rüyada rüya sitemizde üyelerimize özel mesaj, duvar yazıları gibi sistemler mevcuttur. Ayrıca üye olmadan da yorum ve tabir yazabilirsiniz. Uyarı: Rüya ve yorum içeriklerinden sitemiz sorumlu değildir. Buradaki bilgiler sadece size farklı bir bakış açısı sağlar.
...